Levandų miego balzamas iš Tailando 30g

13,00 €
Su mokesčiais

Ypač geras relaksantas, natūralus antidepresantas, malšina nerimą ir stresą. Naudodami balzamą „Sleep Balm“, jūs greitai ir natūraliai užmiegate. Jau senovėje į pagalves būdavo pridedama levandų gėlių tam, kad padėtų nuvargusiems užmigti. Mūsų dienomis yra ir mokslinių įrodymų, teigiančių, kad kvapų terapija naudojant levandą mažina nervų sistemos aktyvumą, pagerina miego kokybę, padeda atsipalaiduoti, taip pat pakelia nuotaiką žmonėms, kenčiantiems nuo miego sutrikimų. 

Kiekis
Paskutinė prekė

Ypač geras relaksantas, natūralus antidepresantas, malšina nerimą ir stresą. Naudodami balzamą „Sleep Balm“, jūs greitai ir natūraliai užmiegate. Jau senovėje į pagalves būdavo pridedama levandų gėlių tam, kad padėtų nuvargusiems užmigti. Mūsų dienomis yra ir mokslinių įrodymų, teigiančių, kad kvapų terapija naudojant levandą mažina nervų sistemos aktyvumą, pagerina miego kokybę, padeda atsipalaiduoti, taip pat pakelia nuotaiką žmonėms, kenčiantiems nuo miego sutrikimų. Specialistai tokiais atvejais taip pat siūlo masažą eteriniais levandos aliejais, nes tai taip pat pagerina miego kokybę, stabilizuoja nuotaiką, padidina protinę veiklą bei mažina nerimą. Neseniai atlikto tyrimo metu buvo nustatyta, kad pacientai, masažuoti su levandų aliejumi, jautėsi labiau atsipalaidavę ir pozityvesni nei tie, kurie buvo masažuojami be jokio aliejaus. Levandų gėlės taip pat buvo patvirtintos Vokietijos „Commission E“, kaip tinkamos arbatai nuo nemigos bei nervinių skrandžio sutrikimų.

Naudojimas: 5-10 minučių prieš miegą tepti nedidelį kiekų balzamo ant išorinių šnervių virš lūpos, smilkinių, kaklo ir riešų vidinės dalies. Tepant balzamą nerekomenduojama gerti migdomųjų. Palaipsniui Įprasite užmigti prie natūralių gamtos kvapų. Tik svajonė gali būti sveika, tikrai atpalaiduojanti ir gaivi.

Tinka: visoms amžiaus grupėms ir vyresniems nei 3 metų vaikams. 

Sudėtis: Levandų, rozmarinų, bergamočių, filtruoto bičių vaško eteriniai aliejai.

Japonijos Meikai Universitete atliktame tyrime paaiškėjo, kad rozmarinų ir levandų eterinio aliejaus mišinys, kuriuo mėgaujamasi bent 5 minutes sumažina kortizolio (streso hormono) kiekį. Tai padeda apsaugoti organizmą nuo chroniškų ligų, sukeliamų oksidacinio streso. Viena iš ankščiausiai pastebėtų rozmarino naudų – kognityvinė stimuliacija. Jau nuo senų laikų kalbėta, kad rozmarinas gerina atmintį, padeda susikaupti. Tiriant rozmarino poveikį smegenims, pastebėta, kad rozmarinas padeda išsaugoti atmintį, bei išlaikyti aštrų protą, kas padeda žmogui ilgiau išlikti jaunam. Taip pat pastebėtas rozmarino efektyvumas stimuliuojant vyresnių žmonių kognityvinį aktyvumą, kas yra itin aktualu sergantiems Alzhaimerio liga ar senatvine demensija. Vien rozmarino kvapas siejamas su nuotaikos gerinimu, minčių išvalymu ir streso lengvinimu žmonėms, turintiems chronišką nerimo sutrikimą ar streso hormonų disbalansą. Rozmarinas atskleidžia savo raminamąsias savybes tiek įtraukiamas į patiekalus kaip prieskoninė žolelė, teik naudojamas aromaterapijoje. Aktyviosios rozmarino sudedamosios dalys yra natūraliai kovojantys su uždegimu, kancerogeniniais dariniais ir pasižymintys stipriomis antioksidacinėmis savybėmis. Tai suteikia rozmarinui itin stiprų atsaką prieš daugelį ligų ir patogenų, kurie gali pažeisit imuninę sistemą ar organizmo vientisumą. Antioksidaciniai komponentai suformuoja antrinę apsauginę liniją, šalia organizmo imuninės sistemos. Rozmarine gausu efektyvių antioksidantų, tarp kurių rozmarino rūgštis, kofeino rūgštis, betulio rūgštis ir karnazolis. 

  

Bergamočių eterinis aliejus (Citrus aurantium var. dulcis, Rutaceae) gaunamas iš bergamočių vaisių žievelių šalto spaudimo metodu ir yra labai intensyvaus, specifinio vaisių kvapo. Šis aliejus patenka net į šešias aromaterapines eterinių aliejų naudojimo zonas: savijautos gerinimo, infekcijų mažinimo, spazmų atpalaidavimo, skausmo mažinimo, odos priežiūros ir ypač emocinės savijautos gerinimo. liaudies medicinoje bergamočių žievelių ištraukos buvo imtos plačiai naudoti kaip priemonė gydyti nudegimams, venų varikozėms, kaip antimikrobinis, nuskausminantis, temperatūrą mušantis, priešuždegiminis preparatas. Bergamočių ea distiliuotojai pastebi, jog distiliavimo metu jų patiriami nubrozdinimai ir netgi rimti sužeidimai niekada nesupūliuoja ir užgyja labai greitai. Pagrindinės aliejaus savybės : Puikus antidepresantas, raminantis, spazmolizinis, antibakterinis, orą valantis, antiseptikas, kosmetikoje vertinamas kaip odą regeneruojantis. Dažniausiai naudojamas: depresijos (ypač po gimdymo), baimės, nemigos, susierzinimo mažinimui ; gali suteikti jėgų, mažinti nuovargį, įtampą, pakelia nuotaiką ir pagerina atmintį ; bronchito ir astmos , aknės, egzemos, psoriazės, seborėjos (odos ir plaukų) gydymui ; antibakterinis, veikia – Enterobacter aerogenes, Klebsiella, Salmonella pullorum, Staphylococcus aureus, Streptococcus faecalis bakterijas.

Levandų miego balzamas iš Tailando 30g
2 Prekės
chat Komentarai (0)
Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.