Jauninantis muilas su kolagenu iš Tailando „Madame Heng“

9,50 €
Su mokesčiais

Jauninantis muilas su hidrolizuotu kolagenu ir rudadumblių Chondrus Crispus ekstraktu. Švelnus valymas, minkštumas ir odos patempimas. Pašalina sudirgusios odos pojūtį, tinka netgi labai jautriai odai. Efektyvi minkšta muilo formulė atstato PH balansą. Hidrolizuotas kolagenas suteikia papildomą maitinimą, gerina odos tekstūrą, patempia, minkština, tiesina, jaunina ir atgaivina odą. Giliavandeniai jūros rudadumbliai Chondrus Crispus, esantys muilo sudėtyje atlieka abrazyvo vaidmenį, kuris labai švelniai pašalina nešvarumus nuo odos paviršiaus ir negyvas ląsteles nuo viršutinio raginio odos sluoksnio. Sugrubusioms ir probleminėms odos vietoms suteikia minkštumą ir švelnumą.

Kiekis
Išparduota


Jauninantis muilas su hidrolizuotu kolagenu ir rudadumblių Chondrus Crispus ekstraktu. Švelnus valymas, minkštumas ir odos patempimas. Pašalina sudirgusios odos pojūtį, tinka netgi labai jautriai odai. Efektyvi minkšta muilo formulė atstato PH balansą. Hidrolizuotas kolagenas suteikia papildomą maitinimą, gerina odos tekstūrą, patempia, minkština, tiesina, jaunina ir atgaivina odą. Giliavandeniai jūros dumbliai Chondrus Crispus, esantys muilo sudėtyje atlieka abrazyvo vaidmenį, kuris labai švelniai pašalina nešvarumus nuo odos paviršiaus ir negyvas ląsteles nuo viršutinio raginio odos sluoksnio. Sugrubusioms ir probleminėms odos vietoms suteikia minkštumą ir švelnumą. Dumbliai pasižymi žaizdas gydančiu, antikolageniniu, imuno stimuliuojančiu, priešspuoginiu, priešvirusiniu aktyvumu, o savo sudėtyje turi polisacharidų, organinių rūgščių, fermentų ir vitaminų, mikro ir makroelementų, reikalingų odos apykaitos procesams, didina jos standumą ir elastingumą. Polisacharidai, esantys dumbliuose, odos paviršiuje sukuria apsauginį sluoksnį, kuris neleidžia prarasti drėgmės. Odos paviršius tampa elastingas, švelnus ir lygus. Dumbliai stabdo odos stresines reakcijas, maitina ląsteles jodu, pašalindami letargiją. Jūros lobiai gali suteikti grožio, jaunystės mūsų kūnui ir odai. Plaukai įgauna jėgos ir blizgesio, nuo veido dingsta spuogai, siluetas įgauna rafinuotumą, atsiranda vidinė harmonija ir ramybė. Jūros vandenyje yra toks pats tirpių mineralų kiekis kaip ir kraujyje. Todėl jūrų aplinka mus veikia teigiamai, organizmas atsipalaiduoja ir ilsisi. Kosmetinėse procedūrose su jūriniais elementais gausu vitaminų, antioksidantų, kurie padeda kovoti su laisvaisiais radikalais ir pašalinti juos iš organizmo. Aktyviai naudojant dumblius ir mikroorganizmus, tokius kaip jūros dumblių ekstraktai, pilnai susinormalizuoja odos ląstelių funkcija. Jūros gėrybės itin teigiamai veikia mūsų kūno ir veido odą ir tikrai ne prasčiau nei sintetiniai kremai ar losjonai su gyvūninės kilmės komponentais. Ne veltui daugelis mokslininkų mano, kad gyvybė atsirado vandenyne. Todėl mūsų kūnas jūros vandenį ir visus jo gyventojus suvokia kaip savo.

Naudojimas: Sudrėkinti muilą, putas paskirstyti ant drėgnos odos, pamasažuoti 2-3 minutes ir nuplauti švariu vandeniu.

Sudėtis išsamiai:

Kviečių želmenų aliejus Kviečių gemalų aliejus- turtingas maistinėmis medžiagomis. Juose randamos beveik visos aminorūgštys(18 iš 20), o baltymų komponentų masė sudaro iki 50% pačios embriono masės, daugiau kaip 25% maistinių medžiagų yra cukrūs (daugiausia sacharozė). Be to, kviečių gemalų sudėtyje yra iki 15% riebalų, daugiausia polinesočiųjų riebalų rūgščių, skaidulų, vitaminų ir mineralų. Vitaminai A, D, E, didelis kiekis B vitaminų (embrionuose yra kelis kartus daugiau negu grūduose). Mineralinę sudėtį sudaro 21 mikroelementas, tarp kurių yra kalis, kalcis, magnis, natris, fosforas, geležis, varis, manganas, selenas, cinkas ir kt. Daiginti kviečiai yra laikomi labiausiai naudingiausiu priedu organizmui, nes fermentai, esantys gemaluose, aktyvuojami grūdų daigumo metu, atsiranda maistingųjų medžiagų skilimo procesai, dėl kurių juos lengvai įsisavina kūnas.

