Tailando žolinė dantų pasta Oral Herb Premium 25g

6,80 €
Su mokesčiais

Žolelių dantų pasta Oral Herb Premium (originalus receptas)- tai maksimali burnos higiena ir puikus sprendimas norint dantų bei dantenų problemas sumažiniti iki minimumo. Sudėtyje esnčios žolės valo ir efektyviai mažina bakterijų susikaupimą burnoje miego metu. Ne tik puikiai kovoja su dantų apnašomis ar ėduonimi, bet ir šalina blogo burnos kvapo atsiradimo priežastis bei rūkymo, kavos, arbatos ir kitų vartojamų maisto produktų dėka atsiradusius patamsėjimus ir dėmes, sumažina dantų jautrumą iki minimumo, puikiai balina dantis ir palaiko jūsų kvėpavimą gaivų ir šviežią ištisą dieną.

Kiekis
Išparduota


Žolelių dantų pasta Oral Herb Premium (originalus receptas)- tai maksimali burnos higiena ir puikus sprendimas norint dantų bei dantenų problemas sumažiniti iki minimumo. Sudėtyje esnčios žolės valo ir efektyviai mažina bakterijų susikaupimą burnoje miego metu. Ne tik puikiai kovoja su dantų apnašomis ar ėduonimi, bet ir šalina blogo burnos kvapo atsiradimo priežastis bei rūkymo, kavos, arbatos ir kitų vartojamų maisto produktų dėka atsiradusius patamsėjimus ir dėmes, sumažina dantų jautrumą iki minimumo, balina dantis ir palaiko jūsų kvėpavimą gaivų ir šviežią ištisą dieną.

Sudėtis:

Gvazdikėlių aliejus buvo plačiai naudojamas senovės Azijos šalyse ir tik vėliau išplito į kitas pasaulio dalis, įskaitant ir Europą. Gvazdikėliuose gausu mineralų: kalcio, vandenilio chlorido rūgšties, geležies, fosforo, natrio, kalio, vitamino A bei C. Gvazdikėlių aliejus pasižymi antiseptiniu, priešgrybeliniu, antimikrobiniu, antivirusiniu, poveikiu. Aliejus naudojamas žaizdoms, uždegimams, įpjovimams, dezinfekuoti bei gydyti, labai veiksmingai mažina dantų ir dantenų skausmą. Gvazdikėlių aliejus plačiai naudojamas stomatologijoje, su dantimis susijusiusių negalavimų tokių kaip : parodontozė, stomatitas ir ėduonis profilaktikai bei gydymui. Gvazdikėlių eterinis aliejus išgaunamas iš gvazdikėlių žiedpumpurių. Šiame eteriniame aliejuje yra daug eugenolio – cheminio junginio, turinčio analgetinių (skausmą malšinančių), priešuždegiminių ir antibakterinių savybių. Eugenolis sudaro apie 90 procentų patikimo gvazdikėlių aliejaus šaltinio. Gvazdikėlių aliejaus analgetinės savybės leidžia veiksmingai sumažinti dantų ir dantenų skausmą, kai naudojamas lokaliai. Kadangi jis taip pat turi antibakterinių savybių, gvazdikėlių aliejus taip pat gali būti veiksmingas mažinant bakterijas, kurios gali sukelti kariesą. Vienas tyrimas, patikimas šaltinis, analizavo gvazdikėlių aliejaus poveikį obuolių sulčių suėstiems dantims laboratorijoje. Tyrėjai išsiaiškino, kad gvazdikėlių aliejus gali sumažinti dantų kalcifikacijos greitį. Kalcio pašalinimas yra kalcio praradimas, kuris gali ardyti emalį ir sukelti dantų ėduonį. Tyrimas taip pat parodė, kad gvazdikėlių aliejus gali turėti remineralizuojantį poveikį. Remineralizacija stiprina dantų emalį. Tai apsaugo dantis ir dantų šaknis nuo skausmingų pojūčių, kuriuos sukelia karštas, šaltas ar saldus dirgiklis.

Gamtinės kilmės kamparas randamas nuolat žaliuojančiame kampariniame cinamone (Cinnamomum camphora), augančiame Azijoje. Plačiai naudojamas medicinoje kaip antiseptinė, tonizuojanti, nervų spazmus malšinanti priemonė. Iš jo aliejaus gaminami preparatai, kurie naudojami kvėpavimo takų ligoms, peršalimams gydyti, taip pat kaip skausmo malšinamoji priemonė. Kamparas pasižymi baktericidinėmis ir dezinfekuojamosiomis savybėmis, gerina kraujo apytaką ir gaivina odą. Vartojamas lokaliai kamparas dirgina odoje esančias juntamųjų nervų galūnes, todėl išsiplečia odos ir po ja esančių audinių kraujagyslės, toje vietoje gerėja kraujotaka ir medžiagų apykaita.

