Natūralus žolinis inhaliatorius iš Tailando „CHER-AIM“

6,90 €
Su mokesčiais

„Cher-Aim“ - Tailando vaistažolių nosies inhaliatorius gali būti naudojamas dėl aibės priežasčių- norint pašalinti nemalonius pojūčius, įskaitant: proto ir kūno gaivinimą, nosies užgulimo malšinimą, užgulusios nosies atvėrimą, nikotino priklausomybės pašalinimą, galvos svaigimo ir judesio ligų gydymą, slogos gydymą ir taip pat efektyvus gydant peršalimą, lengvina širdies darbą, mažina stresą, alpulio simptomus. 

Kiekis

„Cher-Aim“ - Tailando vaistažolių nosies inhaliatorius gali būti naudojamas dėl aibės priežasčių-norint pašalinti nemalonius pojūčius, įskaitant: proto ir kūno gaivinimą, nosies užgulimo malšinimą, užgulusios nosies atvėrimą, nikotino priklausomybės pašalinimą, galvos svaigimo ir judesio ligų gydymą, slogos gydymą ir taip pat efektyvus gydant peršalimą, lengvina širdies darbą, mažina stresą, alpulio simptomus. Vakaruose nosies užsikimšimui atgaivinti dažniausiai naudojami inhaliatoriai. Tačiau eteriniai žolelių aliejai taip pat gali būti naudojami ir daugeliui kitų dalykų, įskaitant proto bei kūno energijos gaivinimą. Taigi, jeigu kartais pamatysite tailandietį su pakelta ranka aukštyn ir uostantį indelį, tai nebūtinai reikš kad jis serga sloga, o tiesiog tokiu būdu valo savo kūną ir šalina nemalonius pojūčius. Išfasavimas: 1g. Pagrindiniai veikiantys komponentai, tai eteriniai aliejai:

Agarmedis (lot. Aquilaria) gerina širdies darbą ir kraujotaką, pašalina silpnumą, galvos skausmą ir pykinimą. Viena įdomiausių ir brangiausių parfumerijos substancijų – agarmedis arba ūdas, angliškai agarwood, dar vadinamas aloeswood, eaglewood (mediena primena erelio plunksnas), agalocha, jinko (japoniškai reiškiantis skęstantys smilkalai), gaharu. Agarmedžio kvapas gimsta iš pačios medžio širdies. Aromatinė mediena atsiranda Aquilaria medžiui užsikrėtus infekcija. Įsijungusi medžio imuninė sistema sukuria aromatinę dervą. Medžio šerdis, persisunkusi dervom, patamsėja, pasidaro tokia sunki, kad net skęsta vandenyje. Natūraliai laukiniame miške infekcija užsikrečia mažiau nei 10 procentų medžių ir tik 60-80 metų senumo medžiai. Nepažeidus medžio neįmanoma suprasti, ar medis infekuotas ar ne. Išdistiliuotas ūdo aliejus sendinamas. Kaip ir su vynu, kuo senesnis, tuo geresnis. Dėl nykstančių miškų natūralaus ūdo kaina yra didesnė už auksą. Kartais net vadinamas skystu auksu. Tik nedidelė dalis agarmedžio išgaunama iš natūraliai augančių medžių. Komerciniais tikslais medžiai užkrečiami dirbtinai. O į daugumą komercinių masinių kvepalų dedamas sintetinis ūdas, kuriam labai labai toli iki natūralaus ūdo. Agarmedis buvo naudojamas smilkaluose ir kvepaluose nuo seniausių laikų, buvo minimas seniausiuose pasaulio rašytiniuose šaltiniuose – Sanskrito Vedose, Senajame Testamente, Islamo raštuose. Aquilaria medžiai dar vadinami dievų medžiais (angl: The Wood of the Gods). Buvo manoma, kad agarmedis toks galingas, kad gali išvalyti sielą ir išvaryti blogąsias dvasias. Anot tradicinės kinų medicinos, aquilaria padeda atpalaiduoti spazmus ir kitas užsistovėjusios energijos rūšis (virškinimo sutrikimai, pilvo pūtimas, astma), taip pat yra šildantis, balansuojantis, transformuojantis, bei aiškumo mintims suteikiantis augalas. Europoje agarmedis buvo mažiau žinomas. Ne taip senai oud tapo vienu madingiausių žodžių šiuolaikinėje parfumerijoje…Tuo tarpu Rytuose ūdas naudotas tūkstančius metų. Ūdo kvapas ypatingas, sunku net aprašyti – turtingas, šiltas, gilus, įvairialypis. Ir saldus, ir rūgštus, prieskoniškas ir animalistinis, turi ir žemės, ir medienos. Dar ir dabar brangiausias ūdas keliauja į Japoniją, kur naudojamas Kōdō – smilkalų ceremonijoje. Anot vienos kiniečių patarlės, reikia pragyventi tris gyvenimus prieš gaunant galimybę surasti tikrą agarmedį ir prireiks aštuonių gyvenimų tam, kad mokėtum jį naudoti ir branginti.

