Tailando dantų pasta be fluoro ir dirbtinių saldiklių Biominerals 100g

14,50 €
Su mokesčiais

Unikali šokoladinio skonio dantų pasta su tajų gydomųjų augalų ekstraktu ir gamtiniais biomineralais lengvai valo dantis nuo dantų apnašų ir akmenų, atstato pažeistą emalį, gaivina kvėpavimą,pašalina uždegimą ir stiprina dantenas.Sudėtyje nėra fluoro ir dirbtinių saldiklių ( saldumą suteikia saldžioji stevija). Tajų dantų pasta Biominerals – tai tikras proveržis burnos ertmės higienos pasaulyje. Skirtingai nuo paprastų pastų ji savo sudėtyje neturi fluoro. Ši pasta nepamainoma žmonėms, turintiems jautrius dantis. Naudoti šią pastą – geriausias sprendimas karieso profilaktikai. Ji nuslopina kariesą pradiniame jo etape. Jau po savaitės naudojimo karieso dėmės išnyksta ir pasidengia gamtiniu emaliu. Svarbiausia neužleisti proceso. Jeigu jau yra skylutės, pasta nepadės.

Kiekis

Unikali šokoladinio skonio dantų pasta su tajų gydomųjų augalų ekstraktu ir gamtiniais biomineralais lengvai valo dantis nuo dantų apnašų ir akmenų, atstato pažeistą emalį, gaivina kvėpavimą, šalina uždegimus ir stiprina dantenas. Sudėtyje nėra fluoro ir dirbtinių saldiklių (saldumą suteikia saldžioji stevija). Tajų dantų pasta Biominerals – tai tikras proveržis burnos ertmės higienos pasaulyje. Skirtingai nuo paprastų pastų ji savo sudėtyje neturi fluoro ir yra nepamainoma žmonėms, turintiems jautrius dantis. Biominerals– geriausias sprendimas karieso profilaktikai, slopina kariesą pradiniame jo etape. Jau po savaitės naudojimo karieso dėmės išnyksta ir pasidengia gamtiniu emaliu. Svarbiausia neužleisti proceso. Jeigu yra skylutės, pasta nepadės. Pagrindiniu šios pastos veikiančiu elementu, suteikiančiu jai ekskliuzyvo vaidmenį, yra gamtiniai lengvai įsisavinami biomineralai. Šie junginiai turi teigiamą poveikį dantų emaliui, stabdydami karieso vystymąsi, užpildydami dantų audinius visomis būtinomis medžiagomis ir padeda atstatanti dantų emalį. Biomineralai veikia dantų emalio mineralinių komponentų atstatymą, stimuliuodami savo mineralo, hidroksiapatito susidarymą, kuris yra keturis kartus didesnis ir stipresnis. Būdami mažiau tirpūs, jie tampa labiau atsparūs išorinėms rūgštims. Aukšto reakcijos greičio dėka nauji mineralai greitai užpildo, besusidarančias emalės tuštumas, jas atstatydami. Be to biomineralai turi labai mažas molekules ir per burnos  ertmę prasiskverbia į kraują ir, kaip pasekmė dalis jų tenka ir mūsų organizmui. Tajų biomineralinės dantų pastos veikimas:

  • Galinga profilaktinė priemonė nuo karieso.
  • Švelniai ir saugiai balina dantis.
  • Tinka elektriniams ir garsiniams dantų šepetėliams.
  • Atstato mineralinę sudėtį ir pažeisto emalio tankį.
  • Uždegimų profilaktika ir dantenų kraujavimas.
  • Pilnai atstato ankstyvos stadijos karieso( dėmės) vystymąsi.
  • Apsaugo nuo dantų fluorozės atsiradimo(balti fluorintų taškeliai).
  • Galingos priešuždegiminės ir regeneruojančios savybės.
  • Galingas antibakterinis efektas.
  • Visiškai nekenksminga nurijus.

