Tailando aliejinis balzamas-inhaliatorius "Ya Dom"10ml

7,90 €
Su mokesčiais

Tepama, uostoma natūrali aliejinė priemonė skirta  peršalimo ligų, pykinimo, nuovargio ar energijos stokos, migrenos ir galvos svaigimo, vanzdžių įkandimo sukelto niežulio profilaktikai. Tinka taškiniam masažui. 

Kiekis

Tepama, uostoma natūrali aliejinė priemonė skirta  peršalimo ligų, pykinimo, nuovargio ar energijos stokos, migrenos ir galvos svaigimo, vanzdžių įkandimo sukelto niežulio profilaktikai. Tinka taškiniam masažui. 

Naudojimas: tepti smilkinius, panosį, sprando sritį švelniai masažuojant. Kruopščiai nusiplauti rankas ir vengti patekimo į akis.

Tiems kuriems įdomu:

Mėta- efektyvi priemonė, palengvinti galvos skausmą, tam geriausia naudoti mėtų balzamą ir skaudant galvai tiesiog patepti juo kaktą. Jei galvos skausmas yra lydimas tvinksėjimo, tada patepkite mėtų balzamu aplink nosį ir smilkinius. Mėta pasižymi priešuždegiminiu poveikiu, o jos kvapas ramina. Kenčiant nuo peršalimo ligų mėtos gali padėti palengvinti kvėpavimą. Taip pat mėtos gali būti naudingos žmonėms, kenčiantiems nuo astmos. Jos teigiamai veikia visą kvėpavimo sistemą.jeigu jaučiatės prastai ir išsekę emociškai, mėtos gali būti puikus stimuliatorius. Jos gali būti naudojamos daugeliu formų, pradedant balzamais, trinant jais odą, baigiant eteriniais aliejais. Net mėtų arbata gali padėti pagerinti nuotaiką ir atsipalaiduoti. Mėtos siejamos su geresnėmis pažinimo funkcijomis, vykstant senėjimo procesams, padeda išsaugoti aštrų protą, net ir žmogui senstant, taip pat jos teigiamavai veikia psichinę sveikatą. 

Pačiulių aliejus turi išskirtinį kvapą, kuris  apibūdinamas kaip sumedėjęs, saldus ir aštrus. Dėl šios priežasties jis dažnai naudojamas kaip aromato priedas tokiuose produktuose kaip kvepalai, kosmetika ir smilkalai. Pagrindinės savybės: gydyti tokias odos ligas kaip dermatitas, spuogai ar sausa, įtrūkusi oda, palengvina tokius simptomus kaip peršalimas, galvos skausmai ir skrandžio sutrikimai, lengvina depresiją, padeda atsipalaiduoti, mažina stresą ar nerimą, naudojamas kaip priešgrybelinis arba antibakterinis reagentas.

Kamparo aliejus- išgaunamas iš dviejų rūšių kamparo medžių, pirmasis iš jų, ir dažniausiai pasitaikantis – Cinnamonumm Camphora, kitas – Dryobalanops Camphora. Iš jų išgaunamas kamparo aliejus pasižymi panašiomis savybėmis, tačiau šiek tiek skiriasi aromatas ir įvairių junginių koncentracija. Kamparo aliejus pasižymi savo maloniu aromatu ir daugybe medicininių savybių, kaip stimuliatorius, antiseptikas, anestetikas, spazmus slopinantis, paburkimą mažinantis, alergiją mažinantis, priešuždegiminis, dezinfekuojantis ir nervų sistemą raminantis produktas. Kamparo aliejaus nauda sveikatai:

• Stimuliatorius – kamparo aliejus yra veiksminga stimuliuojanti priemonė, kuri gerina kraujotakos sistemos darbą, skatina metabolizmą, virškinimą ir sekrecijos veiklą. Ši savybė padeda gydyti sveikatos problemas susijusias su sutrikusia cirkuliacija, pavyzdžiui per greitą medžiagų apykaitą.

