Natūrali dantų pasta iš Tailando „ Twin Lotus Herbal Toothpaste original“100g

10,80 €
Su mokesčiais

Juodosios pastos Twin Lotus Herbal Toothpaste original pagrindą sudaro natūralūs bei ekologiški žoliniai tajų komponentai.

-pasta naudojama parodontozės ir onkologijos profilaktikai

-pašalina nemalonų burnos kvapą

-atgaivina kvėpavimą ir išlaiko jį praktiškai visą dieną

-šalina dantų apnašas bei susidariusius akmenis

-likviduoja dantenų kraujavimą ir burnos ertmės išsausėjimą

-apsaugo dantis ir dantenas nuo šalčio ir neigiamo aplinkos poveikio

Kiekis

Juodosios pastos Twin Lotus Herbal Toothpaste original pagrindą sudaro natūralūs bei ekologiški žoliniai tajų komponentai.

-pasta naudojama parodontozės ir onkologijos profilaktikai

-pašalina nemalonų burnos kvapą -atgaivina kvėpavimą ir išlaiko jį praktiškai visą dieną -šalina dantų apnašas bei susidariusius akmenis

-likviduoja dantenų kraujavimą ir burnos ertmės išsausėjimą -apsaugo dantis ir dantenas nuo šalčio ir neigiamo aplinkos poveikio

-vitaminizuoja dantų ir dantenų audinius

Sudėtis:

Smulkinti Sepijos kaulai natūraliai randami Rytų ir Pietų Azijos, Vakarų Europos ir Viduržemio jūros pakrantėse, taip pat visose Afrikos ir Australijos krantuose.Sepia šeimos rūšiai priklauso apie 30 šiuolaikinių rūšių, gyvenančių daugiausia šiltose jūrose, netoli pakrantės. Medicinai naudojamos sepijos (Sepia officinalis Linnaeus) gyvena Atlanto vandenyne ir Viduržemio jūroje. Iš visų kitų šiuolaikinių galvakojų šie kalmarai išsiskiria viduje esančiu plačios plokštės pavidalo kalkakmeniu (kaulu) , kuris užima beveik visą nugaros pusėje esantį kūną. Būtent šis kaulas ir naudojamas gydomojoje tajų medicinoje nuo netmenamų laikų. Net ir Lietuvos senieji jūreiviai puikiai žino sepijos kaulų gydomąsiais savybes ir tarmiškai jį vadina "vandenynų streptocidu". Sepijos kaulą iki 90 proc. sudaro kalcio karbonatas, tačiau jis ypač vertingas dėl kaule esančio aragonito, β-chitino ir įvairių bioneorganinių elementų, tokių kaip magnio, stroncio, geležies; jame aptinkama netgi vario ir cinko pėdsakų. Visi šie elementai kaulo struktūroje yra gamtos suderinti optimaliais kiekiais, o jų egzistavimas padidina bet kokių biomedicininių produktų, kurių sudėtyje yra sepijos kaulo, biologinį aktyvumą. Sepijos kaulas kompozituose ar kapsulėse reikalingas osteoblastų (ląstelių, formuojančių kaulo audinį) dauginimuisi, t. y. tam kad kaulo ląstelės atpažintų, kad tai tinkama vieta auginti kaulą. Po to kai celiuliozė ir kalcio alginatas suyra, ertmės vietoje susiformuoja naujas kaulas. Kadangi visi komponentai natūralūs, jų biologinio skaidymo metu susidarantys produktai nekenksmingi žmogaus organizmui. Sutrynus išdžiovintus kaulus gaunami milteliai, kuriais gydomos ir dezinfekuojamos žaizdos. Kadangi jūroje, esant drėgmei žaizdos sunkiai gyja, sepijos kaulo milteliai tiesiog akimirksniu užtraukia ir gydo atviras žaizdas neleisdami susidaryti pūliniams. Dantų milteliuose esantys Sepijos kaulai kuo puikiausiai tvarkosi su kraujuojančiomis dantenomis, parodontozės židiniais, dezinfekuoja ir gydo burnos ertmę bei švelniai poliruoja dantis atstatydami natūralų jų atspalvį.

