Tailando "Royal Thai Herb Snail Q10" kremas veidui 100ml

25,50 €
Su mokesčiais

"Royal Thai Herb Snail Q10" kremas su auksaspalvių sraigių sekretu ir kofermentu Q10 padės ištrinti raukšles ir mimikos linijas, kurias dovanoja bėgantis laikas ir saugos jūsų odą nuo ankstyvojo senėjimo. Sraigių mucinas turi savybę stimuliuoti fibroblastų (ląstelių, atsakančių už ekstraląstelinį matriksą, kolageną ir elastiną) aktyvumą. Senstant ir dėl saulės poveikio fibroblastų aktyvumas bei kiekis mažėja, derma praranda savo struktūrinį vientisumą. Todėl tampa matomi senatviniai odos požymiai – nebėra stangrumo, atsiranda raukšlės, išsiplečia poros. Sraigių sekreto filtratas stimuliuoja kolageno, elastino ir hialurono rūgšties gamybą, mažina laisvųjų radikalų aktyvumą. 

Kiekis

"Royal Thai Herb Snail Q10" kremas su auksaspalvių sraigių sekretu ir kofermentu Q10 padės ištrinti raukšles ir mimikos linijas, kurias dovanoja bėgantis laikas ir saugos jūsų odą nuo ankstyvojo senėjimo. Sraigių mucinas turi savybę stimuliuoti fibroblastų (ląstelių, atsakančių už ekstraląstelinį matriksą, kolageną ir elastiną) aktyvumą. Senstant ir dėl saulės poveikio fibroblastų aktyvumas bei kiekis mažėja, derma praranda savo struktūrinį vientisumą. Todėl tampa matomi senatviniai odos požymiai – nebėra stangrumo, atsiranda raukšlės, išsiplečia poros. Sraigių sekreto filtratas stimuliuoja kolageno, elastino ir hialurono rūgšties gamybą, mažina laisvųjų radikalų aktyvumą. Muscinų sudėtyje yra baltymų, polisacharidų (jų tarpe ir hialurono rūgštis), mineralinių druskų. Jos stimuliuoja ląstelių regeneraciją, atstatydamos sraigės „namelį“. Būtent šis gleivių tipas naudojamas kaip stebuklingas ingredientas kosmetikoje. Sekreto filtratas savo sudėtyje turi alantoino, kolageno, elastino, vitaminų ir glikolinės rūgšties. Sraigių odos sudėtis ir struktūrinė matrica – kolagenas ir elastinas – panašūs į žmogiškąjį, tačiau sraigės imuninė sistema susiformavo prieš daug tūkstantmečių, todėl jos imuninis atsakas į įvairius poveikius skiriasi nuo žmogiškojo. Į odos pažeidimus ar mikrobų atakas sraigės organizmas reaguoja ne vidiniu uždegimu, o drėkindamas odą gleivėmis, kurių sudėtyje yra antimikrobiniai peptidai, antioksidantai ir vario peptidai, sukeliantys palaipsnę odos ląstelių regeneraciją. Klinikiniais tyrimais įrodyta, kad naudojant priemones su sraigių sekretu, ženkliai pagerėja odos išvaizda, ji tampa lygesnė, stangresnė. Bendras raukšlių kiekis sumažėja 29%, o raukšlių gylis – 16%. Antioksidantai esantys sekreto sudėtyje saugo odą nuo ultravioletinių spindulių poveikio ir lėtina senėjimo procesus, mažina mimikos raukšlių gylį ir išraiškingumą, lygina odos reljefą, pagreitina pažeistų audinių gijimą, atstato odos elastingumą ir stangrumą, įvairių odos pažeidimų gydymo metu padeda išvengti randų ir keloidinių surandėjimų, pašalina randelius po aknės, gerina odos būklę esant paauglių aknei ir suaugusiųjų aknei, saugo odą nuo virusų ir infekcijų, palengvina odos būklę esant dermatitams ir rožinei.