• Antiseptikas ir dezinfekcinė priemonė – kamparo aliejus yra puiki dezinfekcinė priemonė. Atidarius kamparo aliejaus buteliuką arba tiesiog suvilgius skiautę medžiagos, jo kvapu galima atbaidyti vabzdžius ir apsisaugoti nuo mikrobų dauginimosi. Kamparas taip pat naudojamas daugelyje vaistinių preparatų, tepaluose tepaluose ar losjonuose odos ligoms gydyti, net ir tokioms kaip grybelinės infekcijos.

• Anestetikas ir nervų sistemos raminamoji priemonė – kamparas veikia kaip efektyvus anestetikas ir Kamparo aliejusyra labai veiksmingas siekiant sumažinti skausmą. Kamparas sudirgina odoje esančias nervų galūnės ir pagerina kraujotaką ir medžiagų apykaitą toje vietoje. Jis taip pat sumažina nervų sistemos sutrikimus kaip traukulius, epilepsijos priepuolius ir nerimą. Gali būti naudojamas raumenų, sausgyslių ir sąnarių uždegimo sukeltam skausmui malšinti, bei gali būti efektyvi priemonė palengvinti raumenų spazmus ir mėšlungį.

• Afrodiziakas – kamparo aliejus didina libido ir stimuliuoja smegenų dalis atsakingas už seksualinius pojūčius. Naudojamas išoriškai, jis gali išgydyti erekcijos problemas, kadangi turi kraujotaką gerinančių ir stimuliuojančių savybių.

• Priešuždegiminis ir raminamasis poveikis – dėl aušinančio ir skvarbaus poveikio kamparo aliejaus gali būti naudojamas kaip priešuždegiminis ir raminamasis vaistais. Jis yra naudingas gydant beveik visų rūšių uždegimus ir vidaus ir išorės.

• Paburkimo mažinimas – dėl stipraus ir skvarbaus aromato kamparo aliejus yra veiksmingą priemonė siekiant sumažinti paburkimą, todėl jis naudojamas siekiant palengvinti bronchų, ryklės, kvėpavimo takų ir plaučių darbą. Borneolis nuo seno naudojamas tradicinėje Rytų medicinoje, jis yra daugelio kinietiškų gydomųjų žolelių mišinių sudedamoji dalis, dažnai sutinkamas Ajurvedos medicinoje (kaip antiseptinė, antispazminė, stimuliuojant medžiaga). Borneolis plačiai žinomas dėl teigiamo poveikio gydant peršalimo ligas - slogą, kosulį, bronchitą, taipogi, jis gerina kraujotaką, malšina spazmus ir reumatinių ligų skausmą, slopina tinimą, gali būti naudojamas kaip tonizuojanti medžiaga, padedadanti atsipalaiduoti, šalinti nuovargį.

Ženšenis- vaistinis augalas, kilęs iš Kinijos, Mandžiūrijos kalnų, ten jis buvo žinomas ir naudojamas prieš daugiau nei 5000 metų, taip pat šį augalą dėl jo gydomųjų ir energiją suteikiančių savybių naudojo senieji Šiaurės Amerikos gyventojai, indėnai. Šis augalas veda raudonos spalvos uogas, tačiau žmogui naudinga yra tik jo šaknis. Jo pavadinimas yra kilęs iš kinietiško termino „rénshen“, kuris išvertus reiškia „žmogus šaknis“, tai dėl to, kad ženšenio šaknis savo forma primena žmogų. Tai labai jautrus augalas, esant šaltesniam orui, jis pats lenda giliau po žeme, o kai oras šiltas – skverbiasi aukštyn. Ženšenio preparatų naudojimas jaunina organizmą ir prailgina gyvenimo trukmę. Ženšenis taip pat dažnai naudojamas kaip tonizuojanti priemonė. Jis pašalina fizinio ir psichinio nuovargio simptomus, padidina darbingumą, stimuliuoja lytinę funkciją, pagerina apetitą, reguliuoja kraujospūdį, ramina nervų sistemą. Dauguma iš ženšenio gydomąsias savybes lemiančių medžiagų ištirtos pakankamai gerai, tačiau jo sudėtyje aptinkama ir junginių, kurių poveikis žmogui kol kas dar nėra galutinai išaiškintas. Pastarosioms medžiagoms priskiriami biologiškai eteriniai aliejai, aktyvūs peptidai ir polisacharidai. Pagrindinės ženšenio veikliosios medžiagos yra gliukozidai (ginsenozidai), kurie kaupiasi augalo lapuose, stiebe ir smulkiose šalutinėse šaknyse. Ženšenio šaknyje taip pat aptinkamas didelis kiekis biologiškai aktyvių poliacetilenų. Augalo šaknyse taip pat rasta pektininių, dervos, vitamino C, fosforo, sieros, alkaloidų, krakmolo, makro- ir mikroelementų, triterpeninių saponinų ir daugybė kitų naudingų medžiagų. Korėjos nacionalinis ženšenio institutas eksperimentiniu būdu nustatė, kad jis lėtina senėjimo procesą, gerina imuninės sistemos veiklą bei yra gera profilaktikos nuo vėžio vystymosi priemonė. Be to, jis sustiprina detoksikaciją, padidina energijos gamybą ląstelėse, saugo nuo aterosklerozės ir diabeto, stimuliuoja deguonies įsisavinimą ląstelėse.

