Cathy Doll Snail Gold veido kremas brandžiai odai 50ml

25,00 €
Su mokesčiais

Cathy Doll Snail Gold veido kremas, tai senėjimą stabdantis ir stangrinantis kremas su sraigių mucinu bei bioauksu, sukurtas efektyviai, pavargusios veido ir kaklo odos priežiūrai, kenčiančiai nuo suglebimo, paraudimo ir pigmentacijos. 

Kiekis

Pietų Korėjos gamintojo Cathy Doll prekės ženklo kosmetika – tai senėjimą stabdantis ir stangrinantis kremas su sraigių mucinu bei bioauksu, sukurtas efektyviai, pavargusios veido ir kaklo odos priežiūrai, kenčiančiai nuo suglebimo, paraudimo ir pigmentacijos. Lengvos, malonios aksominės konsistencijos, išskirtinės kokybės sraigių kremas Snail Gold, savo sudėtimi turtingas ne tik sraigių gleivių filtratu, bet ir bioauksu, hialurono rūgštimi, taukmedžio sviestu, alavijo ekstraktu ir grūdų gemalų kokteiliu. Giliai prisotina odą drėgme, stiprina epidermį, didina jos stangrumą ir elastingumą, jaunina bei sprendžia priešlaikinio odos senėjimo problemas, gerina kraujo mikrocirkuliaciją, šalina veido paburkimą, naikina su amžiumi atsiradusias dėmes, suteikia odai spindesio ir jaunatviškumo.

Cathy Doll Anti-Wrinkle Lifting Face Cream turi patogią pompą-dalytuvą, kuri užtikrina šviežumą ir geriausią naudingųjų sraigių kremo savybių išsaugojimą per visą naudojimo laiką. Patogus dozavimas vienu paspaudimu.

Snail Gold sraigių kremą senstančiai veido odai rekomenduojama naudoti kaip kasdienį priežiūros kremą, kurį reikia tepti 1-2 kartus per dieną ant švarios veido ir kaklo odos.

Sraigių gleivių filtrate yra glikolio rūgšties, kolageno, elastino, fermento proteazės, baltymų, alantoino, vitaminų A, C, E, B6 ir B12. Visi šie elementai reikalingi sraigėms greitai atkurti kiautą pažeidus ar atsinaujinus. Kosmetikos gaminiuose esantis sraigių gleivių filtrato ekstraktas: jaunina, atstato, suteikia elastingumo ir tvirtumo, palaiko reikiamą vandens balanso lygį, ramina ir regeneruoja odą. Sraigių gleivių filtratas turi unikalią savybę vizualiai išlyginti raukšles, tarsi užpildydamas jas iš vidaus. Kremas turi stiprų liftingo efektą. Tai galingas senėjimą stabdantis agentas, kuris pašalina brandžios odos senėjimo požymius, lėtina jos vytimą.

Alavijas (Aloe Vera) stimuliuoja ląstelių regeneraciją ir padidina kalogeno gamybą, gerina odos tekstūrą, mažina raukšles ir mimikos linijas, saugo nuo nepalankių aplinkos veiksnių. Jis atstatoilgo buvimo saulėje padarytą žalą, tokią kaip odos šiurkštumas, atsiradusios tamsios dėmės, gydo uždegimus ir padeda odai atgauti junatvišką, sveiką ir spindinčią išvaizdą. Pgrindinės Aloe vera savybės trumpai:

Drėkina sausą / grubią odą Padeda susigrąžinti natūralų odos atspalvį . Atstatykite odą po saulės vonių ir taršos.

Gydo spuogus, randus po chirurginių ar lazerio operacijų. Lengvai pašalina įvairius matomus odos patamsėjimus.

