Atstatatomoji plaukų kaukė tamsiems plaukams „Sezamas +Spirulina“ 300g

14,95 €
Su mokesčiais

Atstatomoji kaukė tamsiems plaukams sezamo aliejaus pagrindu, spirulina, gydomasis purvas ir vitamnas E atgaivina , regeneruoja, maitina, drėkina, stabdo plaukų slinkimą ir atjaunina plauko folikulus taip pat pažadinamas snaudžiančius svogūnėlius . Ši kaukė sugrąžins sveikatą jūsų plaukams, todėl jie taps švelnūs, blizgantys ir paklusnūs. Juoda Plaukų kaukė "Sezamas + Spirulina" yra unikali savo sudėtimi, savyje turini keturis pagrindinius komponentus plaukų regeneracijai, stiprybei ir sveikatai. Sezamų aliejus stiprina plaukus ir maitina plaukų šaknis bei skatina jų  augimą, minkština ir drėkina, naikina pleiskanas, grąžina blizgesį. Spirulina turtinga baltymais turinti didžiulį kompleksą maistinių medžiagų, vitaminų, mineralų ir amino rūgščių. 

Kiekis
Paskutinė prekė

Atstatomoji kaukė tamsiems plaukams sezamo aliejaus pagrindu, spirulina, gydomasis purvas ir vitamnas E atgaivina , regeneruoja, maitina, drėkina, stabdo plaukų slinkimą ir atjaunina plauko folikulus taip pat pažadinamas snaudžiančius svogūnėlius . Ši kaukė sugrąžins sveikatą jūsų plaukams, todėl jie taps švelnūs, blizgantys ir paklusnūs. Juoda Plaukų kaukė "Sezamas + Spirulina" yra unikali savo sudėtimi, savyje turini keturis pagrindinius komponentus plaukų regeneracijai, stiprybei ir sveikatai. Sezamų aliejus stiprina plaukus ir maitina plaukų šaknis bei skatina jų  augimą, minkština ir drėkina, naikina pleiskanas, grąžina blizgesį. Spirulina turtinga baltymais turinti didžiulį kompleksą maistinių medžiagų, vitaminų, mineralų ir amino rūgščių. Spirulina skatina galvos odos ląstelių ir plaukų svogūnėlių regeneraciją, jaunina, maitina suteikia plaukams stiprumo ir sveikatos. Gydomasis purvas stiprina plaukų šaknis, normalizuoja riebalinių liaukų darbą, apsaugo nuo plaukų slinkimo ir, gerina bei skatina jų  augimą ir suteikia natūralų blizgesį. Vitaminas E - stiprus antioksidantas, kuris stimuliuoja ląstelių atsinaujinimą, sustiprina kraujo cirkuliaciją ten kur tai yra būtina, gerina kraujotaką, grąžina plaukams glotnumą, drėkina ir apsaugo plaukus nuo skilimo. Atstatomosios kaukės poveikį pajusite iš karto po pirmo naudojimo.

Naudojimas:

Išplaukite plaukus šampūnu ir tolygiai paskirstykite kauke  ant plaukų šaknų. Švelniai masažuokite pirštų galiukais. Šis procesas padės stimuliuoti kraujotaką. Palikite 10-15 minučių ir nuplaukite vandeniu. Mes rekomenduojame užsidėti šiltą vilnone kepurėlę ar tiesiog apsukti kauke padengtus plaukus storu rankšluosčiu tam kad sustiprintumėte gydomajį poveikį. Naudojimo dažnumas 2-3 kartus per savaitę.

Saugumo priemonės:

Kaukė skirta tik tamsiems plaukams ir negali būti naudojama šviesiems ar balintiems plaukams.

Sudėtis:

Gydomasisi purvas,vitaminas E, spirulina ir sezamų aliejus.

kaukė tamsiems plaukams „Sezamas +Spirulina“ 300g
1 Vienetas
chat Komentarai (0)
Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.