TAILANDO VĖLYVOJO CITRINMEDŽIO IR LEVANDŲ KONDICIONIERIUS PLAUKAMS SU PROPOLIU 320ML

25,00 €
Su mokesčiais

Vėlyvojo citrinmedžio, levandų, argano, alyvuogių aliejaus ir keratino plaukų kondicionierius su propoliu iš ekologiško šeimos ūkio Phutawan yra skirtas visų tipų pažeistų plaukų atstatymui ir slinkimo priežasčių neutralizavimui. Produkto sudėtyje nėra silikonų, parabenų, mineralinių aliejų, dažiklių SLS/SLES. Padeda ilgai išlaikyti plauko minkštumą ir drėgmę, atstatyti ir sustiprinti plaukų šaknis, skatina plauko augimą, mažina skilinėjimą ir garbanotumą. 

Kiekis

Vėlyvojo citrinmedžio, levandų, argano, alyvuogių aliejaus ir keratino plaukų kondicionierius su propoliu iš ekologiško šeimos ūkio Phutawan yra skirtas visų tipų pažeistų plaukų atstatymui ir slinkimo priežasčių neutralizavimui. Produkto sudėtyje nėra silikonų, parabenų, mineralinių aliejų, dažiklių SLS/SLES. Padeda ilgai išlaikyti plauko minkštumą ir drėgmę, atstatyti ir sustiprinti plaukų šaknis, skatina plauko augimą, mažina skilinėjimą ir garbanotumą. Plaukai įgauna svorio, lengvai formuojami ir nesivelia. Sudėtyje esantis propolis stiprina plaukus ir saugo nuo tolimesnio plaukų slinkimo; stimuliuoja augimą; turi antimikrobinių savybių, todėl efektyviai šalina pleiskanas; atstato silpnus ir trapius plaukus; mažina plaukų riebalavimąsi; suteikia plaukams blizgesio ir tvirtumo.

Naudojimas:

Saikingai paskirstykite kondicionierių ant delno. Po to patrinkite plaukus, švelniai pamasažuokite, palikite pabūti 10-15 minučių ir nuplaukite švariu vandeniu.

CITRINMEDŽIO IR LEVANDŲ KONDICIONIERIUS PLAUKAMS 320ml
4 Prekės

Jums taip pat gali patikti

chat Komentarai (0)
Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.