Dr. Jeng botaninis švaros muilas 150g

7,50 €
Su mokesčiais

Dr. Jeng Formula botaninis švaros muilas tik Tailandui būdingų augalų ir žolelių dėka, suteikia odai švarą, sveiktą ir stiprybę bei atgaivina ir šviesina protą. Rhinacanthus nastutus (Tikrasis nosilis) ir Acanthus ebracteatus išskirtiniai legendiniai tajų žoliniai augalai. Tai sena, bet todėl ir itin elegantiška. Tinka visiems odos tipams, o ypač pažeistai dėl propionibakterijų spuogų, turinčiai dažnai užsikemšančias poras ir linkusiai į prakaitavimą, ypač karštoje ir drėgnoje aplinkoje, dėl kurios atsiranda bėrimas ir dermatofitozė.

Kiekis
Išparduota


Pristatome naują Madame Heng produktą, pavadintą Dr. JENG Žolelių mokslas nuo praeities legendos iki ateities plėtros. Nuo 1949 m. mes perduodame savo patirtį dabartinei kartai, kuri žengia į išradimų, tyrimų ir plėtros erą turėdama medicininį išsilavinimą. Naujosios trečiosios kartos Madame Heng įpėdiniai paveldėjo patirtį iš senųjų šeimos produktų ir patobulino juos papildydami naujais botanikos mokslo atradimais ir asmeniškai įgytomis žiniomis. Dr. Jeng Formula botaninis švaros muilas tik Tailandui būdingų augalų ir žolelių dėka, suteikia odai švarą, sveiktą ir stiprybę bei atgaivina ir šviesina protą. Rhinacanthus nastutus (Tikrasis nosilis) ir Acanthus ebracteatus išskirtiniai legendiniai tajų žoliniai augalai. Tai sena, bet todėl ir itin elegantiška. Tinka visiems odos tipams, o ypač pažeistai dėl propionibakterijų spuogų, turinčiai dažnai užsikemšančias poras ir linkusiai į prakaitavimą, ypač karštoje ir drėgnoje aplinkoje, dėl kurios atsiranda bėrimas ir dermatofitozė. Gydykite odą ir mėgaukitės kasdien prausdamiesi žavingų natūralių eterinių levandų aliejų aromato apsuptyje. Įprasta švaros procedūra naikina įtampą, sutraukia poras, mažina raukšles ir maitina odą.

Paskirtis: Veido ir kūno odos valymui

Sudėtis: Natrio palmitatas, Vanduo, Rhinacanctus Nasutus (Tikrasis nosilis) , Acanthus Ebracteatus, Zingiber Cassumunar (laukinis imbieras), levandų aliejus, natūralūs kvapai

Sudėtis išsamiai:

Svarbiausia Rhinacanthus nasutus nauda sveikatai yra galimybė užkirsti kelią neurodegeneracinėms ligoms, gydyti odos ligas, sumažinti kraujospūdį, sumažinti alergijos sunkumą, užkirsti kelią diabetui, sumažinti uždegimą ir sustiprinti imuninę sistemą. Jis taip pat turi priešvėžinį potencialą. Šis augalas, turintis mokslinį pavadinimą Rhinacanthus nasutus, labiau žinomas kaip gyvatės jazminas, kurį daug lengviau ištarti ir jis dažniausiai randamas Indijoje ir Tailande. Paprastai auga atogrąžų, drėgno klimato sąlygomis ir techniškai yra krūmas. Šio augalo vertė už šalies ribų yra jo unikali cheminė sudėtis ir didelis antioksidantų kiekis, todėl jis yra vertingas vaistažolių gydymo tikslams ir yra alternatyvios medicinos turtas. Visas augalas gali būti naudojamas kompresui gaminti, o lapų ekstraktas taip pat yra labai paklausus. Šios žolės privalumus galite pajusti net ir tik reguliariai vartodami išoriškai. Dėl šio augalo ir daugelio jo dalių universalumo jis yra labai pageidaujamas, o gyvačių jazminų papildai, pleistrai, purškalai ir nuovirai pastaraisiais metais tapo daug dažnesni. Gyvatės jazminas turi daug gydomųjų savybių, nes jame yra daug antioksidantų, įskaitant beta-sitosterolį, taninus, saponinus, fenolius, lupeolį, rinakantą A ir rhinacanthus B. Dabar atidžiau pažvelkime į daugelį Rhinacanthus nasutus naudų sveikatai. Vienas iš vertingiausių ir įspūdingiausių gyvatės jazminų naudos sveikatai yra įrodytas jo poveikis neurodegeneracinėms ligoms, tokioms kaip demencija ir Parkinsono liga. Yra žinoma, kad gyvatės jazminų lapai ir stiebai buvo naudojami įvairioms odos ligoms gydyti, taip pat reguliariai naudojami siekiant sumažinti psoriazės ir egzemos sunkumą ir sudirginimą. Be to, šaknų nuoviras turi šiek tiek kitokią cheminę sudėtį ir yra naudojamas gydant grybelius ir kitas grybelines odos infekcijas. Potencialiai antioksidacinis mišinys taip pat teigiamai veikia odos išvaizdą, mažina randus ir amžiaus žymes, taip pat randus nuo spuogų ir traumų. 2012 m. Azijos Ramiojo vandenyno atogrąžų ligų žurnale paskelbti tyrimai siejo gyvatės jazminų naudojimą su reguliuojamu cukraus kiekiu kraujyje, todėl yra galimas taikymas ir diabeto prevencijai.

Tailande nuo seno dvi Acantuhus ebracteatus augalo gentys buvo naudojamos tradicinėje medicinoje; augalas naudojamas kaip valomoji ir priešuždegiminė priemonė sergant artritu arba nuoviro vonios taikomos tam, kad išgydytų bėrimus ir odos ligas. Šviežias augalas susmulkinamas ir užtepamas kaip kompresas, o nuoviras geriamas kaip valymo priemonė nuo uždegimų, astmos ir odos ligų. Šaknys naudojamos nuo gyvačių nuodų, gydant juostinę pūslelinę, žaizdoms glaistyti, nes itin skatina žaizdų gijimą. Vaisiai geriami siekiant palengvinti menstruacijų sutrikimą.

Gydomasis laukinis imbieras (Zingiber cassumunar ) , kuris pasižymi skausmą malšinančiu, maitinančiu, stiprinančiu ir regeneruojančiu poveikiu. Laukinio imbiero aliejuje yra iki 70% zingibereno, o taip pat kamfeno, cineolio, biseboleno, borneolio, citralio, linalolio, vitaminų C, B1, B2, A ir nepamainomų amino rūgščių. Eterinis imbiero aliejus pasižymi antiseptiniu, antioksidantiniu,nuskausminamuoju poveikiu. Padeda, esant peršalimo susirgimams, susikaupus uždegiminiams skysčiams plaučiuose, skaudant galvai ir dėl raumenų įtempimo. Valo ir sutraukia poras, šalina uždegimines reakcijas, edemą (skysčių kaupimąsi organizmo audiniuose), gerina sąnarių lankstumą, puikiai padeda esant nudegimams.

Dr. Jeng botaninis švaros muilas 150g
chat Komentarai (0)
Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.