Tailando žaliasis aliejus pūslelinės ir niežulio profilaktikai iš Dr. MoSink 20ml

12,80 €
Su mokesčiais

Universalus Tailando žaliasis aliejinis balzamas pagamintas išskirtinai tik natūralių, augalinių ingredientų pagrindu, ypač veiksmingas pūslelinės ir įvairių odos uždegimų bei vabzdžių įkandimų atveju.

Kiekis

Universalus Tailando žaliasis aliejinis balzamas iš Dr. Mo Sink pagamintas išskirtinai tik natūralių, augalinių ingredientų pagrindu, ypač veiksmingas pūslelinės ir įvairių odos uždegimų bei vabzdžių įkandimų atveju. Balzamo taikymo sritys:

Žalias aliejus, naudojamas pasirodžius pirmiesiems pūslelinės požymiams, apsaugo nuo tolimesnio herpeso vystymosi;

Veiksmingas esant galvos skausmui ir blogai savijautai;

Žalias aliejus yra malonaus aromato, ramina, bei mažina psichoemocinį stresą.

Malšina raumenų ir sąnarių skausmą ir įtampą, tepamas ant odos turi vėsinantį poveikį.

Tradicinė tajų priemonė taip pat naudojama niežuliui ir patinimui malšinti po vabzdžių įkandimų.

Naudojimas:

Nedidelį kiekį balzamo paskirstykite ant skausmingos odos vietos. Esant galvos skausmams, nedidelį kiekį tepkite ant pakaušio ir smilkinių. Aliejus netepa odos, turi malonų aromatą ir lengvą šildantį poveikį.

Pagrindinės Dr. Mo Sink  žaliojo aliejinio balzamo sudėtinės dalys:

Barleria ekstraktas, pasižymintis stipriu priešuždegiminiu ir antivirusiniu poveikiu, ypač veiksmingas prieš herpes virusą. Moksliniai medicininiai šaltiniai teigia, kad Barleria lupulina Lindl. ir Clinacanthus nutans Lindau, abu priklauso Akantinių augalų šeimai, yra gerai žinomi vaistiniai augalai, naudojami Tailando liaudies medicinoje. Pastebėtas šių dviejų augalų organinių ekstraktų virucidinis poveikis herpes simplex viruso 2 tipo G padermei HSV-2 (G), standartinei HSV-2 padermei. Ekstraktai buvo įvertinti dėl intracelulinio aktyvumo prieš HSV-2 (G) ir penkis klinikinius HSV-2 izoliatus. Barleria lupulina ekstraktas pasižymėjo aktyvumu prieš visus penkis izoliatus.

Pačiulių aliejus (5%) yra galingas natūralus antiseptikas. Aliejus turi išskirtinį kvapą, kuris apibūdinamas kaip sumedėjęs, saldus ir aštrus. Dėl šios priežasties jis dažnai naudojamas kaip aromato priedas tokiuose produktuose kaip kvepalai, kosmetika ir smilkalai. Pagrindinės savybės: gydyti tokias odos ligas kaip dermatitas, spuogai ar sausa, įtrūkusi oda, palengvina tokius simptomus kaip peršalimas, galvos skausmai ir skrandžio sutrikimai, lengvina depresiją, padeda atsipalaiduoti, mažina stresą ar nerimą, naudojamas kaip priešgrybelinis arba antibakterinis reagentas.

Kokosų aliejaus sandaros ypatybės, kurios išskiria šį aliejų iš kitų, yra smulkios molekulės (maža molekulinė masė), dėl kurių jis yra skvarbesnis, ir trigliceridų gausa, o ypač – didelis laurino rūgšties, suteikiančios teigiamą krūvį, kiekis. Dėl to kokosų aliejus lengvai susigeria į plaukus ir odą. Kokosų aliejuje yra daug vidutinės grandinės sočiųjų riebalų rūgščių sočiųjų riebalų forma. Šios rūgštys sudaro apie 65 % visos kokosų aliejaus sudėties. Kokosų aliejuje yra šių sočiųjų rūgščių: Laurino rūgšties – 49% Miristino rūgšties – 18% Kaprilo rūgšties – 8% Palmitino rūgšties – 8% Kaprio rūgšties – 7% Oleino rūgšties – 6% Linolo rūgšties – 2% Stearino rūgšties – 2% Kokosų aliejaus sudėtyje yra beveik 90% sočiųjų riebalų. Jame taip pat yra nedidelis kiekis mono ir polinesočiųjų riebalų rūgščių. Viename kokosų aliejaus šaukšte yra apie 12 g sočiųjų riebalų ir 1 g nesočiųjų riebalų. Šis natūralus aliejus padeda organizmui geriau įsisavinti kitus vitaminus ir mineralus. Jame visai nėra blogojo cholesterolio. Nors kai kuriems žmonėms kokosų aliejus gali užkimšti odos poras, vis dėlto jis turi ir aknę gydančių savybių. Aknė yra uždegiminė odos būklė, todėl ši odos problema dažniausiai sprendžiama naudojant priešuždegimines priemones. Kadangi kokosų aliejuje esančios sudedamosios dalys gali padėti sumažinti uždegimą, jis gali būti naudingas ir aknės gydymui. Be to, šio aliejaus antibakterinės savybės, kuriomis jis pasižymi dėka vidutinės grandinės sočiųjų rūgščių, gali padėti sumažinti aknę. Ne vienas atliktas tyrimas parodė, kad laurino rūgštis, kuri sudaro beveik pusę kokosų aliejuje esančių sočiųjų rūgščių, veiksmingai kovoja su bakterijomis, kurios sukelia aknę. Be to, nustatyta, kad laurino rūgštis yra gerokai efektyvesnė už benzoilo peroksidą, apsaugant nuo aknę sukeliančių bakterijų augimo. Kaprio rūgštis taip pat pasižymi priešuždegiminėmis ir antibakterinėmis savybėmis, veiksmingai kovojant su aknę sukeliančiomis bakterijomis.