Atgaivina ir efekyviai kovoja su odos senėjimu ir žalingu saulės poveikiu Atkuriamas elastingumas esant net ir itin brandžiai odai

Hialurono rūgštis odą prisotina drėgme, ji pagerina visą odos struktūrą ir padeda sutvirtinti bei paryškinti veido kontūrus, todėl oda tokiu būdu atjaunėja, atrodo stangresnė ir sveikesnė. Be to, hialurono rūgštis daro odą lygesnę, nes užpildo tarpus tarp ląstelių. Ir nors ji negali užpildyti dėl aknės susiformavusių odos randų, bėgant laikui reguliarus hialurono rūgšties naudojimas palaiko odos reljefo lygumą.,suteikia odai gilią hidrataciją, efektyviai lėtina senėjimo procesą, šalina raukšles, efektingai valo poras, gražina jai glotnumą, minkštumą ir jaunatvišką išvaizdą. Alavijas (Aloe Vera) stimuliuoja ląstelių regeneraciją ir padidina kalogeno gamybą, gerina odos tekstūrą, mažina raukšles ir mimikos linijas, saugo nuo nepalankių aplinkos veiksnių. Jis atstato ilgo buvimo saulėje padarytą žalą, tokią kaip odos šiurkštumas, atsiradusios tamsios dėmės, gydo uždegimus ir padeda odai atgauti jaunatvišką, sveiką ir spindinčią išvaizdą.

Žaliosios arbatos ekstraktas- Remiantis Šanchajaus universiteto mokslininkų atliktų tyrimų rezultatais nustatyta, kad žaliojoje arbatoje esantys polifenoliai ir polisacharidai yra naudingi ne tik organizmui iš vidaus, tačiau turi itin veiksmingą poveikį ir odai. Polifenoliai – stiprūs antioksidantai, ilgą laiką buvo dėmesio centre, tačiau tyrimai atskleidė ir kitą faktą! Pasirodo, polisacharidai, taip pat esantys žaliojoje arbatoje, geba daug geriau absorbuoti ir išlaikyti drėgmę nei polifenoliai. Rezultatai atspindėjo aiškią išvadą : kuo didesnė polisacharidų koncentracija tuo yra efektyvesnis drėgmės sugėrimas ir tuo ilgiau drėgmė išlaikoma ląstelėse. Šie procesai buvo aiškinami tokia hipoteze: hidroksilas, karboksilas ir kitos polinės grupės esančios polisachariduose gali sudaryti vandenilinį ryšį su vandens molekulėmis. Vadinasi, polisacharidai yra linkę prisijungti vandens molekules ir todėl odos ląstelės yra prisotinamos drėgme. Tačiau, polifenoliai lenkia polisacharidus UVA ir UVB spindulių sugėrime. Ultravioletinių spindulių poveikis odos biologiniams procesams ir imuninei sistemai lemia odos senėjimą, uždegimus ir karcinogenezę. Nors tik mažiau nei 7 procentai saulės spindulių yra ultravioletinėje srityje, o dar mažesnė dalis jų patenka ant žemės paviršiaus, šio kiekio pakanka, kad suaktyvintų pikto odos vėžio – melanomos vešėjimą. Į kovos lauką patekę polifenoliai negailestingai sugeria ultravioletinius spindulius ir sudaro apsauginį barjerą odai. Tyrimo metu atrastas ir kitas įdomus faktas: polisacharidai taip pat skatina fibroblastų dauginimąsi. O fibroblastai gamina kolageną ir elastines skaidulas, kurių kiekis yra ypatingai svarbus norint išsaugoti odą be raukšlių. Vadinasi, kosmetika su žaliąja arbata atstato odos drėgmės balansą ir sulėtina odos senėjimo procesus bei apsaugo nuo UV spindulių.

