Tailando cinamono ir gvazdikėlių masažo ir vonios aliejus 130ml

20,50 €
Su mokesčiais

Ekologiško šeimos ūkio Phutawan produktas kuris kruopščiai rūpinasi Jūsų oda ir jausmais. Bendroje kompozicijoje esantys, sodrūs ir natūraliai drėkinantys gvazdikėlių, saldžiųjų apelsinų ir cinamono aliejai, panardina į nuostabų aromatų terapijos debesį. Aromatinis aliejaus derinys suteiks gyvybingumo Jūsų protui ir puikiai atpalaiduos kūną. Produktas pagamintas iš 7 natūralių aliejų ir skirtas viso kūno masažui. Masažo metu šalinamas stresas ir nuovargis, o naudojant po vonios procedūrų atstatytomas natūralus odos drėgmės balansas.

Kiekis
Išparduota


Bendroje kompozicijoje esantys, sodrūs ir natūraliai drėkinantys gvazdikėlių, saldžiųjų apelsinų ir cinamono aliejai, panardina į nuostabų aromatų terapijos debesį. Aromatinis aliejaus derinys suteiks gyvybingumo Jūsų protui ir puikiai atpalaiduos kūną. Produktas pagamintas iš 7 natūralių aliejų ir skirtas viso kūno masažui. Masažo metu šalinamas stresas ir nuovargis, o naudojant po vonios procedūrų atstatytomas natūralus odos drėgmės balansas.

Naudojimas:

Kūno masažui tepkite aliejų tiesiai ant odos. Drėkinimui- keletą lašų paskirtykite ant drėgnos kūno odos po vonios procedūrų.

Ingridientai:

„Oryza Sativa“ Ryžių sėlenų aliejus, Dažinio Dygmino sėklų aliejus, Saulėgrąžų sėklų aliejus, Saldžiųjų migdolų aliejus, „Triticum Vulgare“ gemalų aliejus, tyras kokosų aliejus, Simsodijų sėklų aliejus, diheptilo sukcinatas (saugus minkštiklis), Succinate, Capryloyl Glycerin/Sebacic Acid Copolymer (saugus kondicionierius), Neopentyl Glycol Diheptanoate (saugus minkštiklis), Izododekanas (saugus tirpiklis), BHT, Gvazdikėlių lapų aliejus, Rozmarino lapų aliejus, Saldžiųių apelsinų žievelių aliejus, Cinamono lapų aliejus.

Cinamono ir gvazdikėlių masažo ir vonios aliejus 130ml

Jums taip pat gali patikti

chat Komentarai (0)
Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.