Gvajavos lapų ekstraktas (Psidium Guajava leaf) - yra puikus vitamino K, A ir C bei vitaminų B grupės šaltinis. Joje yra daug mineralų, daug kalcio, magnio, kalio, fosforo, geležies, mažiau chloro ir sieros, vario ir mangano, cinko, selenao ir jodo. Dėl šios kompozicijos guava efektyviai padidina bendrą mūsų kūno tonasą, padeda stiprinti kaulų masę ir limfinę sistemą. Ištrauka iš gvajavos lapų efektyviai naikina burnos mikrobus, greitai ir efektyviai pašalina dantenų uždegimą ir numalšina dantų skausmą.

Stevijos ekstraktas stabdo burnos ertmės ligas – porodontozę, gingivitą, stiprina dantenas ir saugo dantis nuo karieso. Stevija naudinga dantims, nes ji nesukelia rūgšties (kaip cukrus), kuri ilgainiui sukelia dantų gedimą. Tai pat itin vertinama dėl savo antioksidacinių savybių.

Bentonitas (baltasis molis su neigiamai įkrautais jonais)- tai šiuolaikinis sorbentas, kuris naudojamas naujos kartos dantų pastose, turintis stebėtiną savybę kaip ir „ priklijuoti“ ant savęs ligas keliančius mikroorganizmus. Naudojantis pastomis, kurių sudėtyje yra bentonito, valyti  dantis reikia ne trumpiau kaip 2-3 minutes tam, kad neutralizuoti mikroorganizmus burnos ertmėje, o kartu ir panaikinti kvapus, susidarančius dėl šių mikroorganizmų gyvavimo.

Kakavos ekstraktas, naudojamas kaip aromatizatoriu iš dalies atstato ir stiprina emalį. Reguliariai naudojant, sutvirtėja dantų emalis ir dingsta jautrumas. Stiprina emalį ortodontinio gydymo metu, kruopščiai rūpinasi implantais, laminatėmis ir palieka švelnų šokoladinį skonį. 

Kamparas (Camphor) pasižymi savo maloniu aromatu ir daugybe medicininių savybių, kaip stimuliatorius, antiseptikas, anestetikas, spazmus slopinantis, paburkimą mažinantis, alergiją mažinantis, priešuždegiminis, dezinfekuojantis ir nervų sistemą raminantis produktas. Labai veiksminga stimuliuojanti priemonė, kuri gerina kraujotakos sistemos darbą. Kamparo aliejus yra puiki dezinfekcinė ir antiseptinė priemonė. Kamparo aliejus yra labai veiksmingas siekiant sumažinti skausmą. Jis sudirgina odoje esančias nervų galūnės ir pagerina kraujotaką ir medžiagų apykaitą toje. Dėl aušinančio ir skvarbaus poveikio kamparo aliejaus gali būti naudojamas kaip priešuždegiminis ir raminamasis vaistais. Jis yra naudingas gydant beveik visų rūšių uždegimus ir vidaus ir išorės. Paburkimo mažinimas – dėl stipraus ir skvarbaus aromato kamparo aliejus yra veiksminga priemonė siekiant sumažinti paburkimą, todėl jis naudojamas siekiant palengvinti bronchų, ryklės, dantenų, kvėpavimo takų ir plaučių darbą.

Sudėtis: vanduo, biomineralai (SfO2, Al2O3, FeO, MgO, Na2O, K2O, Ca2O, P2O5, SO3, TiO2, Mn2O, Rb2O, SrO, Y2O3, ZrO2, BaO, Cu, Mg, Fe, Zn, Na, B, Ca, Mn ir Cl) bentonitas (gamtinis molis su neigiamai įkrautais jonais, hidroaliumosilikatas), ksilitolas, glicerinas, abrazyvinis silicio dioksidas SIDENT® 9 Sident 9, hidratuotas silicio dioksidas SIDENT 225, natrio laurilsulfatas, mentolas, kamparas, gvajavos lapų ekstraktas, stevijos ekstraktas, natrio benzoatas, natrio bikarbonatas, mėtų aliejus, aromatizatorius (kakavos ekstraktas).

Dantų pasta Biominerals100g
6 Prekės
chat Komentarai (0)
Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.