Romantiškas Tailando Ylang Ylang masažo ir vonios aliejus 130ml

20,50 €
Su mokesčiais

Ekologiško šeimos ūkio Phutawan produktas kuris kruopščiai rūpinasi Jūsų oda ir jausmais. Svaiginantys pojūčiai ir patiris su jausmingu Ylang Ylang aromatu, skirti susitelkimui, laimei, kūno, odos ir raumenų ramybei. Produktas pagamintas iš 7 natūralių aliejų ir skirtas viso kūno masažui. Masažo metu šalinamas stresas ir nuovargis, o naudojant po vonios procedūrų atstatytomas natūralus odos drėgmės balansas.

Kiekis
Išparduota


Svaiginantys pojūčiai ir patiris su jausmingu Ylang Ylang aromatu, skirti susitelkimui, laimei, kūno, odos ir raumenų ramybei. Produktas pagamintas iš 7 natūralių aliejų ir skirtas viso kūno masažui. Masažo metu šalinamas stresas ir nuovargis, o naudojant po vonios procedūrų atstatytomas natūralus odos drėgmės balansas.

Naudojimas:

Kūno masažui tepkite aliejų tiesiai ant odos. Drėkinimui- keletą lašų paskirtykite ant drėgnos kūno odos po vonios procedūrų.

Ingridientai:

„Oryza Sativa“ Ryžių sėlenų aliejus, Dažinio Dygmino sėklų aliejus, Saulėgrąžų sėklų aliejus, Saldžiųjų migdolų aliejus, „Triticum Vulgare“ gemalų aliejus, tyras kokosų aliejus, Simsodijų sėklų aliejus, diheptilo sukcinatas (saugus minkštiklis), Succinate, Capryloyl Glycerin/Sebacic Acid Copolymer (saugus kondicionierius), Neopentyl Glycol Diheptanoate (saugus minkštiklis), Izododekanas (saugus tirpiklis), Ylang Ylang kanagų žiedų aliejus, Greipfrutų žievelių aliejus, Atlasinio Kedro žievės aliejus, BHT

Romantiškas Ylang Ylang masažo ir vonios aliejus 130ml

Jums taip pat gali patikti

chat Komentarai (0)
Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.