Kamparo aliejus- išgaunamas iš dviejų rūšių kamparo medžių, pirmasis iš jų, ir dažniausiai pasitaikantis – Cinnamonumm Camphora, kitas – Dryobalanops Camphora. Iš jų išgaunamas kamparo aliejus pasižymi panašiomis savybėmis, tačiau šiek tiek skiriasi aromatas ir įvairių junginių koncentracija. Kamparo aliejus pasižymi savo maloniu aromatu ir daugybe medicininių savybių, kaip stimuliatorius, antiseptikas, anestetikas, spazmus slopinantis, paburkimą mažinantis, alergiją mažinantis, priešuždegiminis, dezinfekuojantis ir nervų sistemą raminantis produktas. Kamparo aliejaus nauda sveikatai:

• Stimuliatorius – kamparo aliejus yra veiksminga stimuliuojanti priemonė, kuri gerina kraujotakos sistemos darbą, skatina metabolizmą, virškinimą ir sekrecijos veiklą. Ši savybė padeda gydyti sveikatos problemas susijusias su sutrikusia cirkuliacija, pavyzdžiui per greitą medžiagų apykaitą.

• Antiseptikas ir dezinfekcinė priemonė – kamparo aliejus yra puiki dezinfekcinė priemonė. Atidarius kamparo aliejaus buteliuką arba tiesiog suvilgius skiautę medžiagos, jo kvapu galima atbaidyti vabzdžius ir apsisaugoti nuo mikrobų dauginimosi. Kamparas taip pat naudojamas daugelyje vaistinių preparatų, tepaluose tepaluose ar losjonuose odos ligoms gydyti, net ir tokioms kaip grybelinės infekcijos.

• Anestetikas ir nervų sistemos raminamoji priemonė – kamparas veikia kaip efektyvus anestetikas ir Kamparo aliejusyra labai veiksmingas siekiant sumažinti skausmą. Kamparas sudirgina odoje esančias nervų galūnės ir pagerina kraujotaką ir medžiagų apykaitą toje vietoje. Jis taip pat sumažina nervų sistemos sutrikimus kaip traukulius, epilepsijos priepuolius ir nerimą. Gali būti naudojamas raumenų, sausgyslių ir sąnarių uždegimo sukeltam skausmui malšinti, bei gali būti efektyvi priemonė palengvinti raumenų spazmus ir mėšlungį.

• Afrodiziakas – kamparo aliejus didina libido ir stimuliuoja smegenų dalis atsakingas už seksualinius pojūčius. Naudojamas išoriškai, jis gali išgydyti erekcijos problemas, kadangi turi kraujotaką gerinančių ir stimuliuojančių savybių.

• Priešuždegiminis ir raminamasis poveikis – dėl aušinančio ir skvarbaus poveikio kamparo aliejaus gali būti naudojamas kaip priešuždegiminis ir raminamasis vaistais. Jis yra naudingas gydant beveik visų rūšių uždegimus ir vidaus ir išorės.

• Paburkimo mažinimas – dėl stipraus ir skvarbaus aromato kamparo aliejus yra veiksmingą priemonė siekiant sumažinti paburkimą, todėl jis naudojamas siekiant palengvinti bronchų, ryklės, kvėpavimo takų ir plaučių darbą.

Mentolis aktyvuoja TRPM8 receptorius, kurie reguliuoja kalcio kiekį ląstelėje, prisideda prie kraujotakos ir apykaitos skatinimo, suteikia atlaisvinantį poveikį raumenims ir kraujagyslių sienelėms, pagerina kraujotaką, atpalaiduoja raumenis, o taip pat nuima neigiamus streso padarinius. Ši natūrali medžiaga, gaunama iš augalinio mėtų aliejaus garinės distiliacijos būdu. Mentolio skonis ir kvapas primena pipirmėtes, atpažįstamas iš būdingo mėtų kvapo. Mentolis tirpsta riebaluose, todėl lengvai įsigeria į odą. Mentolio dedama į saldumynus, dantų pastas, kosmetikos priemones, įvairius gyvūnams skirtus gaminius. Be būdingo skonio ir kvapo, mentolis turi ir vėsinamąjį poveikį. Dėl šios ypatybės jis naudojamas šaldomųjų gelių, kremų, pleistrų, muilų ir purškiklių gamyboje.

Tailando žaliasis aliejus Mosink 20ml
6 Prekės
chat Komentarai (0)
Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.