Antibakterinis geriamasis purškalas iš Tailando Mybacin 15ml

16,50 €
Su mokesčiais

Antibakterinis, priešvirusinis, geriamasis purškalas, su 14-os natūralių augalinių aliejų mišiniu ir mangostano vaisių ekstraktu Myherbal Mybacin 15 ml. Šis burnos purškalas yra specialiai sukurtas siekiant įveikti blogą kvapą rūkant, geriant ir valgant aštrų maistą, bei kovai su nemaloniais peršalimo simptomais ar tonzilitu, taipogi norint palengvinti skausmą bei tinkamai dezinfekuoti burnos ertmę. 

Kiekis
Išparduota


Antibakterinis, priešvirusinis, geriamasis purškalas, su 14-os natūralių augalinių aliejų mišiniu ir mangostano vaisių ekstraktu Myherbal Mybacin 15 ml. Šis burnos purškalas yra specialiai sukurtas siekiant įveikti blogą burnos kvapą, kovai su peršalimu, tonzilitu, norint palengvinti gerklės skausmą bei dezinfekuoti burnos ertmę.

Sudėtis: mangostanų vaisių ekstraktas, ramunėlių ekstraktas, pipirmėčių eterinis aliejus, Aloe vera (alavijas), sodinių hamamelijų ekstraktas, šalavijų aliejus, eukaliptų aliejus, anyžių aliejus, mentolis, metilsaliciatas, čiobrelių aliejus, šaltmėtės aliejus, baziliko aliejus, pušų aliejus, bergamotės aliejus, su ksilitoliu be cukraus.

Naudojimas: Purkškite 1–2 pūtimus į burną po valgio, prieš miegą arba tada kuomet reikia.

Laikymas: Laikyti vėsioje, sausoje vietoje kuo toliau nuo tiesioginių saulės spindulių.

Sudėtis ir gydomosios augalų savybės išsamiau:

