Dr. Jeng skėstašaknio kamro ir ciberžolės botaninis švaros muilas 150g iš Tailando

7,50 €
Su mokesčiais

Muilo sudėtyje kartu harmoningai dera natūralūs skėstašaknio kamro (Andrographis paniculata), ciberžolės ir ramunėlių ekstraktai, kurie efektyviai lepina jūsų odą, šalina odos problemas, tokias kaip labai jautri oda, spuogai, dėmės, strazdanos, šiurkšti oda, prakaitavimas, nemalonus kūno kvapas ir kt...

Kiekis
Išparduota


Pristatome naują Madame Heng produktą, pavadintą Dr. JENG Žolelių mokslas nuo praeities legendos iki ateities plėtros. Nuo 1949 m. mes perduodame savo patirtį dabartinei kartai, kuri žengia į išradimų, tyrimų ir plėtros erą turėdama medicininį išsilavinimą. Naujosios trečiosios kartos Madame Heng įpėdiniai paveldėjo patirtį iš senųjų šeimos produktų ir patobulino juos papildydami naujais botanikos mokslo atradimais ir asmeniškai įgytomis žiniomis. Muilo sudėtyje kartu harmoningai dera natūralūs skėstašaknio kamro (Andrographis paniculata), ciberžolės ir ramunėlių ekstraktai, kurie efektyviai lepina jūsų odą, šalina odos problemas, tokias kaip labai jautri oda, spuogai, dėmės, strazdanos, šiurkšti oda, prakaitavimas, nemalonus kūno kvapas ir kt. Reguliarus kasdienio prausimosi rezultatas – mažiau sudirgusi, minkšta ir lygi, maloniai kvepianti sveika oda. Skirta veido ir kūno odos valymui.

Sudėtis: Natrio palmitatas, vanduo, smulkintas Andrographis paniculata (Skėstašaknis kamras) milteliai, smulkinta ciberžolė, ramunėlių ekstraktas, kvapai

Andrographis paniculata, paprastai vadinamas „kartų karaliumi“, yra akantinių (Acanthaceae) šeimos augalas. Šis augalas buvo naudojamas tradicinėje medicinoje Azijoje gydant uždegimines ligas, tokias kaip kvėpavimo sutrikimai. Nustatyta, kad metanolinis ekstraktas iš skėstašaknio kamro lapų turi antioksidacinį ir priešuždegiminį poveikį. Andrografolidas yra diterprnoidas, bei pagrindinis biologiškai aktyvus skėstašaknio kamro junginys. Odos senėjimo kontekste andrografolidas yra įdomus savo antioksidaciniu ir priešuždegiminiu poveikiu. Skėstašaknis kamras (andrographis paniculata) padeda palaikyti normalų gliukozės kiekį kraujyje, prisideda prie normalios gliukozės ir insulino apykaitos. Geras antioksidantų šaltinis, sudėtyje yra natūralių antioksidantų, kurie gali apsaugoti organizmą nuo radikalų, darančių žalą ląstelėms. Antioksidantai gali apsaugoti jūsų ląsteles ir audinius nuo oksidacinių pažeidimų. Padeda organizmo valymuisi, padeda šalinti iš organizmo kenksmingas medžiagas ir užtikrinti gyvybingą protinę veiklą.

Ciberžolė (zingiberaceae šeimos augalas) natūraliai auga Pietų Azijoje. Ciberžolė jau labai seniai naudojama Ajurvedos medicinoje kaip ypatingai stiprų priešuždegiminį poveikį turintis vaistinis augalas. Ciberžolė savo sudėtyje turi kurkuminoidų, taip pat eterinių aliejų (pvz., turmerono ir zingibereno), cukrų, baltymų, dervų, kalio, natrio, geležies, magnio, lipidų, monosočiųjų ir polinesočiųjų riebalų, vitaminų A, C ir D. Iš šio augalo šakniastiebių gaunami specialūs milteliai, dar kitaip vadinami kurkuma. Ciberžolė jau labai seniai naudojama Ajurvedos medicinoje kaip ypatingai stiprų priešuždegiminį poveikį turintis vaistinis augalas. Kukurmino priedas naudojamas gydant paralyžių, traumas, sumušimus, esant avitaminozei, raumenų ir sąnarių skausmams. Gerina kraujotaką, atstato raiščius ir sausgysles, pašalina vandens susikaupimą audiniuose, esant pakenktam kepenų darbui, pagerina diabetikų kojų stovį.

Vaistinės ramunėlės (lot. Chamomilla Recutita) žiedų ekstraktas. Žiedų nuovirai itin naudingi grožio srityje – stabdo odos senėjimą, gydo rankų odą, naikina pleiskanas, stiprina plaukų šaknis. Žiedynai kaupia eterinį aliejų, flavonoidus, gleives, kumarinus, choliną, salicilo rūgštį ir kt. Pagrindinė eterinio aliejaus sudedamoji dalis yra mėlyną spalvą suteikiantis angliavandenilis azulenas (chamazulenas), taip pat yra ir kitų medžiagų – bisabalolio, bisabo oksido A, B, C, vitamino C ir karotino. Ramunėlės organizmą teigiamai veikia dėl savo gydomųjų medžiagų komplekso, o ne dėl kurios nors vienos medžiagos, kurią būtų galima išskirti, tad norėdami išnaudoti visas šios vaistažolės galimybes, turime vartoti natūralių žiedų galvučių arbatą ar ramunėlių ekstraktą.

Dr. Jeng skėstašaknio kamro b muilas 150g

Jums taip pat gali patikti

chat Komentarai (0)
Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.