Chondrus Crispus yra mokslinis, raudonai rudų jūros dumblių pavadinimas. Jis žinomas ir vertinimamas kaip natūralus augalinis silikonas. Chondrus Crispus taip pat žinomas ir kitu pavadinimu, tai- airių arba Carragaheen samanos. Labiausiai paplitęs Viduržemio jūros pakrantėje, auga pritvirtinęs prie atvirų uolienų, kurios yra žemesnės už jūros atoslūgių lygį, bet taip pat gali būti aptinkamas ir iki penkių metrų gylyje. Šiose jūros dumbliuose yra mineralinių druskų (jodo, kalcio, kalio, cinko, geležies, magnio, mangano ir vario), amino rūgščių ir vitaminų, kurias lengvai absorbuoja ir įsisavina oda, būten tai- akivaizdžiai pagerina jos išvaizdą. Be to, jis pasižymi puikia anti-senėjimo, priešuždegimine galia ir apsaugo nuo neigiamo išorinio aplinkos poveikio, dėl sudėtyje esančių antioksidantų komponentų, kurie kovoja su laisvaisiais radikalais. Chondrus Crispus yra plėvelinis dumblis, o tai reiškia, kad sukuria apsauginį paviršių, kuris saugo odą nuo dehidratacijos, todėl idealiai tinka sausai, šiurkščiai, jautriai, brandžiai ar riebiai odai.

Kolagenas yra puikus baltymas, jau gana seniai naudojamas kovai su fiziniais senėjimo požymiais: nuo raukšlelių iki sąnarių skausmo. Kolageną rasite daugelio produktų, skirtų kovai su senėjimu, sudėtyje. Pašalina brandžios odos praradimus , tiesina mimikos raukšles, intesyviai drėkina ir stangrina. Pastebimai sumažina po plastinių likusius randus ir yra puikus įrankis dehidratuotai, laiko tėkmės paženklintai odos priežiūrai. Pats terminas yra kilęs iš graikų kalbos žodžių „kolla“, reiškiančio „klijus“, ir „genos“, reiškiančio „gaminti“. Taigi kolagenas tarytum suklijuoja audinius ir ląsteles, jungia juos į vieną bendrą visumą. Kolagenas sudaro net apie trečdalį visų žmogaus organizme pagaminamų baltymų. Jis yra nepamainomas sužalotų ir žuvusių ląstelių atsinaujinimui. Mūsų organizme jis gaminamas natūraliai (tam labai padeda vitaminas C), tačiau senstant jo gamybos apimtys mažėja, kolagenas praranda elastingumą, ląstelės atsinaujina ir dauginasi gerokai lėčiau. Būtent todėl atsiranda raukšlelės, plaukai tampa silpnesni, trapesni, pasireiškia sąnarių skausmai. Maždaug sulaukus 30-ies, kūnas būna netekės jau apie 15 procentų turėto kolageno, todėl tikslinga susirūpinti organizmo papildymu šiuo baltymu ir kolageno gamybos skatinimu. Tam tikri mitybos ypatumai ir gyvenimo būdo veiksniai suponuoja gerokai greitesnį kolageno gamybos lėtėjimą, pavyzdžiui: Per didelis suvartojamo cukraus kiekis. Cukraus poveikis, pavyzdžiui, odai yra žalingas, jis skatina smulkių raukšlelių atsiradimą. Rūkymas. Jis skatina kraujagyslių susitraukimą, įskaitant ir tų, kurios maitina išorinius odos sluoksnius. Natūralu, kad dėl to odoje sumažėja deguonies ir maistinių medžiagų, todėl padidėja raukšlių atsiradimo rizika. Miego stoka. Juk pastebite po prasto nakties miego tamsius ratilus po akimis, paburkusius paakius? Miegas – geriausias metas organizmui atkurti audinius ir ląsteles.  Nesaikingas lepinimasis „saulės voniomis“. Kenksmingas saulės poveikis skatina kolageno skaidulų irimą, dėl ko oda praranda elastingumą, sausėja ir raukšlėjasi. Kenkia ne tik tiesioginė saulė, bet ir soliariumai. Nepakankamas išgeriamo vandens kiekis. Stokojant vandens organizme ląstelės silpsta, kolagenas kietėja, tampa trapus, todėl atsiranda smulkių raukšlelių.

Vanduo, natrio palmitatas (saugus emulsiklis), kvapai

Jauninantis muilas su kolagenu Heng

Jums taip pat gali patikti

chat Komentarai (0)
Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.