Azijinė centelė (Centella Asiatica) yra botaninis augalas, augantis vidutinio klimato ir atogrąžų pelkėtose vietose. Centella Asiatica sudėtyje yra daug flavonoidų ir aktyvaus junginio, vadinamo "Madecassoside", kuris veikia kaip antioksidantai, padedantys neutralizuoti laisvųjų radikalų žalą, kurią sukelia saulės ir taršos poveikis. Jie taip pat pagerina kraujotaką ir kolageno bei odos audinių sintezę, kad išlaikytų jaunatvišką veido spalvą. Kolagenas taip pat atlieka pagrindinį vaidmenį didinant odos elastingumą ir mažinant senėjimo požymius, pavyzdžiui, raukšles ir smulkias linijas. Centella Asiatica yra daug amino rūgščių, beta karotino, riebalų rūgščių ir fitochemikalų, kurie suteikia odai galingų maistinių medžiagų. Amino rūgštys yra puikus drėkinamasis ingredientas, kuris nuramina šiurkščią ir sudirgusią odą.Pagrindinės aktyvios medžiagos yra saponinai dar vadinami triterpenoidais, kurie turi stebuklingų galių stimuliuoti ląstelės membraną ir jos funkcijas - gamina neuromediatorių acetilcholiną. Vitaminai C, A ir E - pagrindiniai jaunystės vitaminai,tokoferolis apsaugo odą nuo neigiamo ultravioletinių spindulių ir fotosenėjimo, K - atsakingas už ląstelių regeneraciją ir padeda išvengti ankstyvo senėjimo požymių, B vitaminai pasižymi atpalaiduojančiu poveikiu ir tai teigiamai veikia nervų sistemą, spazmams,kai norime atpalaiduoti veido raumenų spazmą - išlyginti raukšles, Vitaminai B6 ir B12 kosmetologijoje naudojami plaukams ir odos stiprinti.. Mikroelementai: fosforas ir magnis aktyvina fermentų veiklą. Aminorūgštys: serinas aktyvina imunoglobulinų ir antikūnų gamybą, raumeninio audinio sintezę, o glutamo rūgštis - svarbi centrinės nervų sistemai, veikia kaip nervinio impulso siųstuvas. Įvairūs eteriniai aliejai.

Taukmedžio sviestas- išgaunamas iš taukmedžio vaisių. Taukmedžių sviesto ekstraktas kosmetikoje naudojamas: dėl klampumą reguliuojančių savybių bei naudos odai. Itin populiarus ingredientas odos ir plaukų priežiūros priemonėse. Taukmedžių sviesto ekstrakto poveikis odai ir sveikatai: suformuoja barjerą, kuris neleidžia odai netekti drėgmės. Taukmedžio svieste esantys drėkikliai yra identiški tiems, kurie natūraliai gaminami odoje, todėl jis yra laikomas natūraliu drėkinimo faktoriumi ir saugo odą nuo uždegimų, skatina jos atsinaujinimą. Pagrindiniai taukmedžio sviesto komponentai ir savybės: nesočiosios riebalų rūgštys- daugiausia oleino apie 44%, linolo apie 6%, sočios riebalų rūgštys- stearino apie 44%, vitaminai A ir E, sudėtingi cinamono rūgšties esteriai, lecitinas, tinka jautriai, egzemos ar dermatito kamuojamai odai, pasižymi antioksidacinėmis savybėmis, puikus ingredientas apsaugai nuo šalčio, saulėje nudegusios odos priežiūrai, Retais atvejais gali sukelti alergiją žmonėms, kurie yra alergiški riešutams.

Makadamijų aliejus yra antioksidantų šaltinis ir gali turėti įtakos senėjimui bei daugelio ligų, įskaitant vėžį, vystymuisi. Jame taip pat gausu oleino rūgšties – nesočiųjų riebalų rūgščių, turinčių antioksidacinių savybių. Makadamijų aliejuje taip pat yra medžiagų, vadinamų tokotrienoliais, kurie yra vitamino E šeimos dalis. Jei makadamijos aliejus yra toks naudingas, tai dėl jo nepaprastos sudėties. Jis praturtintas palmitoleino rūgštimi, mononesočiąja riebalų rūgštimi, kuri apsaugo lipidų ląstelių membraną. Taigi, užteptas ant veido, lūpų ar kūno, jis apsaugo ir drėkina mūsų epidermį bei padeda sumažinti niežulį. Ši priežiūra būtina sausai ir labai sausai odai, kuriai reikia intensyvaus drėkinimo. Tačiau palmitoleino rūgštis turi antrą funkciją: ji skatina ląstelių regeneraciją ir turi atkuriamąjį poveikį. Makadamijų aliejus minkština odą ir padeda jautriai odai kovoti su uždegimu ir paraudimu.

