Produktai yra išsiunčiami registruotu paštu, per kurjerį į namus, „LP Express“ arba „Omniva“ siuntų savitarnos terminalus per 1-2 darbo dienas po apmokėjimo. Savaitgalį ar valstybinių švenčių metu atlikti užsakymai bus pradėti vykdyti pirmą darbo dieną.

Po siuntos išsiuntimo, užsakovui yra nurodomas siuntos registravimo numeris, kurio dėka jūs galėsite stebėti išsiųsto užsakymo būseną.

Siuntos pristatymo laikas paštomatu 1-4 darbo dienos. Siunčiant LP registruotu paštu gali užtrukti iki 7 darbo dienų. Siuntimo kaina nuo 3,50 Eur visoje Lietuvoje.

Nemokamas siuntimas užsisakius prekių nuo 80 Eur.

Platesnė informacija:

Pašto darbuotojas pristatys jums siuntinį į namus arba pašto dėžutėje paliks pranešimą apie atkeliavusią siuntą. Su šiuo pranešimu, bei asmens tapatybę patvirtinančiu dokumentų, turėsite nuvykti į artimiausią pašto skyrių ir atsiimti savo siuntą.

PRISTATYMAS PER KURJERĮ KARANTINO METU

Siekiant palaikyti saugų atstumą, „LP Express“ kurjeriai siuntas gavėjui atiduoda tik lauke. Prašome atvykus kurjeriui išeiti siuntą atsiimti lauke. Atsiimant siuntą nebereikia pasirašyti. Vietoje to „LP Express“ kurjeris prašo per saugų atstumą parodyti asmens dokumentą, nuo kurio nusirašo 5 paskutinius skaičius. Kad procesas būtų greitesnis, asmens dokumentą prašome pasiruošti iš anksto.

Jei klientas nesutinka siuntą priimti lauke, kurjeris pasiūlo galimybę siuntą patalpinti artimiausiame laisvame „LP Express“ terminale. Jei klientas yra saviizoliacijoje, jis privalo apie tai informuoti kurjerį, kai šis su klientu susisiekia telefonu. Tokiu atveju kurjeris pasiūlo siuntą įdėti į „LP Express“ terminalą ir informuoja klientą, kad siuntą jam iki durų gali pristatyti artimas žmogus ar giminaitis. Jei klientas to nepageidauja, kurjeris informuoja, kad siunta jam bus įteikta pasibaigus karantino laikotarpiui.