Salvadora persica yra didelis, šakotas ir visžalis krūmas arba medis, randamas sausuose ir sausringuose Azijos ir Afrikos regionuose. Kramtomosios lazdelės ištisus šimtmečius buvo naudojamos būtent dantų valymui . Natūralesnės ir paprastesnės dantų valymo priemonės nerasi: per visą šaknies ilgį eina tvirti celiuliozės plaušeliai– tereikia nulupti juos slepiančią žievę ir dantų šepetėlis paruoštas naudojimui ir nereikalingi jokie papildomi skysčiai ar net dantų pasta. Augalo šakniesnaudojimas burnos higienai, tai dar yra prieš islamą atstsiradęs paprotys, kurio laikėsi visi senovės arabai vien tam, kad dantys būtų balti ir blizgūs. Teigiamą Salvsadora persica poveikį burnos higienai ir dantų sveikatai iš dalies lemia ne tik augalo mechaninis poveikis, bet ir plaušuose esantys cheminiai komponentai, kurie yra atsakingi už šią veiklą: saponinų ir taninų junginiai, silicio dioksidas, nedidelis kiekis dervos, trimetilaminas ir alkaloidinės sudedamosios dalys, izoliuotas β-sitosterolis, m-anizo rūgštis ir salvadourėja bei mineralinės medžiagos. Moksliškai įrodyta Salvadora persica turi daugybę bioaktyvių junginių ir begalę farmakologinių savybių, įskaitant antimikrobinį, antioksidantinį, fermentus slopinantį aktyvumą, prieštraukulinį, raminamąjį, analgetinį, priešuždegiminį, hipoglikeminį, hipolipideminį, antiosteoporozinį ir priešnavikinį poveikį. Tyrimai taip pat atskleidė galimą augalo panaudojimą maisto pramonėje, kaip natūralaus maisto konservanto priedą, kuris padėtų natūraliu būdu išsaugoti produkto šviežumą nenaudojant tam tikslui skirtų cheminių junginių priedų. Galiausiai, augalas taip pat buvo naudojamas žaliojoje nanodalelių sintezėje, parodant galimas biotechnologines jos galimybes.

Kario lapai yra kario medžio ( lot. Murraya koenigi ) lapija . Šis medis yra kilęs iš Indijos, jo lapai naudojami tiek vaistams, tiek kulinarijai. Jie labai aromatingi ir turi unikalų skonį su citrusinių vaisių natomis. Kario lapai nėra tas pats kaip kario milteliai, nors jie dažnai dedami į šį populiarų prieskonių mišinį ir naudojami gaminant maistą. Be to, kad tai yra universali kulinarinė žolė, teikianti daug naudos sveikatai dėl joje esančių galingų augalų junginių.Keli tyrimai parodė, kad kario lapų ekstraktas turi :