Galangalų eterinis aliejus (lot. Galangal Officinalis) išgaunamas iš Galangalų augalų šaknų distiliuojant garais, jis priklauso Imbierinių šeimai ir Alpinijų genčiai, turi aštrų ir kartų skonį. Galangalo tėvynė – Tailandas. Galangalas šiuo metu auginamas Pietryčių Kinijoje, Japonijoje, Indijoje bei Antilų salose. Galangalas – daugiametis, nendrinių šeimos augalas. Šio augalo šaknys šliaužiančios, iki 100 centimetrų ilgio bei 2 centimetrų pločio. Galangalo šaknyse yra 0,5–1 % eterinio aliejaus, kuriame yra cineolio, šaknyse gausu evgenolo, seskviterpenų, galangino, kamferino ir alpinolo. Azijoje ir Viduriniuose Rytuose jis naudojamas vaistams. Galangalas glaudžiai susijęs su imbieru, kurio paskirtis ir savybės panašios. Natūralioje medicinoje jis naudojamas kaip stimuliatorius, bei turi antispazminių ir antibakterinių savybių. Galangalo eterinio aliejaus nauda sveikatai:

• padeda gydyti nuovargį.

• aktyvina kraujotaką ir padeda spręsti sąnarių bei raumenų problemas.

• naudojamas kaip vaistas virškinamojo trakto, odos problemoms spręsti ir choleros gydymui.

• naudojamas dispepsijos, pykinimo, meteorizmo, atraminio-judamojo aparato ligų, dieglių gydymui.

• padeda gydyti reumatoidinį artritą ir kitas artrito rūšis. • naudingas gydant kvėpavimo problemas, tokias kaip kataras, bronchitas, peršalimas, astma ir gripas.

• padeda pašalinti žarnyno riebalus.

• naudingas sergant tulžies pūslės infekcijomis.

Kamparo aliejus išgaunamas iš dviejų rūšių kamparo medžių, pirmasis iš jų, ir dažniausiai pasitaikantis – Cinnamonumm Camphora, kitas – Dryobalanops Camphora. Iš jų išgaunamas kamparo aliejus pasižymi panašiomis savybėmis, tačiau šiek tiek skiriasi aromatas ir įvairių junginių koncentracija. Kamparo aliejus pasižymi savo maloniu aromatu ir daugybe medicininių savybių, kaip stimuliatorius, antiseptikas, anestetikas, spazmus slopinantis, paburkimą mažinantis, alergiją mažinantis, priešuždegiminis, dezinfekuojantis ir nervų sistemą raminantis produktas. Kamparo aliejaus nauda sveikatai:

• Stimuliatorius – kamparo aliejus yra veiksminga stimuliuojanti priemonė, kuri gerina kraujotakos sistemos darbą, skatina metabolizmą, virškinimą ir sekrecijos veiklą. Ši savybė padeda gydyti sveikatos problemas susijusias su sutrikusia cirkuliacija, pavyzdžiui per greitą medžiagų apykaitą.