  • Mangostano vaisių ekstraktas- Vaisių karalius, mangostanas, auga šalyse, kuriose yra atogrąžų klimatas ir jis yra labai populiarus visame pasaulyje. Mangostinų vaisiai brandina visžalį medį, kartais vadinamą Garcinia. Jei pastebėsite, gali būti skirtingi pavadinimo variantai - mangostaniniai, mangostaniniai arba netgi mangostaniniai, jie visi yra vienodai teisingi ir gali būti naudojami. Šis vaisius yra dviejų medžių veislių hibridas, kuris natūraliai išsivystė evoliuciniu būdu be žmogaus įsikišimo. Mangostanai, kaip ir daugelis kitų egzotiškų kolegų, yra turtingi įvairiais žmogaus naudingais elementais ir padeda išlaikyti imunitetą. Atskirai verta paminėti xantonų turinį - unikalias biologiškai aktyvias antioksidacines medžiagas, kurios yra mūsų kūno ląstelių skydas kovojant su laisvaisiais radikalais. Junginiai taip išsiskiria antimikrobiniu, antivirusiniu aktyvumu, turi įtakos grybams ir parazitams, užkerta kelią ląstelių mutacijoms. Vaisiuose yra A, B, C, E ir D grupių vitaminų, kurie turi teigiamą poveikį beveik visoms žmogaus organizmo sistemoms. Platus mineralinių medžiagų sąrašas mangostano plaušienoje daro jį ypač naudingu augančių vaikų ir paauglių organizmams. Jame yra svarbiausių mikroelementų, tokių kaip cinkas, fosforas, kalis, geležis, o vaisiuose gausu magnio. Be to, bendroje kompozicijoje randamas katechinas ir ksantonai.Pagrindinės mangostanų vaisių gydomosios savybės: limfinės sistemos tobulinimas ir, bendros kūno būklės gerinimas ir peršalimo bei širdies ligų prevencija; Vaisiaus sudėtis maitina visus kūno audinius, todėl jie išlieka patvarūs ir elasting; teigiamas poveikis odai – natūrali apsauga nuo UV spindulių; Lėtina uždegiminių procesų eigą organizme, o naudojant reguliariai sustabdo visiškai; Mangostanai taip pat naudojami odos ligoms gudyti, pavyzdžiui kovai su spuogais; alergiškiems žmonėms mangostano naudojimas, neturint kontraindikacijų, sumažina alergijos išpuolių skaičių; naudojama kaip priemonė, skirta sumažinti grybų sporų ir kitų patogenų aktyvumą žmonėms; Natūraliai stimuliuoja kolageno sintezę, gerina odos būklę; kai kurie mokslininkai padarė išvadą, kad mangostano vaisių sudėtis padeda kovoti su vėžinėmis ląstelėmis, todėl jjos sunyksta; Dėl savo sudėties, mangostanai yra naudingi moterims PMS laikotarpiu, natūraliai gerina nuotaiką - tai itin svarbu šiuo laikotarpiu.
  • Ramunėlių ekstraktas (Chamomilla recutita),Ramunėlės pasižymi raminančiu, antihistamininiu , priešuždegiminiu poveikiu.Kaitinant ramunėlės žiedus garuose arba juos tiesiog užplikant, gaunama medžaiga chamazulenas. Ši biologiškai aktyvi medžiaga pasižymi stipriu antialerginiu ir priešuždegiminiu poveikiu. Ji neledžia susiformuoti leukotrienams ir taip sustabdo alergines bei uždegimines reakcijas. Chamazulenas taip pat slopina histamino išsiskyrimą. Ramunėlėse taip pat yra aliejaus, kuris sustiprina priešuždegiminį chamazuleno poveikį.
  • Pipirmėčių eterinis aliejus yra itin plačiai naudojamas ir vertinamas dėl jame esančių vitaminų A ir C, omega-3 riebalų rūgščių, geležies, magnio, kalcio, kalio, mangano ir vario. Pagrindinė pipirmėčių aliejaus sudedamoji dalis yra mentolis, suteikiantis gaivų mėtų aromatą. Tai natūralus atsikosėjimą lengvinantis vaistas, tad jis naudingas sergant peršalimo ligomis, apsinuodijus dūmais ar kenčiant nuo sezoninių alergijų.
  • Aloe Vera (alavijas)- Nėra būsenos ar ligos, kada alavijas negalėtų vienaip ar kitaip padėti. Ispanijos mokslininkai atliko tyrimą ir paskelbė, kad alavijo lapų ekstraktas pasižymi antioksidantinėmis ir antimikrobinėmis savybėmis ir gali įveikti bakterijas, kurių neįveikia antibiotikai. Alavijas turi 12 natūralių medžiagų (salicilo rūgštis, augaliniai sterolai, enzimai ir kt.), kurios mažina uždegimą be jokių šalutinių poveikių. Tai pat gausu vitaminų, tokių kaip A, B1, B2, B6, B12, C ir E, folio rūgšties ir niacino. Stiprina dantenas ir padaro dantis stiprius ir sveikus. Gydo kvėpavimo sutrikimus ir padės dažnai kenčiantiems nuo peršalimo, bronchito, užgultos nosies ir kitų kvėpavimo sistemos sutrikimų.
