Tailando imbiero ir rozmarino plaukų kondicionierius su hialuronu 250ml

25,00 €
Su mokesčiais

Puikiai atpalaiduojantis, stabdantis slinkimą, unikalios formulės plaukų kondicionierius iš ekologiško šeimos ūkio Phutawan. Savo sudėtyje neturintis silikonų, parabenų, mineralinių aliejų, dažiklių SLS/SLES. Nauju CO2 ekstrakcijos būdu išgauto imbiero ir rozmarino eterinių aliejų mišinys padeda atstatyti ir sustiprinti plaukų šaknis, skatina plauko augimą, mažina skilinėjimą. Plaukai įgauna svorio, lengvai formuojami ir nesivelia. Arganų aliejus gerina plonų ir lūžinėjančių plaukų būklę, skatina plaukų augimą, naikina plaukų galų išsišakojimą, padeda panaikinti pleiskanas. Hialurono rūgštis - absorbuoja didelį kiekį vandens molekulių, užkerta kelią fizinio streso padarytai žalai, atkuria tinkamą natūralių plaukų drėgmę, tiesina, glotnina plauką. Keičiasi gamintojo pakuotė.

Kiekis

Puikiai atpalaiduojantis, unikalios formulės plaukų kondicionierius, Savo sudėtyje neturintis silikonų, parabenų, mineralinių aliejų, dažiklių SLS/SLES. Nauju CO2 ekstrakcijos būdu išgauto imbiero ir rozmarino eterinių aliejų mišinys padeda atstatyti ir sustiprinti plaukų šaknis, skatina plauko augimą, mažina skilinėjimą. Plaukai įgauna svorio, lengvai formuojami ir nesivelia. Arganų aliejus gerina plonų ir lūžinėjančių plaukų būklę, skatina plaukų augimą, naikina plaukų galų išsišakojimą, padeda panaikinti pleiskanas. Hialurono rūgštis - absorbuoja didelį kiekį vandens molekulių, užkerta kelią fizinio streso padarytai žalai, atkuria tinkamą natūralių plaukų drėgmę, tiesina, glotnina plauką. CO2 ekstraktai, susidedantys iš pilno spektro bioaktyvių lipofilinių augalo junginių: riebiųjų aliejų (sočiųjų ir nesočiųjų riebalų rūgščių), vaškų, pigmentų, vitaminų, aromatinių ir kt. junginių, gaunami naudojant aukšto tankio dujas ir slėgimą nuo 205 iki 500 barų. Šie ekstraktai panašūs į riebiuosius aliejus, dervinguosius aliejus (oleoresins) ar konkretus savo tirštoka konsistencija, kuri kartais būna panaši į sviestą. Pilnieji CO2 ekstraktai turi daugybę nuostabių gydomųjų ir kosmetinių komponentų – antioksidantų, polifenolinių junginių, karotenų, fitosterolių, tokių kaip skvalenas, antocianų ir t. t. CO2 ekstraktai naudojami medicinoje, farmacijoje, aromaterapijoje, kosmetikoje ir vis labiau įsitvirtina natūraliojoje parfumerijoje. Kondicionieriaus pagalba kontroliuokite plaukų būklę po plovimo tam, kad plaukai būtų minkšti, paslankūs ir lygūs.

Naudojimas: saikingai paskirstykite kondicionierių ant delno. Po to patrinkite plaukus, švelniai pamasažuokite, palikite pabūti 10-15 minučių ir nuplaukite švariu vandeniu.

Imbiero ir rozmarino plaukų kondicionierius 250ml
2021-05-26

Jums taip pat gali patikti

chat Komentarai (0)
Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.