  • Gydymo tikslais geriant daug antioksidantų turinčiu kario lapų ekstrakto preparatus organizmas natūraliai apsaugojamas nuo vaistų sukelto skrandžio pažeidimo ir sumažina oksidacinio streso žymenis.
  • Kario lapų ekstraktas gali padėti apsisaugoti nuo sukelto oksidacinio nervų sistemos, širdies, smegenų ir inkstų pažeidimo.
  • Rizikos veiksniai, tokie kaip padidėjęs cholesterolio ir trigliceridų kiekis, gali padidinti širdies ligų išsivystymo riziką. Kario lapų įtraukimas į dietą gali padėti sumažinti kai kuriuos iš šių rizikos veiksnių. Pavyzdžiui kario lapų ekstraktas gali padėti sumažinti aukštą cholesterolio ir trigliceridų kiekį. Šie rezultatai buvo susiję su dideliu alkaloido, vadinamo mahanimbinu, kiekiu lapuose
  • Kai kurie tyrimai parodė, kad kario lapai gali padėti apsaugoti jūsų nervų sistemos, įskaitant jūsų smegenis, sveikatą. Alzheimerio liga yra progresuojanti smegenų liga, kuriai būdingas neuronų praradimas ir oksidacinio streso požymiai. Tyrimai parodė, kad kario lapuose yra medžiagų, kurios gali padėti apsisaugoti nuo neurodegeneracinių būklių, tokių kaip Alzheimerio liga.
  • Kario lapuose yra junginių, turinčių reikšmingą priešvėžinį poveikį. Mėgintuvėlio tyrimo metu, kuriame dalyvavo trys kario ekstrakto mėginiai iš kario lapų, augintų skirtingose Malaizijos vietose, parodė, kad visi jie pasižymi galingu priešvėžiniu poveikiu ir slopina agresyvaus tipo krūties vėžio augimą. Kitas mėgintuvėlių tyrimas parodė, kad kario lapų ekstraktas pakeitė dviejų rūšių krūties vėžio ląstelių augimą, taip pat sumažino ląstelių gyvybingumą. Ekstraktas taip pat sukėlė krūties vėžio ląstelių mirtį. Be to, naudojant mėgintuvėlių tyrimus, kario lapų ekstraktas buvo toksiškas gimdos kaklelio vėžio ląstelėms. Viename tyrime su pelėmis, sergančiomis krūties vėžiu , geriamasis kario lapų ekstraktas sumažino naviko augimą ir slopino vėžinių ląstelių plilitimą į plaučius. Be to, mėgintuvėlių tyrimai rodo, kad kario lapuose esantis alkaloidų junginys, vadinamas girinimbinu, sukelia storosios žarnos vėžio ląstelių mirtį. Be girinimbino, mokslininkai šiuos galingus priešvėžinius poveikius sieja su kario lapų antioksidantais, įskaitant kvercetiną, katechiną, rutiną ir galo rūgštį
  • Naudinga cukraus kiekio kraujyje kontrolei. Tyrimai su gyvūnais parodė, kad kario lapų ekstraktas gali padėti sumažinti aukštą cukraus kiekį kraujyje ir apsaugoti nuo diabetu susijusių simptomų , įskaitant nervų skausmą ir inkstų pažeidimus.
  • Gali turėti skausmą malšinančių savybių. Tyrimai su graužikais parodė, kad geriant kario ekstraktą, žymiai sumažėja sukeltas skausmas.
  • Turi priešuždegiminį poveikį. Kario lapuose yra daugybė priešuždegiminių junginių, o tyrimai su gyvūnais parodė, kad kario lapų ekstraktas gali padėti sumažinti su uždegimu susijusius genus ir baltymus.
  • Pasižymi antibakterinėmis savybėmis. Tyrime mėgintuvėlyje nustatyta, kad kario lapų ekstraktas slopino potencialiai kenksmingų bakterijų, įskaitant Corynebacterium tuberculosis ir Streptococcus pyogenes.

Mentolis (pipirmėtės aliejus) – “pagrindinė pipirmėtės sudedamoji dalis, nulemianti gydomąsias augalo savybes. Kiekvienam žinomas raminamasis pipirmėtės poveikis. Ledinukai, sirupai, lašai į nosį ar kvėpavimas mentolio garais, vonelės dažnai vartojami nuo peršalimo ligų, įkyraus sauso kosulio (ypač šaltu oru ir rūkaliams), kaip pagalbinė priemonė sergant bronchų astma. Deja, daug naudingų dalykų pamirštama. Pvz., pipirmėtė gali padėti varginamiems galvos skausmo. Spiritiniai tirpalai, tepalai, aliejai su mentoliu plačiai vartojami įvairiems skausmams malšinti. Užtepti ant odos ar gleivinių, jie dirgina nervų galūnėles, pradžioje sukeldami šalčio pojūtį. Vėliau refleksiškai išsiplečia kraujagyslės ir juntama šiluma. Taip švelniai malšinamas skausmas, niežulys, perštėjimas.Tinka neuralginiams, sąnarių, raumenų (ypač sprando, juosmens) skausmams, odos ligoms su niežuliu, nudegus nuo saulės, įgėlus vabzdžiams, nusidilginus, kai skauda dantį. Mentolis medicinoje taikomas vis plačiau, nes vis daugiau mokslinių tyrimų įrodo pagalbinį ir tiesioginį jo skausmą ir uždegimą malšinantį poveikį.Svarbu, kad mentolis veikia labai greitai. Prie jo poveikio nepriprantama, todėl šaldomasis jo poveikis jaučiamas visada.”