Mentolis – “pagrindinė pipirmėtės sudedamoji dalis, nulemianti gydomąsias augalo savybes. Vienas iš populiariausių pipirmėčių aliejaus naudojimo būdų – gaivinti kvapą. Pats aliejus naikina bakterijas ir grybelį, kurie abu gali sukelti burnos infekcijas arba karieso atsiradimą. Pipirmėčių aliejus ypač veiksmingas prieš anaerobines bakterijas, kurios klesti mažai deguonies turinčioje aplinkoje, pavyzdžiui, tarpuose tarp dantų arba žemiau dantenų linijos, kur gali formuotis ir klestėti ertmės. Šis eterinis aliejus yra daugiau nei tik liaudies gynimo priemonė. 2013 m. Europos odontologijos žurnale paskelbtame laboratoriniame tyrime buvo pastebėta, kad pipirmėčių aliejus kartu su keturiais kitais yra veiksmingos antimikrobinės medžiagos, naikinančios daugybę burnos patogenų. Kai kuriuose tyrimuose taip pat buvo pastebėta, kad pipirmėčių aliejus veiksmingiau mažina karieso atsiradimą nei daugelis aktyvių cheminių medžiagų, naudojamų burnos skalavimo skysčiuose. Kiti pipirmėčių aliejaus medicininiai panaudojimo būdai yra raumenų skausmo malšinimas, nosies užgulimo gydymas, alkio mažinimas, pleiskanų gydymas, vabzdžių ir kenkėjų atbaidymas, alergijos mažinimas, pykinimo jausmo mažinimas, saulės nudegimo ir pilvo pūtimo mažinimas. Pipirmėčių aliejus gali būti puikus priedas prie jūsų dantų higienos. Norėdami naudoti pipirmėčių aliejų kaip priedą valydami dantis ar naudodami dantų siūlą, tiesiog įlašinkite lašelį eterinio aliejaus į arbatą nakčiai arba į dantų pastą valydami dantis. Taip pat galite praskiesti pipirmėčių aliejų vandenyje ir naudoti jį kaip skalavimo skystį tam, kad greitai pašalintumėte blogą burnos kvapą arba pašalintumėte blogą skonį burnoje. Skalavimas atskiestu pipirmėčių aliejumi taip pat yra populiari namų gydymo priemonė nuo nedidelių dantų skausmų arba kūdikiams, kurie kenčia nuo dantų dygimo skausmo. Tik prieš tepdami būtinai tinkamai atskieskite aliejų ir niekada netepkite eterinio aliejaus jaunesniam nei vienerių metų kūdikiui.

Streblus Asper lapų ekstraktas- "Streblus asper" yra medis, kuris žinomas keliais pavadinimais: Siamo neapdirbtasis krūmas, Kojas arba dantų šepetėlių medis (azijos gyventojai nuo neatmenamų laikų naudodavo nedideles augalo šakeles kaip dantų šepetėlius dantų ir dantenų valymui). Streblus asper Lour yra mažas medis, randamas atogrąžų šalyse, tokiose kaip Indija, Šri Lanka, Malaizija, Filipinai ir Tailandas. Įvairios šio augalo dalys yra naudojamos Ajurvedoje ir liaudies medicinoje gydant įvairius negalavimus, tokius kaip filiariatas, raupsai, dantų skausmas, viduriavimas, dizenterija ir vėžys.). Tyrimai taip pat parodė, kad jis pasižymi selektyviniu baktericidiniu poveikiu Streptokokams, ypač Streptococcus mutans, kuris, kaip įrodyta, yra stipriai susijęs su dantų kariesu. Taigi Streblus asper ekstraktas gali būti naudojamas kaip natūralus produktas dantų ėduonies kontrolei. Nustatyta, kad priešvėžiniai augalo komponentai yra streblosidas ir mansoninas. Be to, lakusis aliejus iš šviežių lapų taip pat parodė didelį priešvėžinį aktyvumą. Įrodyta, kad Streblus Asper pasižymi kardiotoninėmis, priešmaliarinėmis, antialerginėmis antitripanosominėmis ir insekticidinėmis savybėmis. Todėl jis yra labai svarbus etnomedicinos augalas, kurio potencialas kolkas nėra dar pilnai moksliškai išnaudotas.

