Tailando Kulab Hamar Osoth balzamas nagų ir odos grybelio gydymui 5g

6,50 €
Su mokesčiais

Įžymaus Tailando prekės ženklo Hamar Osoth balzamas yra visiškai natūralus ir labai efektyvus priešgrybelinis tepalas, skirtas nagų ir odos grybeliui gydyti. Dėl sudėtyje esančio sepijos kaulinio audinio, vėlyvojo citrinmedžio, imbiero ir didžiojo branto aliejų ir ekstraktų tepalas pasižymi stipriu antibakteriniu ir priešgrybeliniu poveikiu. Dėl šios kompozicijos galima greitai ir saugiai atsikratyti grybelinių odos ir nagų ligų. 

Kiekis

Grybelinės infekcijos yra viena iš pagrindinių visuomenės sveikatos problemų, ypač pacientams, kurių imunitetas nusilpęs, ligoninių aplinkoje, pacientams, sergantiems lėtinėmis ligomis ir transplantacijos recipientams. Šios ligos yra vis dažnesnės, nes mikroorganizmas turi didelį atsparumą turimam gydymui. Pagrindiniai atsparumo veiksniai yra naujų padermių atsiradimas ir nekontroliuojamas priešgrybelinių vaistų vartojimas. Todėl svarbu sukurti naujus metodus, kurie padėtų kovoti su grybelinėmis ligomis klinikinėje srityje. Natūralūs produktai turi didelį potencialą kurti naujus vaistus, turinčius priešgrybelinį poveikį, daugiausia dėl jų biologinio suderinamumo ir mažo toksinio poveikio. Šį daug žadantį natūralių produktų antimikrobinį aktyvumą daugiausia lemia flavonoidų, terpenoidų ir chinonų buvimas, o tai paaiškina jų priešgrybelinį potencialą. Įžymaus Tailando prekės ženklo Hamar Osoth balzamas yra visiškai natūralus ir labai efektyvus priešgrybelinis tepalas, skirtas nagų ir odos grybeliui gydyti. Dėl sudėtyje esančio sepijos kaulinio audinio, vėlyvojo citrinmedžio, imbiero ir didžiojo brantoaliejų ir ekstrakto, tepalas pasižymi stipriu antibakteriniu ir priešgrybeliniu poveikiu. Dėl šios kompozicijos galima greitai ir saugiai atsikratyti grybelinių odos ir nagų ligų.

Sudėtis išsamiau:

Gydomasis laukinis imbieras (Zingiber cassumunar), kuris pasižymi skausmą malšinančiu, maitinančiu, stiprinančiu ir regeneruojančiu poveikiu. Laukinio imbiero aliejuje yra iki 70% zingibereno, o taip pat kamfeno, cineolio, biseboleno, borneolio, citralio, linalolio, vitaminų C, B1, B2, A ir nepamainomų amino rūgščių. Eterinis imbiero aliejus pasižymi antiseptiniu, antioksidantiniu, nuskausminamuoju poveikiu. Padeda, esant peršalimo susirgimams, grybelinėsms infekcijoms, susikaupus uždegiminiams skysčiams plaučiuose, skaudant galvai ir dėl raumenų įtempimo. Valo ir sutraukia poras, pašalina uždegimines reakcijas, edemą (skysčių kaupimąsi organizmo audiniuose), gerina sąnarių lankstumą, puikiai padeda esant nudegimams.

