Oriental Princess Cuticle profesionalus šampūnas plaukams 250ml

24,50 €
Su mokesčiais

Cuticle Professional Hair Care Shampoo iš Oriental Princess idealiai tinka sausiems, blankiems ar sunkiai formuojamiems plaukams, atjaunina negyvas sruogas ir plaukai tampa minkšti, blizgūs, šilkiniai, glotnūs ir lengvai formuojami. Profesionali linija skirta kasdieninei plaukų priežiūrai.

Kiekis
Išparduota


Šis koncentruotas šampūnas sukurtas profesionaliai kokybiškai prižiūrėti plaukus namų naudotojams, maitindamas sausus, pažeistus plaukus ir atkurdamas jų drėgmės lygį, kad jie vėl taptų sveiki ir gyvybingi. Novatoriškas ir labai efektyvus Natural Keratin Repair Plus ETM sustiprina kiekvieną pažeistą sruogą iki pat vidinės žievės, giliai prisotindamas plaukus amino rūgštimis, o plaukų žvyneliai išsirikiuoja tvarkingiau, kad pilnai įsisavintų maistines medžiagas, kurios atjaunins ir sugrąžins sveikatą kiekvieną sruogai. Sudėtyje esantis Cutina Shine drėkina ir suteikia plaukams šilko pojūtį. Šis šampūnas idealiai tinka sausiems, blankiems ar sunkiai formuojamiems plaukams, atjaunina negyvas sruogas ir plaukai tampa minkšti, blizgūs, šilkiniai, glotnūs ir lengvai formuojami.

Produkto naudojimas: Užtepkite šampūną ant drėgnų plaukų. Švelniai masažuokite, kad susidarytų sodrios putos. Nuplaukite vandeniu.

Laikykite šį gaminį žemesnėje nei 40°C temperatūroje ir atokiau nuo saulės spindulių.

Sudėtis:  Natural Keratin Repair Plus E: maitina plaukus, kurių vidinė žievė yra pažeista, stiprindama kiekvieną sruogą nuo šaknų iki galiukų. Cutina Shine: Ilgą laiką išlaiko drėgmę plaukuose.

Oriental Princess Cuticle šampūnas plaukams 250ml

Jums taip pat gali patikti

chat Komentarai (0)
Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.