  • Sodinių hamamelijų ekstraktas (Hamamelis virginiana extract) - ekstraktas gaunamas iš sodinių hamamelijų augalų žievės, šakų ir lapų. Ekstraktas pasižymi sutraukiamosiomis ir antibakterinėmis savybėmis, veikia antispetiškai ir padeda sumažinti nedidelių žaizdelių ar odos sudirgimo simptomus. Hamamelio ekstrakto sudėtyje yra daug junginių, turinčių stiprių priešuždegiminių savybių, įskaitant galo rūgštį (galo rūgštis veikia virusus ir grybelius. Taip pat ji turi antioksidacinį poveikį, todėl apsaugo audinius nuo oksidacinės įtampos- streso. Nustatyta, kad ši rūgštis citotoksiškai veikia vėžines ląsteles, bet nežaloja sveikų.) ir taninus. Jame taip pat yra antioksidantų, kurie padeda išvengti plačiai paplitusių uždegimų ir neutralizuoti laisvuosius radikalus. Todėl hamamelis naudingas gydant su uždegimu susijusias problemas.
  • Šalavijų aliejus- turi sukaupęs daug maistinių medžiagų – jame yra daug antioksidantų (apigeninų, diosmetino, ir luteolino), taip pat vitamino K, kuris skatina žaizdų gijimą, didina atsparumą infekcijoms, palaiko normalų kraujo krešėjimą. Šalavijas gali padėti esant bet kokiam uždegimui, pagerinti atmintį ir informacijos apdorojimo procesus net žmonėms sergantiems Alzheimerio liga. Padeda sergantiems tuberkulioze, gerina kraujotaką, dezinfekuoja ir užmuša bakterijas. Šalavijas savyje turi sukaupęs visas žmogaus organizmui būtinas amino rūgštis. Padeda vaikams, kurie turi dėmesio sutelkimo problemų.
  • Eukalipto aliejus- Eukaliptas (Eucalyptus globulus) – tai greitai augantis visžalis medis. Išvertus iš lotynų (eucalyptus) ir graikų kalbos (eukalipt) reiškia – stebuklingas augalas. Aborigenai šį augalą vartojo jau labai seniai įvairiomis ligoms gydyti, o į Vakarus jis pakliuvo tik XIX amžiuje Melburno botanikos sodo direktoriaus dėka ir netrukus išpilto po visą Šiaurės Ameriką ir pietinę Europos dalį. Eukalipto lapai buvo sukami į cigaretes ar cigarus ir rūkomi sergant bronchine astma ar kitomis kvėpavimo sistemos ligomis. Mokslininkų nuomone, Senovės Egipte mirusiems balzamuoti plačiai buvo naudojamas eukalipto ekstraktas. O Sokratas ir karalius Ramzis antrasis, eukaliptu lengvino sau kvėpavimą. . Eukaliptas pasižymi atsikosėjimą lengvinančiomis savybėmis. Kai skauda gerklę, kosite ar yra žaizdelių burnos ertmėje, tinka skalauti gerklę ir burnos ertmę šiltu vandeniu su lašeliu eukalipto aliejaus. Ypač efektyvios eukalipto inhaliacijos. Jos sušvelnina sausą kosulį, tinka laringitų, tracheitų ir ūminių bei lėtinių kvėpavimo takų infekcijų atvejais. Kaip antiseptinis vaistas, jis tinka sergant kvėpavimo takų ligomis: gerklės, trachėjos, bronchų uždegimu, taip pat žaizdoms, opoms, fistulėms plauti. Lapų antpilas ir nuoviras dažnai vartojami sergant pūlinėmis odos bei plaučių ligomis. Aliejus gali būti naudojamas įtrynimams esant neuralgijoms, sergant sąnarių, raumenų uždegimu. Eukalipto lapų antpilas (10 g susmulkintų lapų užplikoma 200 ml verdančio vandens, duodama pritraukti valandą) labai efektyvus. Juo skalaujant gerklę, per 7–10 dienų visiškai pranyksta viršutinių kvėpavimo takų uždegimo procesai.