Vėlyvojo Citrinmedžio (Kaffir Lime) moksliniai laboratoriniai tyrimai teigia, kad augalo lapuose yra alkaloidų, flavonoidų, terpenoidų, tanino ir saponino. Pavyzdžiui vieno tyrimo metu, kuris buvo skirtas citotoksiniam augalo lapų ekstrakto poveikiui gimdos kaklelio vėžio ir neuroblastomos ląstelių linijoms ištirti duomenys parodė, kad Kaffir lime lapų ekstraktas sumažina gimdos kaklelio ir neuroblastomos linijos ląstelių gyvybingumą ir gali turėti priešvėžinių junginių potencialą. Dėl intensyvaus citrusinio aromato Vėlyvojo citrinmedžio lapai naudojami gaminant maistą. Pusė skonio yra aromate, todėl tajų maistas yra toks skanus! Vėlyvojo citrinmedžio lapų aliejus naudojamas aromaterapijoje, siekiant sumažinti stresą, nerimą, nuovargį, įvairių ligų profilaktikai. Aliejaus inhaliavimas tai atgaiva jūsų kūnui ir protui, o augalą auginant namuose, energijos užtenka visai dienai. Prieš išrandant dantų pastą, Pietryčių Azijos gyventojai burnos higienai kramtydavo Kaffir lime lapus. Antihalitozės efektą lemia ir malonus aromatinių aliejų kvapas, ir natūralios antibakterinės lapų savybės. Augalo lapuose yra medžiagų, kurios turi antibakterinį poveikį prieš Staphylococcus aureus, kuris yra įprastas odos patogenas. Citrinmedžio ekstraktai neleidžia daugintis bakterijoms ant žaizdų gijimo vietoje, todėl jie yra veiksmingi vietiniai antiseptikai. Antibakterinės savybės ir malonus kvapas taip pat yra priežastis, kodėl augalo lapų aliejai naudojami kūno dezodorantuose. Eteriniai citrinmedžio lapų aliejai pasižymi stipriu priešuždegiminiu poveikiu ir gali sunaikinti Propionibacterium acnes – bakterijas, kurias matome odos paviršiuje sergant akne. Taip pat mažina spuogų susidarymą, o vėliau randų bei dėmių atsiradimą. Kaffir lime lapų aliejuje esantys terpenai, tokie kaip citronelalis ir limonenas, turi antioksidacinių ir priešgrybelinių savybių. Antioksidantai šiandien yra labai populiarūs odos priežiūros produktuose. Jie padeda panaikinti senėjimo poveikį odai ir išlaikyti sveiką spindesį. Vėlyvojo Citrinmedžio ir kitų citrusinių vaisių ekstraktų galima rasti šampūnuose ir kituose plaukų gaminiuose. Aliejus labai efektyviai išpainioja plaukų sruogas ir šalina nešvarumus bei normalizuoja odos riebalinių liaukų darbą. Be antibakterinių savybių jie taip pat kovoja su pleiskanomis ir utėlėmis.

Smulkinti Sepijos (Cuttle Bone) kaulai natūraliai randami Rytų ir Pietų Azijos, Vakarų Europos ir Viduržemio jūros pakrantėse, taip pat visose Afrikos ir Australijos krantuose. Sepia šeimos rūšiai priklauso apie 30 šiuolaikinių rūšių, gyvenančių daugiausia šiltose jūrose, netoli pakrantės. Medicinai naudojamos sepijos (Sepia officinalis Linnaeus) gyvena Atlanto vandenyne ir Viduržemio jūroje. Iš visų kitų šiuolaikinių galvakojų šie kalmarai išsiskiria viduje esančiu plačios plokštės pavidalo kalkakmeniu (kaulu), kuris užima beveik visą nugaros pusėje esantį kūną. Būtent šis kaulas ir naudojamas gydomojoje tajų medicinoje nuo netmenamų laikų. Net ir Lietuvos senieji jūreiviai puikiai žino sepijos kaulų gydomąsiais savybes ir tarmiškai jį vadina "vandenynų streptocidu". Sepijos kaulą iki 90 proc. sudaro kalcio karbonatas, tačiau jis ypač vertingas dėl kaule esančio aragonito, β-chitino ir įvairių bioneorganinių elementų, tokių kaip magnio, stroncio, geležies; jame aptinkama netgi vario ir cinko pėdsakų. Visi šie elementai kaulo struktūroje yra gamtos suderinti optimaliais kiekiais, o jų egzistavimas padidina bet kokių biomedicininių produktų, kurių sudėtyje yra sepijos kaulo, biologinį aktyvumą. Sepijos kaulas kompozituose ar kapsulėse reikalingas osteoblastų (ląstelių, formuojančių kaulo audinį) dauginimuisi, t. y. tam kad kaulo ląstelės atpažintų, kad tai tinkama vieta auginti kaulą. Po to kai celiuliozė ir kalcio alginatas suyra, ertmės vietoje susiformuoja naujas kaulas. Kadangi visi komponentai natūralūs, jų biologinio skaidymo metu susidarantys produktai nekenksmingi žmogaus organizmui. Sutrynus išdžiovintus kaulus gaunami milteliai, kuriais gydomos ir dezinfekuojamos žaizdos. Kadangi jūroje, esant drėgmei žaizdos sunkiai gyja, sepijos kaulo milteliai tiesiog akimirksniu užtraukia ir gydo atviras žaizdas neleisdami susidaryti pūliniams.