Sezamo aliejus pasižymi šiomis savybėmis, dėl kurių jis yra naudingas jūsų odai:

  • Antioksidantas. Tai reiškia, kad jis gali kovoti su laisvųjų radikalų arba nestabilių molekulių, kurios gali pakenkti jūsų odos ląstelių struktūrai, daroma žala.
  • Antimikrobinis. Tai reiškia, kad jis gali sunaikinti kenksmingus mikroorganizmus arba sustabdyti jų augimą.
  • Priešuždegiminis. Tai reiškia, kad jis gali sumažinti uždegimą ir patinimą.

Ne komedogeniniai aliejai, tokie kaip sezamo aliejus, yra geras pasirinkimas daugeliui odos tipų. Kadangi nekomedogeniniai aliejai neužkemša porų, sezamo aliejus gali gerai veikti probleminės į bėrimus, spuogus linkusią odą. Sezamo aliejaus priešuždegiminės savybės taip pat gali padidinti jo gebėjimą kovoti su spuogais.

Ryžių sėlenos yra labai plonas rudųjų ryžių sluoksnis ir pati maistingiausia dalis. Jis aprūpintas dideliu vitaminų ir mineralų kiekiu. Ryžių sėlenų aliejus dėl jo drėkinančių savybių naudojamas ir kosmetikoje. Turtingas vitamino E, jis sklandžiai teka, gerai įsiskverbia ir nelimpa prie odos. Jis labai vertinamas kaip puikus nešiklis. Ryžių sėlenų aliejus gaminamas iš rudųjų ryžių vidinės luobelės ir gemalų. Jis yra švelnaus riešutų ir neutralaus skonio bei stabilus veikiant aukštai temperatūrai. Ryžių sėlenų aliejuje yra sveikų nesočiųjų riebalų rūgščių – mononesočiųjų riebalų rūgščių (5 gramai) ir polinesočiųjų riebalų rūgščių (4,8 gramo), kurios padeda padidinti DTL (gerojo) cholesterolio kiekį ir sumažinti MTL (blogojo) cholesterolio kiekį bei 2,7 gramo sočiųjų. Jis aprūpintas vitaminu E – tokoferoliais ir tokotrienoliais bei didžiulėmis bioaktyvių fitonutrientų, tokių kaip fitosteroliai, γ-orizanolis, skvalenas ir triterpeno alkoholiai, atsargomis. Įrodyta, kad ryžių sėlenų aliejaus pridėjimas prie dietos žymiai sumažina MTL cholesterolio kiekį, kraujospūdį ir cukraus kiekį kraujyje, taip pat sumažina uždegimo ir medžiagų apykaitos sutrikimų riziką, stiprina imuninę sistemą ir lėtina priešlaikinį senėjimą, bei su amžiumi susijusias neurodegeneracines ligas.

Šalavijas yra pagrindinė žolelė įvairiose pasaulio virtuvėse. Jis priklauso mėtų šeimai, kartu su kitomis žolelėmis, tokiomis kaip raudonėlis, rozmarinas, bazilikas ir čiobreliai. Šalavijas turi stiprų aromatą ir žemišką skonį, todėl paprastai naudojamas nedideliais kiekiais. Nepaisant to, jame gausu įvairių svarbių maistinių medžiagų ir junginių. Šalavijas taip pat naudojamas kaip natūrali valymo priemonė, pesticidas ir ritualinis objektas dvasiniame šalavijų deginimo procese. Šalavijas turi sveiką vitaminų ir mineralų dozę. Viename arbatiniame šaukštelyje (0,7 gramo) maltų šalavijų yra: Baltymai: 0,1 gramo Angliavandeniai: 0,4 gramo Riebalai: 0,1 gramo Vitaminas K: 10 proc referencinė paros norma (RPN) Geležis: 1,1% RDI Vitaminas B6: 1,1% RDI Kalcis: 1% RDI Manganas: 1% RDI Kaip matote, nedidelis šalavijų kiekis sudaro 10% jūsų dienos vitamino K poreikio. Šalavijuose taip pat yra nedidelis kiekis magnio, cinko, vario ir vitaminų A, C ir E. Be to, šiame aromatiniame prieskonyje yra kavos rūgšties, chlorogeno rūgšties, rozmarino rūgšties, ellaginės rūgšties ir rutino – visa tai daro teigiamą poveikį sveikatai. Kadangi šalavijas vartojamas nedideliais kiekiais, jis suteikia tik nedidelį kiekį angliavandenių, kalorijų, baltymų ir skaidulų. Antioksidantai yra molekulės, kurios padeda sustiprinti jūsų organizmo apsaugą, neutralizuoja potencialiai žalingus laisvuosius radikalus, kurie yra susiję su lėtinėmis ligomis. Šalavijo sudėtyje yra daugiau nei 160 skirtingų polifenolių, kurie yra augalinės kilmės cheminiai junginiai, kurie jūsų organizme veikia kaip antioksidantai. Chlorogeno rūgštis, kavos rūgštis, rozmarino rūgštis, ellaginė rūgštis ir rutinas – visa tai randama šalavijuje – yra susiję su įspūdinga nauda sveikatai, tokia kaip mažesnė vėžio rizika ir geresnė smegenų funkcija bei atmintis.