  • Anyžių eterinis aliejus išgaunamas iš anyžinių ožiažolių (lot. Pimpinella anisum L.) prinokusių sėklų hidrodistiliavimo būdu ir yra gaivaus, stipraus anyžių kvapo. Pasižymi antiseptinėmis, baktericidinėmis, spazmolitinėmis, vidurių pūtimą mažinančiomis, diuretinėmis, stimuliuojančiomis, virškinimą skatinančiomis, vidurius laisvinančiomis savybėmis. Lengvina atsikosėjimą, vidurių pūtimo reiškinius, stiprina virškinamojo trakto liaukų funkcijas. Be to, anyžių eterinis aliejus turi antiseptinių ir laktogeninių ypatybių. Šio eterinio aliejaus būna lašuose, skirtuose vartoti sergant bronchitu, užkimus, esant bronchų spazmų, trachėjos uždegimui, kosint. Anyžių preparatai skatina skreplių išsiskyrimą, veikia kaip baktericidas.
  • Mentolis – tai natūrali medžiaga, gaunama iš augalinio mėtų aliejaus garinės distiliacijos būdu. Kambario temperatūroje mentolis yra kristalinės struktūros, šviesus arba bespalvis, vaškinės konsistencijos. Mentolio skonis ir kvapas primena pipirmėtes, atpažįstamas iš būdingo mėtų kvapo. Mentolis tirpsta riebaluose, todėl lengvai įsigeria į odą. Ši saugi medžiaga naudojama įvairių kasdienio vartojimo produktų gamyboje, taip pat kaip priedas, kvapo ir skonio stipriklis. Mentolio dedama į saldumynus, dantų pastas, kosmetikos priemones, įvairius gyvūnams skirtus gaminius. Be būdingo skonio ir kvapo, mentolis turi ir vėsinamąjį poveikį. Dėl šios ypatybės jis naudojamas šaldomųjų gelių, kremų, pleistrų ir purškiklių gamyboje. Vėsinamasis mentolio poveikis taip pat padeda užtikrinti gaivų burnos kvapą. Ledinukai, sirupai, lašai į nosį ar kvėpavimas mentolio garais, vonelės dažnai vartojami nuo peršalimo ligų, įkyraus sauso kosulio (ypač šaltu oru ir rūkaliams), kaip pagalbinė priemonė sergant bronchų astma.
  • Čiobrelių aliejus- manoma, kad čiobrelį smilkė jau šumerai, maždaug prieš 3,500 m. Senovės egiptiečiai jį vadino tham ir naudojo balzamavimui, taip pat juo valė orą ir mažino ligų plitimą. Čiobrelis buvo labai svarbi žolė graikams. Jie jį vadino thymon. Graikų k. žodis thvmos reiškia dvasią, sielą. Lotyniškas žodis thymos reiškia gyvybingumą. Čiobrelių aliejus yra vienas iš pačių karščiausių ir „gyviausių“ eterinių aliejų. Žolininkas John‘as Gerard‘as 1597 m. jį aprašė kaip „karštą ir sausą trečiame (arba net ir pačiame stipriausiame - ketvirtame) laipsnyje“. Tai kūno energijos aktyvintojas, sustiprinantis plaučių, širdies, inkstų ir nervų sistemos veiklą. Stiprus antibakterinis produktas – nuo seno naudojamas prieš daugelį infekcijų. Čiobrelių eterinis aliejus stiprina nervus, aktyvina atmintį ir dėmesio koncentraciją, gali padėti jaučiantis išsekus, kamuojant depresijai, stiprina kvėpavimo takus, veiksmingai gelbėja peršalus, kamuojant kosuliui, astmai, laringitui, sinusitui, kokliušui ir tonzilitui. Padeda sustiprinti imuninę sistemą, padeda kovoti su peršalimo ligomis, gripu, kamuojant šaltkrėčiui, veikia kaip šlapimo takų antiseptikas, naudingas sergant cistitu ir šlapimo takų infekcijomis. Šio eterinio aliejaus šildantis poveikis gali padėti sutrikus kraujotakai, kamuojant artritui, reumatui, podagrai, raumenų skausmams, pasitempus ar patyrus sportinę traumą. Čiobrelių eterinis aliejus taip pat naudingas celiulito pažeistoms vietoms, manoma, kad gali padėti sustabdyti ankstyvąjį plikimą, plaukų slinkimą, pleiskanų atsiradimą, pagerinti egzemos, dermatito, sumušimų, vabzdžių įkandimų pažeistos odos būklę.
  • Šaltmėtės aliejus- Skirtingos rūšys mėtų pasižymi dauguma panašių savybių, tačiau šaltmėtės išsiskiria iš jų, nes savo sudėtyje neturi mentolio, todėl neturi ir „šaldančio“ poveikio, kuris dažniausiai siejamas su pipirmėte. Šaltmėtėse gausu antioksidantų ir jos padeda palaikyti kvėpavimo ir nervų sistemas. Be to, jos gali padėti atverti ir pašalinti emocines kliūtis ir suteikti pusiausvyros ir geros savijautos jausmą.