• Antiseptikas ir dezinfekcinė priemonė – kamparo aliejus yra puiki dezinfekcinė priemonė. Atidarius kamparo aliejaus buteliuką arba tiesiog suvilgius skiautę medžiagos, jo kvapu galima atbaidyti vabzdžius ir apsisaugoti nuo mikrobų dauginimosi. Kamparas taip pat naudojamas daugelyje vaistinių preparatų, tepaluose tepaluose ar losjonuose odos ligoms gydyti, net ir tokioms kaip grybelinės infekcijos.

• Anestetikas ir nervų sistemos raminamoji priemonė – kamparas veikia kaip efektyvus anestetikas ir Kamparo aliejusyra labai veiksmingas siekiant sumažinti skausmą. Kamparas sudirgina odoje esančias nervų galūnės ir pagerina kraujotaką ir medžiagų apykaitą toje vietoje. Jis taip pat sumažina nervų sistemos sutrikimus kaip traukulius, epilepsijos priepuolius ir nerimą. Gali būti naudojamas raumenų, sausgyslių ir sąnarių uždegimo sukeltam skausmui malšinti, bei gali būti efektyvi priemonė palengvinti raumenų spazmus ir mėšlungį.

• Afrodiziakas – kamparo aliejus didina libido ir stimuliuoja smegenų dalis atsakingas už seksualinius pojūčius. Naudojamas išoriškai, jis gali išgydyti erekcijos problemas, kadangi turi kraujotaką gerinančių ir stimuliuojančių savybių.

• Priešuždegiminis ir raminamasis poveikis – dėl aušinančio ir skvarbaus poveikio kamparo aliejaus gali būti naudojamas kaip priešuždegiminis ir raminamasis vaistais. Jis yra naudingas gydant beveik visų rūšių uždegimus ir vidaus ir išorės.

• Paburkimo mažinimas – dėl stipraus ir skvarbaus aromato kamparo aliejus yra veiksmingą priemonė siekiant sumažinti paburkimą, todėl jis naudojamas siekiant palengvinti bronchų, ryklės, kvėpavimo takų ir plaučių darbą. Borneolis nuo seno naudojamas tradicinėje Rytų medicinoje, jis yra daugelio kinietiškų gydomųjų žolelių mišinių sudedamoji dalis, dažnai sutinkamas Ajurvedos medicinoje (kaip antiseptinė, antispazminė, stimuliuojant medžiaga). Borneolis plačiai žinomas dėl teigiamo poveikio gydant peršalimo ligas - slogą, kosulį, bronchitą, taipogi, jis gerina kraujotaką, malšina spazmus ir reumatinių ligų skausmą, slopina tinimą, gali būti naudojamas kaip tonizuojanti medžiaga, padedadanti atsipalaiduoti, šalinti nuovargį.

Laukinio gvazdiko aliejus, kurio pagrindinis komponentas – eugenolis pasžymi stipriomis antiseptinėmis savybėmis. Be to, aliejus turi vietiškai nuskausminančių ir nuo peršalimo saugančių savybių. Gvazdikų aliejus padės susidoroti su bronchitu, sinusitu, peršalimu ir visais jo keliamais siptomais. Pasitempus raiščius, nuima skausmą ir pagreitina gijimą. Šis aliejus efektyvus, esant artritui ir reumatui, raumenų skausmams. Gvazdikas puikiai reguliuoja tulžies- virškinamojo trakto darbą, pašalina tulžies akmenligės spazmus ir dujų susidarymą žarnyne (pilvomasažas).