Borneolis (iš čiobrelių aliejus)- Čiobrelio pavadinimas iš tikrųjų kilęs iš graikų kalbos žodžio „thymos“, reiškiančio mažą dėl augalo kvapo. Čiobreliai priklauso daugiau nei 300 rūšių atsparių, daugiamečių žolinių augalų ir krūmų, kurių gimtinė yra Europa, ypač aplink Viduržemio jūrą. Tai viena iš Hipokrato 400 paprastų vaistinių priemonių. Čiobrelių (Thymus Spp, T. citriodorits, T. vulgaris-Labiatae/Lamiaceae) eterinis aliejus gaunamas iš lapų ir žydinčių viršūnių distiliavimo garais metodu. Pagrindinės jo sudedamosios dalys yra 20–40 % timolio ir karvakrolio su borneoliu, cineoliu, linaloliu, mentonu, B-cimenu, pinenu ir triterpeno rūgštimi. Čiobrelių aliejus yra tonizuojantis, skrandį ir virškinimą skatinantis vaistas, mažinantis gastritą, enterokolitą ir burnos pienligę. Čiobrelių aliejus pasižymi antibakteriniu poveikiu ir buvo naudingas odontologinėje praktikoje.Atrodo, kad čiobrelių komponentas, žinomas kaip timolis, slopina burnos patogenų augimą burnoje ir kartu su kitais eteriniais aliejais gali sumažinti dantų ėduonies atsiradimą. Pacientams, turintiems ortodontinius breketus, dantų lakas, kurio sudėtyje yra timolio, sumažino Streptococcus mutans dalis supragingivalinėje plokštelėje šalia skliausto. Timolis yra vienas iš eterinių aliejų, turinčių antibakterinį poveikį, randamų Listerine. O tyrime naudojamas čiobrelių ir gvazdikėlių aliejus kartu, pasižymėjo antimikrobiniu poveikiu prieš S. aureus, E. coli ir C. albicans įvairiose ekstraktų koncentracijose.

Druska- natūraliai balina dantis, yra puiki priemonė parodontozės gydymui ar profilaktikai.

Gvajavos lapų ekstraktas (Psidium Guajava leaf): Gvajavos medis yra visžalis mažas medis. Guava lapuose yra biologiškai aktyvių komponentų, galinčių kovoti su patogenais, reguliuoti gliukozės kiekį kraujyje ir netgi reguliuoti kūno svorį. Gvajavos lapų eterinio aliejaus sudėtyje yra cineolo, taninų, triterpenų, flavonoidų, dervos, eugenolio, obuolių rūgšties, riebalų, celiuliozės, chlorofilo, mineralinių druskų ir daugelis kitų mineralinių medžiagų . Gvajavos pasėliai yra auginami atogrąžų ir subtropikų pasaulyje, pavyzdžiui, Azijoje, Egipte, Havajuose, Floridoje Palestinoje ir kt. "Psidium" gentis apima maždaug 150 rūšių mažų medžių ir krūmų, kuriuose tik 20 rūšių veda valgomuosius vaisius, o likusieji yra laukiniai ir vaisių kokybė prastesnė. Guava (Psidium guajava) yra fitoterapinis augalas, naudojamas liaudies medicinoje, kuris, kaip manoma, turi aktyvių komponentų, padedančių gydyti ir valdyti įvairias ligas. Daugelis augalo dalių tradicinėse medicinoje buvo naudojamos tokioms ligoms kaip maliarija, gastroenteritas, vėmimas, viduriavimas, dizenterija, žaizdos, opos, danties skausmas, kosulys, gerklės skausmas, uždegiminės dantenos ir daug kitų. Remiantis oficialiai atliktų antibakterinių tyrimų duomenimis, gvajavos lapų metanolio ir etanolio ekstraktai parodė savo slopinančią veiklą prieš gramteigiamas bakterijas (Escherichia coli ir Salmonella enteritidis).

Natrio fluoridas- fluoras tai cheminis elementas, kurio turime gauti, norėdami išlaikyti sveikus dantis. Dalį šio element mes gauname su maistu, tačiau dantims minėto cheminio element šaltinis yra būtent dantų pasta .Dantų pastos savo sudėtyle turinčios Fluoro vadinamos profilaktinėmis ir gydomosiomis. Būtent tokios profilaktinės dantų pastos apsaugo nuo dantų ėduonies atsiradimo.

Naudojimas: Atsukite hermetišką pakuotę ir nuimkite apsauginę plėvelę. Perbraukite sausu šepetėliu per dantų pastos paviršių ir valykite dantis. Šio nedidelio kiekio visiškai pakaks nuodugniam Jūsų dantų valymui. Neleiskite dantų pastai esančiai pakuotėje kontaktuoti su vandeniu! Nepamirškite jos sandariai uždaryti po kiekvieno naudojimo. 

dantų pasta Oral Herb Premium 25g

Jums taip pat gali patikti

chat Komentarai (0)
Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.