  • Baziliko aliejus- augalo gimtinė yra Indija, Afganistanas ir Pakistanas. Kaip byloja jo pavadinimas, tai karališkas augalas. Antikos istorijos liudija, kad šiam stipriai kvepiančiam augalui buvo priskirta vieta tarp karališkų žolių, jį rinkti, juo naudotis buvo suteikta teisė tik karaliui ir jo šeimos nariams. Hinduizme bazilikas yra šventa žolė ir labai dažnai auginamas šalia šventyklų. Indijoje bazilikas vadinamas tulase. Tulasė yra laikoma itin geru adaptogenu, balansuojančiu kūno procesus bei jo skysčius ir padedanti kūnui prisitaikyti prie streso. Ajurvedoje tulasė laikoma „gyvenimo eliksyru“ ir, tikima, prailgina gyvenimą. Nepale babari, arba bazilikas, siejamas su gyvenimu ir mirtimi ir auginamas beveik kiekvienuose indų namuose. Tikima, kad jis nuvaiko piktas dvasias ir neša laimę bei turtą. Bazilikų eterinis aliejus hidrodistiliacijos būdu išgaunamas iš kvapiųjų bazilikų šakų su žiedais. Turi pikantišką, aštrų, kartoką kvapą. Poveikis: antimikrobinis, antiseptinis ir uždegimo slopinamasis, padeda įveikti depresiją, grąžina uoslę po ilgos slogos, gerina virškinamojo trakto veiklą, tonizuoja, mažina spazmus, padeda sutelkti dėmesį ir gerina atmintį, antitoksinis: neutralizuoja vabzdžių ir gyvačių nuodus. Efektyviai veikia esant ūminėms viršutinių kvėpavimo takų infekcijoms, galvos ir dantų skausmui, burnos ertmės uždegimui.
  • Pušų eterinis aliejus išgaunamas iš paprastųjų pušų (Pinus sylvestris) spyglių, viršūninių pumpurų ir šakelių distiliuojant vandens garais ir yra gaivaus miško, sakų aromato. Pušų eterinis aliejus pasižymi antimikrobinėmis, prieš neuralginėmis, antiseptinėmis, prieš virusinėmis, baktericidinėmis, priešuždegiminėmis, diuretinėmis, atsikosėjimą lengvinančiomis, insekticidinėmis (vabzdžius atbaidančiomis), stiprinančiomis, nervų sistemą stimuliuojančiomis savybėmis. Itin naudingas kvėpavimo takų sistemai, skaudant raumenims. Gali būti naudojamas, siekiant išvalyti šlapimo takus. Pušų eterinis aliejus labai naudingas sergantiems kvėpavimo takų ligomis: bronchitu, laringitu, gripu. Tai stiprus antiseptikas, lengvina kvėpavimą, apvalo nosį, bronchus, plaučius. Mažina uždegiminius procesus. Naudojamas kosmetikoje šis aliejus padeda atitolinti senėjimo požymius, stangrina odą, šalina pabrinkimus, tinka kovojant su celiulitu, stiprina plaukų šaknis.
  • Bergamočių eterinis aliejus (Citrus aurantium var. dulcis, Rutaceae) gaunamas iš bergamočių vaisių žievelių šalto spaudimo metodu ir yra labai intensyvaus, specifinio vaisių kvapo. Šis aliejus patenka net į šešias aromaterapines eterinių aliejų naudojimo zonas: savijautos gerinimo, infekcijų mažinimo, spazmų atpalaidavimo, skausmo mažinimo, odos priežiūros ir ypač emocinės savijautos gerinimo. liaudies medicinoje bergamočių žievelių ištraukos buvo imtos plačiai naudoti kaip priemonė gydyti nudegimams, venų varikozėms, kaip antimikrobinis, nuskausminantis, temperatūrą mušantis, priešuždegiminis preparatas. Bergamočių ea distiliuotojai pastebi, jog distiliavimo metu jų patiriami nubrozdinimai ir netgi rimti sužeidimai niekada nesupūliuoja ir užgyja labai greitai. Pagrindinės aliejaus savybės : Puikus antidepresantas, raminantis, spazmolizinis, antibakterinis, orą valantis, antiseptikas, kosmetikoje vertinamas kaip odą regeneruojantis. Dažniausiai naudojamas: depresijos (ypač po gimdymo), baimės, nemigos, susierzinimo mažinimui ; gali suteikti jėgų, mažinti nuovargį, įtampą, pakelia nuotaiką ir pagerina atmintį ; bronchito ir astmos , aknės, egzemos, psoriazės, seborėjos (odos ir plaukų) gydymui ; antibakterinis, veikia – Enterobacter aerogenes, Klebsiella, Salmonella pullorum, Staphylococcus aureus, Streptococcus faecalis bakterijas.

Antibakterinis geriamasis purškalas Mybacin 15ml
chat Komentarai (0)
Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.