Tailando organinė dantų pasta Punchalee 25g

7,00 €
Su mokesčiais

Kieto pavidalo organinė dantų pasta be fluoro, kuri prižiūri dantis ir dantenas ženkliai geriau negu mums įprastos gelinės pastos. Punchalle pasta puikiai kovoja ne tik su kariesu bet ir su kitomis burnos infekcijomis. Itin kruopščiai šalina apnašas, tad higienisto paslaugomų prireiks rečiau. Natūraliai balina, idealiai valo apnašas nepažeisdama dantų emalio. Rezultatas akivaizdžiai pastebimas jau po pirmos savaitės. nustebinsite ir save ir savo higienistą. Ši dantų pasta nėra malonaus skonio, nes savo sudėtyje neturi parabenų, dažiklių, fluoro junginių, bei kitų mums įprastų aromatizatorių ir dirbtinių saldiklių. Didžiulis Punchalle dantų pastos pliusas yra jos ekonomiškumas. Reguliariai naudojant 25g pakuotę jos užtenka ilgam. Keičiasi pakuotė.

Kiekis

Kieto pavidalo organinė dantų pasta be fluoro, kuri prižiūri dantis ir dantenas ženkliai geriau negu mums įprastos gelinės pastos. Punchalle pasta puikiai kovoja ne tik su kariesu bet ir su kitomis burnos infekcijomis. Itin kruopščiai šalina apnašas, tad higienisto paslaugomų prireiks rečiau. Natūraliai balina, idealiai valo apnašas nepažeisdama dantų emalio. Rezultatas akivaizdžiai pastebimas jau po pirmos savaitės. nustebinsite ir save ir savo higienistą. Ši dantų pasta nėra malonaus skonio, nes savo sudėtyje neturi parabenų, dažiklių, fluoro junginių, bei kitų mums įprastų aromatizatorių ir dirbtinių saldiklių. Didžiulis Punchalle dantų pastos pliusas yra jos ekonomiškumas. Reguliariai naudojant 25g pakuotę jos užtenka ilgam.

Naudojimas: Atsukite hermetišką pakuotę ir nuimkite apsauginę plėvelę. Sausu dantų šepetėliu padarykite keletą švelnių judesių pastos paviršiumi.Šio nedidelio bet matomo pastos dulkelių kiekio visiškai pakaks nuodugniam Jūsų dantų valymui. Neleiskite dantų pastai esančiai pakuotėje kontaktuoti su vandeniu! Nepamirškite jos sandariai uždaryti po kiekvieno naudojimo.

Sudėtis: kalcio karbonatas, kamparo žievės, gvazdikėlių ir  pačiulių aliejai, mentolis, Sodium lauryl sulfate 2 proc.

Tiems, kuriuos domina augalai:

Kamparo aliejus (Cinnamomum camphora žievės aliejus yra lakus aliejus, išsiskiriantis iš kamparo medžio žievės). pasižymi savo maloniu aromatu ir daugybe medicininių savybių, kaip stimuliatorius, antiseptikas, anestetikas, spazmus slopinantis, paburkimą mažinantis, alergiją mažinantis, priešuždegiminis, dezinfekuojantis ir nervų sistemą raminantis produktas. Labai veiksminga stimuliuojanti priemonė, kuri gerina kraujotakos sistemos darbą. Kamparo aliejus yra puiki dezinfekcinė ir antiseptinė priemonė. Atidarius kamparo aliejaus buteliuką arba tiesiog suvilgius skiautę medžiagos, jo kvapu galima atbaidyti vabzdžius ir apsisaugoti nuo mikrobų dauginimosi. Kamparas taip pat naudojamas daugelyje vaistinių preparatų, tepaluose tepaluose ar losjonuose odos ligoms gydyti, net ir tokioms kaip grybelinės infekcijos. Kamparo aliejus yra labai veiksmingas siekiant sumažinti skausmą. Jis sudirgina odoje esančias nervų galūnės ir pagerina kraujotaką ir medžiagų apykaitą toje. Dėl aušinančio ir skvarbaus poveikio kamparo aliejaus gali būti naudojamas kaip priešuždegiminis ir raminamasis vaistais. Jis yra naudingas gydant beveik visų rūšių uždegimus ir vidaus ir išorės. Paburkimo mažinimas – dėl stipraus ir skvarbaus aromato kamparo aliejus yra veiksmingą priemonė siekiant sumažinti paburkimą, todėl jis naudojamas siekiant palengvinti bronchų, ryklės, kvėpavimo takų ir plaučių darbą.