Juodieji pipirai- Visuose senovės Ajurvedos raštuose (Aštanga hridaya samhita, Sušruta samhita, Čaraka samhita) yra aprašomos juodųjų pipirų gydomosios savybės. Ajurvedoje išoriškai malti juodieji pipirai naudojami sumaišius su ghi esant odos uždegimams, furunkulams. Šituo mišiniu galima tepti nosies ertmes nuo sinusito ir nosies užgulimo. Juodieji pipirai su medumi yra galinga atsikosėjimo priemonė, valanti gleives, sausinanti išskyras. Juodieji pipirai sudegina amą (toksinus) ir valo virškinamąjį traktą, puikiai stimuliuoja virškinimą kurstydami agni - virškinimo ugnį. Juodieji pipirai sumažina šalto, gausaus maisto negatyvų poveikį. Jie vartojami skundžiantis chronišku nevirškinimu, vidurių užkietėjimu, toksinais storojoje žarnoje, nutukimu, širdies ligomis, padidėjusia kūno temperatūra, sulėtėjusia medžiagų apykaita, šąlančiomis galūnėmis, sąnariais. Palaiko kvėpavimo takų sveikatą. Mažina kapcha ir vata došas, didina pita. Turi stiprų antioksidacinį poveikį. Juodieji pipirai yra puikus mangano, vitamino C ir K šaltinis, juose gausu maisto skaidulų.

Kvapusis muskatmedis (Myristica Fragrans)- Muskato riešutas – vienas geriausių prieskonių, padedančių maisto įsisavinimui, ypač plonojoje žarnoje, turi apetitą sukeliančių savybių. stiprina širdį,  padeda nelaikantiems šlapimo, stiprina imunitetą, naudingas esant impotencijai, gana stiprus afrodiziakas, pasižymi ir šildomuoju poveikiu, todėl jų dedama į masažui skirtus mišinius. Beje, muskatų aromatas stimuliuoja organizmo apsaugines jėgas

Lauro lapai- šiuose kvapniuose žalumynuose yra vitaminų A, C, B ir PP, seleno, mangano, magnio, fosforo, kalio, kalcio, vario ir kt. mineralų. Juose yra rauginės medžiagos, maistinių skaidulų, organinių rūgščių ir eterinių aliejų, taip pat linalolio, cineolio, kamparo ir limoneno. Lauro lapų nauda organizmui: šalina įtampą, nuovargį Norint nusiraminti, atsipalaiduoti, pakanka uždegti lauro lapą ir 15–20 min. pakvėpuoti jo aromatu. Eteriniai aliejai ramina, bet nesukelia mieguistumo. Šalina gleives iš plaučių Esant šlapiam kosuliui, lauro lapai šalina gleives iš plaučių. Uždekite lauro lapą ir pauostykite. Tai padės ir sergant chroniniu bronchitu, astma.

aliejinis balzamas-inhaliatorius "Ya Dom"10ml
36 Prekės
chat Komentarai (0)
Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.