Clinacanthus Lindau arba “Clinacanthus Nutans”- (lot. Clinacanthus siamensis), retas, aukštas išsišakojusio krūmo pavidalo atogrąžų augalas iš Akantinių augalų šeimos dar kartais vadinamas ir gyvatės medžiu. Jis turi ilgus, smailius galus, lancetiškus lapus, daugybę raudonų žiedų, susitelkusių masyviuose žiedynuose. Plačiai paplitęs Kinijos pietuose, Indokinijoje, Tailande, Vietname, Rytų medicijoje gydymui naudojamos visos augalo dalys, bet džniausia dideli lapai. Clinacanthus siamensis augalo pagrindu gaminami tepalai, purškalai, balzamai, aerozoliai, kosmetikos gaminiai, skirti išoriniam naudojimui. Clinacanthus gaminamas ir arbatų, nuovirų bei kapsulių pavidalu. Rytų liaudies medicinoje naudojamas norint atsikratyti įvairių odos ligų: uždegiminių procesų, alerginių apraiškų, egzemos, aknės, juostinės pūslelinės, psoriazės. Dėl savo stiprių antibakterinių savybių plačiai naudojamas kosmetologijoje. Kosmetiką papildžius Clinacanthus siamensis, sumažėja odos dirglumas, alerginės reakcijos, bėrimai, spuogai ir uždegimai, puikiai dezinfekuojamos žaizdos ir skatinamas greitesnis jų gijimas. Augalų ekstraktas taikomas herpeso gydymui, apsaugo nuo bakterinio ir virusinio pobūdžio uždegimų, mažina patinimus ir niežulų įkandus vabzdžiams. Clinacanthus siamensis vartojimas maisto papildų pavidalu, padeda normalizuoti kraujospūdį, nes pasižymi stipriu hipotenzinu poveiku. Mažina cholesterolio kiekį kraujyje, yra gera profilaktinė priemonė širdies ir kraujagyslių sistemai. Clinacanthus skiriamas esant dideliam šlapimo rūgšties kiekiui, apsinuodijus maistu, apsunkus šlapinimosi funkcijai, esant prostatitui. Mokslininkai ištyrė įvairius augalo komponentus, surinko daugybę klinikinių ir laboratorinių tyrimų rezultatų. Remiantis naujausiais tyrimais, Clinacanthus lapų ekstraktai pasižymi didelėmis antibakterinėmis savybėmis, antivirusiniu aktyvumu, ypač prieš vėjaraupius ir herpeso virusus. Augalas pasižymi antioksidaciniu ir priešnavikiniu aktyvumu, bei silpnu diuretiniu poveikiu. Keli šiuolaikiniai tyrimai pateikė duomenis- kad augalas gali slopinti 1 ir 2 tipo herpeso viruso augimą ir dauginimąsi. Duomenys buvo patvirtinti ikiklinikinių ir klinikinių tyrimų metu. Vaisto nuo herpeso veiksmingumas buvo ne mažesnis nei vartojant gerai žinomus cheminius vaistus.