Cuscuta Reflexa Roxb. (Didysis brantas) yra aukso geltonumo, belapis, daugiametis, parazitinis augalas iš Convolvulaceae šeimos. C. reflexa buvo tiriamas dėl antispazminio, hemodinaminio, prieštraukulinio, antisteroidogeninio, antihipertenzinio, raumenis atpalaiduojančio, kardiotoninio, antivirusinio, antibakterinio, antioksidacinio, cholinerginio, diuretinio ir plaukų augimo aktyvumo. Iš C. reflexa buvo išskirta daug cheminių sudedamųjų dalių, tokių kaip kuskutinas, amarbelinas, β-sitosterolis, stigmasterolis, kaempferolis, dulcitolis, miricetinas, kvercetinas, kumarinas ir oleanolio rūgštis. Dabartiniais medicininiais laboratoriniais tyrimas yra patvirtinos Cuscuta Reflexa Roxb imunomoduliacines ir antioksidacines savybes bei polifenolių buvimas. Augalai parazituoja ir perauga į kitus augalus ir yra rusvai gelsvos spalvos. Sistema yra vielinė, liekna ir išilgai išvagota. Jo žiedai susmulkinti ir susmulkinti. Kiekvienas puodelis turi kelis dantis. Puodelyje yra vainikėlis, sėklos yra keturios, mažos, šviesiai rudos, išgaubtos iš vienos pusės, o kita - įgaubtos ir susmulkintos į apvalią apvalkalą. Plačiai paplitęs Indijoje, Nepale, Pakistane, Malaizijoje, Šri Lankoje. Aftimmon yra aromatingas, o skonis kartus ir aštrus. Cuscuta Reflexa Roxb. priklauso Convolvulaceae, cuscutaceae šeimai. Arabiški šios žolės pavadinimai yra „Aftimun“ ir „Kasus“. Anglų kalba ši žolė vadinama "Dodder". Udru mieste jis žinomas kaip „Aftimon“, „Akas Bel“, „Ambar Bel“, „Bepari-desi“, „Ishq paichan“, „Nilathari“ ir „Zarboti“. Mėgsta šiltą ir drėgną klimatą. Farmakologinis augalo Cuscuta Reflexa Roxb. poveikis yra kintamasis, analgetikas, antihelmintinis, anti-atrabilizinis, kraują valantis, karminatyvinis, raminantis, stabdantis, prakaitavimą skatinantis, diuaretinis, emenagogas, atsikosėjimą lengvinantis, karščiavimą mažinantis, valantis, atpalaiduojantis ir raminantis poveikis. Vaisiai yra ypač alteratyvūs, stiebas yra valantis, o sėklos yra karminatyvinės ir anodininės. Indikacijos: Jis skiriamas esant geltai, beprotybei, paralyžiui, lumbago, niežėjimui, pilvo pūtimui, lėtinėms opoms, melancholijai, epilepsijai, žagsėjimui, uždegimams, galvos skausmams, košmarams, lėtiniam nuolatiniam karščiavimui, raumenų skausmui, silpniems pojūčiams, flegmatiškam humorui, blužnies silpnumui, sąnarių ligoms, žarnyno sutrikimams, orchitui, užsitęsusiam karščiavimui, kepenų sukietėjimui, dirginančiai smegenų būklei gydyti. Cuscuta Reflexa Roxb. sėklos liaudies medicinoje naudojamos turint blužnies ar kepenų sutrikimų, esant lėtiniam karščiavimui ar kvartano karštinei, oftalmijai, žagsuliui. Kontraindikacijų augalui nepastebėta.

Naudojimas: Nedidelį kiekį tepalo tepkite ant grybelio pažeistos odos ar nago ir palikite 20-30 minučių, tada nuplaukite vandeniu. Priešgrybelinį balzamą tepkite kasdien, kol visiškai atsinaujins grybelio pažeista oda arba užaugs nauja nago plokštelė.

Kulab Hamar Osoth nagų grybelio gydymui 5 g
17 Prekės

Jums taip pat gali patikti

chat Komentarai (0)
Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.