Siauralapio raibsteglio (rooibos) ekstraktas yra pripildytas natūralių antioksidantų, mineralų ir vitaminų, ir itin naudingas sveikatai, plaukams ir odai. Antioksidantai kovoja su laisvaisiais radikalais, kurie daro tiek daug žalos organizmui. Siauralapio raibsteglio sudėtyje gausu vitamino d ir cinko, padeda išlaikyti odą sveiką iš vidaus, tai pat sudėtyje yra superoksido dismutazės, pasižyminčios puikiomis senėjimą stabdančiomis savybėmis, padeda sumažinti raukšles ir stiprina sveikas odos ląsteles. Rooibose esantys flavonoidai gali padėti nuraminti sudirginimą, kurį sukelia egzema ir spuogai, ir padėti išlaikyti sveiką odą. Sudėtyje yra antibakterinių ir hipoalerginių savybių, todėl raudonoji arbata padeda kovoti su bakterinėmis odos infekcijomis ir mažina alergijos sukeltą dirginimą.

Auksą grožio procedūroms naudojo senovės egiptiečiai, romėnai ir japonai. Šiandien daugybė grožio salonų siūlo įvairias grožio procedūras su šiuo tauriuoju metalu. Atsieina jos ne itin pigiai – apie kelis šimtus litų, o įsigyti galite visko – nuo auksinės kaukės iki viso kūno šveitimo su aukso dulkėmis. Šis metalas suteikia odai elastingumo, ji atrodo jaunesnė, nes auksas lėtina kolageno ir elastino irimą. Taip pat jis skatina kraujo apykaitą, kartu ir odos ląstelių regeneraciją bei drėkina. Pasižymi antioksidacinėmis savybėmis. Aukso dalelės suteikia odai nepaprasto spindesio. Gydomąjį aukso poveikį pripažįsta ir tradicinė medicina. Šio metalo druskų tirpalas naikina daugelį ligas sukeliančių bakterijų, padeda pernešti deguonies molekules, aktyvina ląstelių gyvybines funkcijas. Dėl šių savybių brangaus metalo yra kai kurių vaistų sudėtyje. Pavyzdžiui, radioaktyvusis auksas naudojamas navikams gydyti.

Sudėtis: Sraigių gleivės, vitaminas E, alavijo lapų ekstraktas, kojinė rūgštis, natrio hiauronatas, žaliosios arbatos (Camelija Sinensis) ekstraktas, azijinės centelės (Centella Asiatica) ekstraktas, taukmedžio sviestas, makadamijų aliejus, sezamo aliejus, ryžių sėlenų aliejus, alavijo ekstraktas, sojų ekstraktas, šalavijų ekstraktas, Siauralapio raibsteglio (Rooibos) ekstraktas, 24K auksas, kuris yra unikalus – atsuka laiką atgal, sugrąžindamas veido odai sveikatą ir grožį, paryškina kontūrus.

Cathy Doll Snail Gold veido kremas brandžiai odai 50ml
4 Prekės
chat Komentarai (0)
Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.