OZZY natūralus antiseptikas aknės pažeistai odai iš iš Tailando "Madame Heng"14ml

12,45 €
Su mokesčiais

Natūralaus pagrindo esensija Ozzy Acne Clear Up Soul skirta jautrios, spuoguotos, linkusios į bėrimus ir uždegimus, odos priežiūrai. Veiklioji medžiaga yra arbatmedžio aliejus, turintis galingą antibakterinį ir priešuždegiminį poveikį. Esensija aktyvuojasi visuose odos sluoksniuose ir sunaikina uždegimo židinį, užmušdama bakterijas ir sustabdydama jų dauginimąsi.

Kiekis
Paskutinė prekė

Natūralaus pagrindo esensija Ozzy Acne Clear Up Soul skirta jautrios, spuoguotos, linkusios į bėrimus ir uždegimus, odos priežiūrai. Veiklioji medžiaga yra arbatmedžio aliejus, turintis galingą antibakterinį ir priešuždegiminį poveikį. Esensija aktyvuojasi visuose odos sluoksniuose ir sunaikina uždegimo židinį, užmušdama bakterijas ir sustabdydama jų dauginimąsi. Veiksmingai kovoja su įvairaus pobūdžio bėrimais, uždegimais, spuogais ir inkštirais, gydo ir tiesina odos paviršių. Taip pat galima naudoti vabzdžių įkandimams esant alerginei reakcijai į jų nuodus, dezinfekuoti įbrėžimus ir įpjovas, sprendžiant alerginių bėrimų problemas. Ozzy Acne Clear Up Soul padeda prižiūrėti sausą odą, nesutrikdant ir palaikant natūralų PH balansą. Dezinfekuoja, šalina pūlinius ir žaizdas, valo ir gydo odą.

Naudojimo būdas: tik išoriniam naudojimui. Tepkite lokaliai problemines odos vietas, ant švarios odos. Leidžiama naudoti inhaliacijoms. Naudojant profilaktiškai, prižiūrint probleminę odą, kelis lašus esencijos atskieskite nedideliame vandens kiekyje ir užtepkite ant švaraus veido.

Arbatmedžio eterinis aliejus yra vienas vertingiausių ir labiausiai vertinamų aliejų. Jis išgaunamas iš pražangialapės mirtenės (Melaleuca alternifolia). Dar kitaip šis augalas vadinamas arbatmedžiu. Arbatmedis priklauso mirtinių šeimai. Jai priklauso ir gvazdikmedis, mirta, eukaliptas. Įdomiausia tai, kad arbatmedis tokį pavadinimą gavo tikrai ne todėl, kad iš jo gaminama arbata. Šis medis turi medžiagos - tanino. Kuomet rudenį medis meta lapus, juose esantis taninas vandenį nudažo arbatos spalva. Arbatmedis dažniausiai auga vandens telkinių pakrantėse. Tačiau yra ir kita pavadinimo istorija. Pasakojama, kad žymusis keliautojas Kukas dar 1770 metais išsilaipinęs Botaniko pakrantėse išvirė savo įgulai arbatos iš šio medžio lapelių. Laivo įgūla buvo išsekusi, o išgėrus šios arbatos jėgos sugrįžo. Arbatmedžio medis išauga net iki 7 metrų aukščio. Šis medis auga Australijoje, taip pat galima rasti ir Malaizijoje. Norintiems auginti arbatmedį svetur, tai taip pat įmanoma, kadangi jis nelepus ir lengvai prisitaiko prie aplinkos. Iš medžio išgaunamame eteriniame aliejuje slypi tokios veikliosios medžiagos, kaip terpenai, monoterpenai, terpenolis, diterpenai, cineolis. Arbatmedžio aliejus turi antibakterinių, priešuždegiminių savybių. Jis puikiai tinka kovai su įvairiomis ligomis, saugo nuo infekcijos plitimo, puikiai veikia imuninę sistemą, padeda sergant peršalimo ligomis, palengvina pūslelinės eigą, gydo spuoguotą odą, naudojamas nuo pleiskanų, net pėdų grybelio gydymui. Taip pat puikiai tinka mažoms žaizdelėms dezinfekuoti ir gydyti. Eterinis arbatmedžio aliejus padeda ne tik puoselėti grožį, bet ir mažinti dantenų uždegimą, skausmą ar net patinimus. Na, o jei skaudą gerklę, arbatmedis taip pat viena pirmųjų priemonių, kuri padės kovoti su virusais ir bakterijomis. Tereikia į ketvirtadalį stiklinės įsilašinti 3 lašelius arbatmedžio aliejaus ir šiuo mišinius skalauti gerklę. Toks mišinys tinka sergant stomatitu ar kitokio pobūdžio burnos gleivinės uždegimu.

OZZY natūralus antiseptikas
2 Prekės

Jums taip pat gali patikti

chat Komentarai (0)
Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.