Gvazdikų aliejus (Eugenija Caryophyllus)- buvo plačiai naudojamas senovės Azijos šalyse ir tik vėliau išplito į kitas pasaulio dalis, įskaitant ir Europą. Gvazdikėliuose gausu mineralų: kalcio, vandenilio chlorido rūgšties, geležies, fosforo, natrio, kalio, vitamino A bei C. Gvazdikėlių aliejus pasižymi antiseptiniu, priešgrybeliniu, antimikrobiniu, antivirusiniu, poveikiu. Aliejus naudojamas žaizdoms, uždegimams, įpjovimams, dezinfekuoti bei gydyti, labai veiksmingai mažina dantų ir dantenų skausmą. Gvazdikėlių aliejus plačiai naudojamas stomatologijoje, su dantimis susijusiusių negalavimų tokių kaip : parodontozė, stomatitas ir ėduonis profilaktikai bei gydymui. Gvazdikėlių eterinis aliejus išgaunamas iš gvazdikėlių žiedpumpurių. Šiame eteriniame aliejuje yra daug eugenolio – cheminio junginio, turinčio analgetinių (skausmą malšinančių), priešuždegiminių ir antibakterinių savybių. Eugenolis sudaro apie 90 procentų patikimo gvazdikėlių aliejaus šaltinio. Gvazdikėlių aliejaus analgetinės savybės leidžia veiksmingai sumažinti dantų ir dantenų skausmą, kai naudojamas lokaliai. Kadangi jis taip pat turi antibakterinių savybių, gvazdikėlių aliejus taip pat gali būti veiksmingas mažinant bakterijas, kurios gali sukelti kariesą. Vienas tyrimas, patikimas šaltinis, analizavo gvazdikėlių aliejaus poveikį obuolių sulčių suėstiems dantims laboratorijoje. Tyrėjai išsiaiškino, kad gvazdikėlių aliejus gali sumažinti dantų kalcifikacijos greitį. Kalcio pašalinimas yra kalcio praradimas, kuris gali ardyti emalį ir sukelti dantų ėduonį. Tyrimas taip pat parodė, kad gvazdikėlių aliejus gali turėti remineralizuojantį poveikį. Remineralizacija stiprina dantų emalį. Tai apsaugo dantis ir dantų šaknis nuo skausmingų pojūčių, kuriuos sukelia karštas, šaltas ar saldus dirgiklis..

Mentolis–Vienas iš populiariausių pipirmėčių aliejaus naudojimo būdų – gaivinti kvapą. Pats aliejus naikina bakterijas ir grybelį, kurie abu gali sukelti burnos infekcijas arba karieso atsiradimą. Pipirmėčių aliejus ypač veiksmingas prieš anaerobines bakterijas, kurios klesti mažai deguonies turinčioje aplinkoje, pavyzdžiui, tarpuose tarp dantų arba žemiau dantenų linijos, kur gali formuotis ir klestėti ertmės. Šis eterinis aliejus yra daugiau nei tik liaudies gynimo priemonė. 2013 m. Europos odontologijos žurnale paskelbtame laboratoriniame tyrime buvo pastebėta, kad pipirmėčių aliejus kartu su keturiais kitais yra veiksmingos antimikrobinės medžiagos, naikinančios daugybę burnos patogenų. Kai kuriuose tyrimuose taip pat buvo pastebėta, kad pipirmėčių aliejus veiksmingiau mažina karieso atsiradimą nei daugelis aktyvių cheminių medžiagų, naudojamų burnos skalavimo skysčiuose. Kiti pipirmėčių aliejaus medicininiai panaudojimo būdai yra raumenų skausmo malšinimas, nosies užgulimo gydymas, alkio mažinimas, pleiskanų gydymas, vabzdžių ir kenkėjų atbaidymas, alergijos mažinimas, pykinimo jausmo mažinimas, saulės nudegimo ir pilvo pūtimo mažinimas. Pipirmėčių aliejus gali būti puikus priedas prie jūsų dantų higienos. Norėdami naudoti pipirmėčių aliejų kaip priedą valydami dantis ar naudodami dantų siūlą, tiesiog įlašinkite lašelį eterinio aliejaus į arbatą nakčiai arba į dantų pastą valydami dantis. Taip pat galite praskiesti pipirmėčių aliejų vandenyje ir naudoti jį kaip skalavimo skystį tam, kad greitai pašalintumėte blogą burnos kvapą arba pašalintumėte blogą skonį burnoje. Skalavimas atskiestu pipirmėčių aliejumi taip pat yra populiari namų gydymo priemonė nuo nedidelių dantų skausmų arba kūdikiams, kurie kenčia nuo dantų dygimo skausmo. Tik prieš tepdami būtinai tinkamai atskieskite aliejų ir niekada netepkite eterinio aliejaus jaunesniam nei vienerių metų kūdikiui.

