„Faris Super Kollagen 3D Collagen Filler“ veido raukšlių užpildas 30g

31,50 €
Su mokesčiais

„Faris Super 3D Collagen Filler“ gelio pavidalo veido raukšlių užpildas yra pagamintas iš giliavandenių žuvų kolageno ekstrakto, kurio struktūra savo sudėtimi yra labai panaši į žmogaus odą. Padeda pakeisti suskaidytus baltymus poodiniuose sluoksniuose ir yra 50 kartų efektyviau įsisavinamas odos nei kitų rūšių kolagenas. Skirtingai nuo kitų tipų kolageno užpildų, išlaiko net iki 72% daugiau drėgmės.

Kiekis

„Faris Super 3D Collagen Filler“ gelio pavidalo veido raukšlių užpildas yra pagamintas iš giliavandenių žuvų kolageno ekstrakto, kurio struktūra savo sudėtimi yra labai panaši į žmogaus odą. Padeda pakeisti suskaidytus baltymus poodiniuose sluoksniuose ir yra 50 kartų efektyviau įsisavinamas odos nei kitų rūšių kolagenas. Skirtingai nuo kitų tipų kolageno užpildų, išlaiko net iki 72% daugiau drėgmės. Labai koncentruota gelio tekstūra gelbsti norint ilgiau išlaikyti jaunatvišką ir taisyklingą veido ovalo formą. 

Naudojimas: Baigę vakarinę odos valymo procedūrą, švelniai panardinkite siaurą mentelės galą į gelį ir užpildykite raukšles pilnai per visą ilgį ir plačiu mentelės galu atsargiai paskirstykite. Įspėjimas: šiame gelyje yra žuvų kolageno ekstrakto. Žmonės, turintys alergiją jūros gėrybėms, pirmiausia turėtų išbandyti produktą tepdami gelį ant rankos ir palikdami 20-30 minučių tam, kad įsitikintų ar nesukelia alerginių odos reakcijų.

Grynasis svoris: 30 g

„Faris Super 3D Collagen Filler“ veido raukšlių užpildas 30g
9 Prekės
chat Komentarai (0)
Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.