Anyžių eterinis aliejus: Anyžius – vienmetis skėtinių šeimos žolinis augalas, vasaros pabaigoje subrandinantis sėklas, kuriose ir yra susikaupusios naudingosios paprastojo anyžiaus savybės. Anyžius panašus į mums visiems pažįstamą krapą, nes tai – tos pačios giminės augalai. Labiausiai vertinamas eterinis anyžių aliejus. Būtent jis yra naudingiausia, ką galima išgauti iš anyžiaus. Tuo tarpu anyžiaus sėklose yra cukraus, baltyminių medžiagų, mineralinių druskų, gleivių ir kumarinų. Padeda peršalus Anyžius gelbsti susirgus viršutinių kvėpavimo takų ligomis. Jis skatina skreplių išsiskyrimą, o šio augalo užpilai padeda palengvinti atsikosėjimą. Teigiama, kad paruoštas su šiltu pienu anyžius gali padėti įveikti ir nemigą. Anyžius turi priešuždegiminį ir antiseptinį, anestezuojantį ir karminatyvinį poveikį. Anyžius laikomas nepamainoma gydymo priemone sergant kokliušu, tracheitu, bronchitu, laringitu ir kitokiomis ligomis. Jo poveikis sustiprėja sumaišius anyžių su kitomis vaistažolėmis.

Saldynmedžio ekstraktas- Saldymedžio šaknį naudojo dar senovės egiptiečiai: iš jos gamindavo arbatą, kuria gydydavosi nuo visų ligų. Spėjęs išplisti visame pasaulyje, dabar gydomasis augalas itin mėgstamas žolininkų ir natūralaus gyvenimo būdo šalininkų, kadangi teigiamai veikia beveik kiekvieną organą.

Šaknis paprastai naudojama susidūrus su virškinimo problemomis, pavyzdžiui, apsinuodijus maistu, atsiradus skrandžio opoms, graužiant rėmeniui ar užkietėjus viduriams. To priežastis – augalo sudėtyje esanti glicirizo rūgštis, nuraminanti skrandžio gleivinę, atkurianti balansą bei stiprinanti imunitetą. Tyrimai rodo, jog ši rūgštis neleidžia daugintis Helicobacter pylori bakterijai, sukeliančiai skrandžio ir dvylikapirštės žarnos opas, dispepsiją ar net skrandžio vėžį;

Saldymedis naudojamas gydyti kvėpavimo takų ligoms, kadangi skatina sveikųjų gleivių susidarymą: atkimšdami sistemą nuo senų, lipnių gleivių, augalo preparatai padeda atsikosėti; Saldymedžio šaknies ekstraktas stimuliuoja antinksčius bei subalansuoja jų veiklą taip, kad kūne būtų palaikomas normalus kortizolio kiekis. Taip pat augalas aprūpina organizmą amino rūgštimi asparaginu, padedančių išsaugoti nervų sistemos pusiausvyrą. Tokiu būdu reguliarus saldymedžio vartojimas gali palengvinti nerimą bei depresiją;

Kinų medicinoje saldusis augalas jau seniai naudojamas kaip vaistas nuo vėžio: saldymedis kovoja su uždegimu, virusais ir karcirogenais, neleidžia laisviesiems radikalams pažeisti DNR;

Dėl stiprių antibakterinių savybių, saldymedis naudojamas gydyti dermatologines ligas, pavyzdžiui, egzemą: iš šio augalo pagamintu tepalu pažeistas vietas reikėtų tepti 2-3 kartus per dieną. Be to, saldymedžio priemonės gali padėti išgydyti kariesą. Nedidelis reguliariai vartojamo saldymedžio kiekis sumažina blogojo cholesterolio lygį. Tokiu būdu išvengiama arterijų užsikimšimo, o tuo pačiu – širdies ir kraujagyslių ligų; Saldymedžio sudėtyje esantys fitoestrogenai padeda sureguliuoti hormonų disbalansą, todėl lengvina PMS, menstruacijų ir menopauzės simptomus. Rekomenduojama saldymedžio arbatą pradėti gerti keletas dienų prieš mėnesines.

Naudojimas: giliai įkvėpti.

Kontraindikacijosi: individualus sudėtyje esančių komponentų netoleravimas.

inhaliatorius iš Tailando „CHER-AIM“
24 Prekės
chat Komentarai (0)
Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.