Pačiulių aliejus (Pogostemon), gaminamas Pietryčių Azijoje, dabar plačiai naudojamas medicinoje ir kosmetologijoje. Jis aktyviai išgaunamas distiliuojant garais augalo lapus ir žiedynus. Rezultatas yra skysta, klampi medžiaga, kurios spalva gali būti nuo geltonai žalios iki tamsiai oranžinės. Iš pradžių aštrus, aitrus pačiulių aromatas sukelia asociacijas su indiškais prieskoniais, tačiau vėliau kvapas įgauna švelnų atspalvį, ir kuo ilgiau aliejus sendinamas, tuo malonesnis tampa jo aromatas. Šio produkto nauda grožiui ir sveikatai yra tokia didelė, kad toks jis gana greitai tampa nepakeičiama priemone namų vaistinėlėje. Naudingos pačiulių aliejaus savybės buvo žinomos nuo senų senovės. Dėl turtingos fitokompozicijos šis augalas puikiai padeda įveikti daugelį negalavimų, grąžina odai jaunatviškumą ir suteikia aiškumo protui. Aliejuje yra šie cheminiai junginiai: patchulolis (pačiulių alkoholis), alfa patchoulenas, alfa gajenas ir bulnesenas; jie suteikia eteriui aštrų, šiltą, harmoningą aromatą; patchulolis turi antiseptinių ir priešgrybelinių savybių; sesquiterpenes yra kvapnios medžiagos, parfumerijoje jie yra aromatų fiksatorius, jie taip pat naudojami kaip antihelmintiniai vaistai. Pačiulių aliejus priklauso eterinio aliejaus kategorijai, o tai reiškia, kad didelė komponentų koncentracija viename laše neleidžia jo naudoti gryna forma. Dėl savo gydomųjų savybių pačiulių aliejus naudojamas kosmetologijoje ir medicinoje. Eterio poveikis žmogaus organizmui pasireiškia šiais poveikiais: priešuždegiminis; priešgrybeliniai; padeda atsikratyti grybelinių nagų ligų, herpeso ir kerpių; antiseptikas, gali būti naudojamas žaizdoms gydyti; tonikas; puikiai stangrina odą ir išlygina jos tonusą; ramina; augalo aromatas teigiamai veikia nervų sistemą, išvesdamas žmogų iš streso, depresijos būsenos; karščiavimą mažinantis; diuretikas, pašalina skysčių perteklių iš kūno ir pašalina patinimą; jaudina, gerina vyrų potenciją, veikia kaip afrodiziakas moterims; insekticidas, dėl aromato vabzdžiai palieka kambarį, kuriame gyvena; atminties ir koncentracijos gerinimas; kova su peršalimu; įkvėpus eterio garais, greitai pašalinama sloga, kosulys ir gerklės skausmas; gerinant medžiagų apykaitą.

Borneolis (iš čiobrelių aliejus) Čiobrelio pavadinimas iš tikrųjų kilęs iš graikų kalbos žodžio „thymos“, reiškiančio mažą dėl augalo kvapo. Čiobreliai priklauso daugiau nei 300 rūšių atsparių, daugiamečių žolinių augalų ir krūmų, kurių gimtinė yra Europa, ypač aplink Viduržemio jūrą. Tai viena iš Hipokrato 400 paprastų vaistinių priemonių. Čiobrelių (Thymus Spp, T. citriodorits, T. vulgaris-Labiatae/Lamiaceae) eterinis aliejus gaunamas iš lapų ir žydinčių viršūnių distiliavimo garais metodu. Pagrindinės jo sudedamosios dalys yra 20–40 % timolio ir karvakrolio su borneoliu, cineoliu, linaloliu, mentonu, B-cimenu, pinenu ir triterpeno rūgštimi. Čiobrelių aliejus yra tonizuojantis, skrandį ir virškinimą skatinantis vaistas, mažinantis gastritą, enterokolitą ir burnos pienligę. Čiobrelių aliejus pasižymi antibakteriniu poveikiu ir buvo naudingas odontologinėje praktikoje.Atrodo, kad čiobrelių komponentas, žinomas kaip timolis, slopina burnos patogenų augimą burnoje ir kartu su kitais eteriniais aliejais gali sumažinti dantų ėduonies atsiradimą. Pacientams, turintiems ortodontinius breketus, dantų lakas, kurio sudėtyje yra timolio, sumažino Streptococcus mutans dalis supragingivalinėje plokštelėje šalia skliausto. Timolis yra vienas iš eterinių aliejų, turinčių antibakterinį poveikį, randamų Listerine. O tyrime naudojamas čiobrelių ir gvazdikėlių aliejus kartu, pasižymėjo antimikrobiniu poveikiu prieš S. aureus, E. coli ir C. albicans įvairiose ekstraktų koncentracijose.

dantų pasta Punchalee 25g
13 Prekės

Jums taip pat gali patikti

chat Komentarai (0)
Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.