Tailando miško žiedų masažo ir vonios aliejus 130ml

20,50 €
Su mokesčiais

Ekologiško šeimos ūkio Phutawan produktas kuris kruopščiai rūpinasi Jūsų oda ir jausmais.Tegul žemiškas medienos ir žiedų aromatas sušildo jus iš vidaus. Jūsų kūnas ir protas atsipalaiduos, o nerimo neliks nei lašo. Produktas pagamintas iš 7 natūralių aliejų ir skirtas viso kūno masažui. Masažo metu šalinamas stresas ir nuovargis, o naudojant po vonios procedūrų atstatytomas natūralus odos drėgmės balansas. Sudėtyje esantis Pelargonijų žiedų aliejus balansuoja riebios, mišrios odos sebumo išsiskyrimą. Tinka jautrios odos ir odos su išsiplėtusiais kapiliarais (Kuperozė) priežiūrai.

Kiekis
Išparduota


Tegul žemiškas medienos ir žiedų aromatas sušildo jus iš vidaus. Jūsų kūnas ir protas atsipalaiduos, o nerimo neliks nei lašo. Produktas pagamintas iš 7 natūralių aliejų ir skirtas viso kūno masažui. Masažo metu šalinamas stresas ir nuovargis, o naudojant po vonios procedūrų atstatytomas natūralus odos drėgmės balansas. Sudėtyje esantis Pelargonijų žiedų aliejus balansuoja riebios, mišrios odos sebumo išsiskyrimą. Tinka jautrios odos ir odos su išsiplėtusiais kapiliarais (Kuperozė) priežiūrai.

Naudojimas:

Kūno masažui tepkite aliejų tiesiai ant odos. Drėkinimui- keletą lašų paskirtykite ant drėgnos kūno odos po vonios procedūrų.

Ingridientai:

„Oryza Sativa“ Ryžių sėlenų aliejus, Dažinio Dygmino sėklų aliejus, Saulėgrąžų sėklų aliejus, Saldžiųjų migdolų aliejus, „Triticum Vulgare“ gemalų aliejus, tyras kokosų aliejus, Simsodijų sėklų aliejus, diheptilo sukcinatas (saugus minkštiklis), Succinate, Capryloyl Glycerin/Sebacic Acid Copolymer (saugus kondicionierius), Neopentyl Glycol Diheptanoate (saugus minkštiklis), Izododekanas (saugus tirpiklis), Atlasinio Kedro žievės aliejus, Kvapiųjų pelargonijų žiedų aliejus, Levandų aliejus, BHT

Miško žiedų masažo ir vonios aliejus 130ml

Jums taip pat gali patikti

chat Komentarai (0)
Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.