Eukalipto aliejus- Eukaliptas (Eucalyptus globulus) – tai greitai augantis visžalis medis. Išvertus iš lotynų (eucalyptus) ir graikų kalbos (eukalipt) reiškia – stebuklingas augalas. Aborigenai šį augalą vartojo jau labai seniai įvairiomis ligoms gydyti, o į Vakarus jis pakliuvo tik XIX amžiuje Melburno botanikos sodo direktoriaus dėka ir netrukus išpilto po visą Šiaurės Ameriką ir pietinę Europos dalį. Eukalipto lapai buvo sukami į cigaretes ar cigarus ir rūkomi sergant bronchine astma ar kitomis kvėpavimo sistemos ligomis. Mokslininkų nuomone, Senovės Egipte mirusiems balzamuoti plačiai buvo naudojamas eukalipto ekstraktas. O Sokratas ir karalius Ramzis antrasis, eukaliptu lengvino sau kvėpavimą. . Eukaliptas pasižymi atsikosėjimą lengvinančiomis savybėmis. Kai skauda gerklę, kosite ar yra žaizdelių burnos ertmėje, tinka skalauti gerklę ir burnos ertmę šiltu vandeniu su lašeliu eukalipto aliejaus. Ypač efektyvios eukalipto inhaliacijos. Jos sušvelnina sausą kosulį, tinka laringitų, tracheitų ir ūminių bei lėtinių kvėpavimo takų infekcijų atvejais. Kaip antiseptinis vaistas, jis tinka sergant kvėpavimo takų ligomis: gerklės, trachėjos, bronchų uždegimu, taip pat žaizdoms, opoms, fistulėms plauti. Lapų antpilas ir nuoviras dažnai vartojami sergant pūlinėmis odos bei plaučių ligomis. Aliejus gali būti naudojamas įtrynimams esant neuralgijoms, sergant sąnarių, raumenų uždegimu. Eukalipto lapų antpilas (10 g susmulkintų lapų užplikoma 200 ml verdančio vandens, duodama pritraukti valandą) labai efektyvus. Juo skalaujant gerklę, per 7–10 dienų visiškai pranyksta viršutinių kvėpavimo takų uždegimo procesai.

Sorbitolis- Tai natūralios kilmės maisto priedas, natūralus angliavandnis alkoholis, esantis daugelio vaisių bei uogų sudėtyje, taip pat ir žmogaus organizme. Pramoniniu būdu gaminamas iš gliukozės. Kalcis- Tvirtumo dantims, pirmiausia, suteikia kalcis ir magnis bei vitaminas D, kuris padeda juos pasisavinti. Atsiradus šių medžiagų trūkumui, dantys gali pradėti gesti, minkštėti ir lūžti.

Kalcis pagrindinė kaulinio audinio statybinė medžiaga. Deja, dantų šepetėlis nėra panacėja – jis nepasiekia sunkiai prieinamų vietų, todėl jose pradeda formuotis bakterijų apnašos, o tuo pačiu ir gamintis daugiau rūgščių, kurių seilės tiesiog nebepajėgia neutralizuoti. Tokiu atveju rūgštys pradedamos neutralizuoti mineralais – dantyse esančiu kalciu bei fosforu, o tai reiškia, kad dantys „nusilpsta“ ir pradeda gesti.Sorbitolis yra natūralios kilmės cukraus pakaitalas, pirmą kartą išskirtas iš šaldytų šermukšnių vaisių (lot.. Sorbus-šermukšnis). Jo randama abrikosuose, datulėse, jūros augaluose,kkriaušėse, obuoliuose, persikuiose šviežiose bei džiovintose slyvose, vynuogėse, vyšniose.. Tai yra įsisavinama medžiaga (maistingas saldiklis), gana kaloringas kaip ir cukrus, tačiau už jį turi kur kas mažiau saldumo.

Silicio dioksidas- Daugelis gamtoje aptinkamų medžiagų gali tapti veiksminga priemone, gerinančia savijautą ir apsaugančia nuo ligų. Sorbentai, vadinami enterosorbentais, teikia naudą ir žmogaus organizmui. Tai nuo senovės žinomos medžiagos, kurias žmonės vartodavo sunegalavę, – gerdavo molį, kramtydavo kreidą ar žemes, stengdamiesi atsikratyti to, kas jų žarnyne nereikalinga. Koloidinis silicio dioksidas, kurio įmanoma įsigyti Lietuvos vaistinėse, – naujos kartos sorbentas. Šis maisto papildas pasižymi tuo, kad gali mechaniškai sulipdyti ir neutralizuoti įvairias medžiagas – bakterijas, gleives, alergenus, sunkiuosius metalus, laisvuosius radikalus. Visa tai sulimpa į didesnius gumuliukus ir keliauja toliau žarnynu, kol pasišalina.

Natrio benzoatas ir Natrio laurilsulfatas,

„ Twin Lotus Herbal Toothpaste original“100g
18 Prekės
chat Komentarai (0)
Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.