Sudėtyje esantis laukinio kaulinio Panax ženšenio ekstraktas savo antioksidacinėmis savybėmis skatina audinių regeneraciją stimuliudamas kolageno sintezę ir ląstelių proliferaciją, šalina laisvųjų radikalų veiksmingumą bei slopina kolageno skilimo procesus. Ženšenis yra vaistinis augalas, kilęs iš Kinijos, Mandžiūrijos kalnų, ten jis buvo žinomas ir naudojamas prieš daugiau nei 5000 metų, taip pat šį augalą dėl jo gydomųjų ir energiją suteikiančių savybių naudojo senieji Šiaurės Amerikos gyventojai, indėnai. Šis augalas veda raudonos spalvos uogas, tačiau žmogui naudinga yra tik jo šaknis. Jo pavadinimas yra kilęs iš kinietiško termino „rénshen“, kuris išvertus reiškia „žmogus šaknis“, tai dėl to, kad ženšenio šaknis savo forma primena žmogų. Tai labai jautrus augalas, esant šaltesniam orui, jis pats lenda giliau po žeme, o kai oras šiltas – skverbiasi aukštyn. Ženšenio preparatų naudojimas jaunina organizmą ir prailgina gyvenimo trukmę. Ženšenis taip pat dažnai naudojamas kaip tonizuojanti priemonė. Jis pašalina fizinio ir psichinio nuovargio simptomus, padidina darbingumą, stimuliuoja lytinę funkciją, pagerina apetitą, reguliuoja kraujospūdį, ramina nervų sistemą. Dauguma iš ženšenio gydomąsias savybes lemiančių medžiagų ištirtos pakankamai gerai, tačiau jo sudėtyje aptinkama ir junginių, kurių poveikis žmogui kol kas dar nėra galutinai išaiškintas. Pastarosioms medžiagoms priskiriami biologiškai eteriniai aliejai, aktyvūs peptidai ir polisacharidai. Pagrindinės ženšenio veikliosios medžiagos yra gliukozidai (ginsenozidai), kurie kaupiasi augalo lapuose, stiebe ir smulkiose šalutinėse šaknyse. Ženšenio šaknyje taip pat aptinkamas didelis kiekis biologiškai aktyvių poliacetilenų. Augalo šaknyse taip pat rasta pektininių, dervos, vitamino C, fosforo, sieros, alkaloidų, krakmolo, makro- ir mikroelementų, triterpeninių saponinų ir daugybė kitų naudingų medžiagų. Korėjos nacionalinis ženšenio institutas eksperimentiniu būdu nustatė, kad jis lėtina senėjimo procesą, gerina imuninės sistemos veiklą bei yra gera profilaktikos nuo vėžio vystymosi priemonė. Be to, jis sustiprina detoksikaciją, padidina energijos gamybą ląstelėse, saugo nuo aterosklerozės ir diabeto, stimuliuoja deguonies įsisavinimą ląstelėse.

Šilkmedžio ekstraktas kremo sudėtį papildo naudingų mikroelementų tokių kaip, kalis, kalcis, fosforas, geležis, silicis, sierra bei baltymų ir angliavandenių gausa. Šilkmedis – tai medis, kurio lapais minta šilkverpio vikšrai. Senovėje šis augalas buvo auginamas kaip šilkaverpių maistas, tačiau šiandien dėl turtingų savo maistinių savybių, jis vis dažniau įtraukiamas į receptus, naudojamas maisto papildų gamyboje bei liaudies medicinoje. Moksliniais tyrimais įrodyta, jog naudingos yra visos šilkmedžio dalys: lapai, šaknys, uogos, žievė, o kasdien geriama šilkmedžio lapų arbata yra puiki priemonė diabetikams, siekiant sureguliuoti cukraus kiekį kraujyje. Šilkmedžiai – sparčiai augantys ilgamečiai medžiai, kurių lapai pasižymi skirtingomis formomis – dalis lapų būna panašūs į liepų, kiti – karpyti ir primenantys vynuogių lapus. Azijos šalyse iš jaunų lapų verdamos sriubos, lapai troškinami su įvyniota malta mėsa, o iš vasaros gale subrandinamų uogų ruošiamos uogienės, arbatos. Šilkmedis yra turtingas savo chemine sudėtimi, biologiškai aktyviais ir natūraliais antioksidaciniais junginiais. Dėl unikalios savo sudėties jie pasižymi antimikrobiniais, antibakteriniais, antivirusiniais poveikiais.

Erškėtrožių ekstraktas pasižymi ląsteles atkuriančiu poveikiu, mažina pigmentines, senatvines ir spuogų paliekamas dėmes, optimizuoja odos drėgmės kiekį. Erškėčiai (Rosaceae Juss.) tai daugiamečiai krūmai dygliuotomis šakelėmis, dažniausiai dideliais rožiniais žiedais, kurių vaisiai – netikros uogos, plačiai žinomos kaip vertingas polifenolių ir vitamino C šaltinis. Erškėčiai paplitę Šiaurės Europoje, Rusijos vakarinėje dalyje, Kaukaze, Irane bei Vidurinėje Azijoje. Erškėčių vaisiai turi didžiausią vitamino C kiekį lyginant su kitomis daržovėmis ar vaisiais. Įdomu tai, kad erškėčių vaisiuose vitamino C kiekis yra apie 10 kartų didesnis negu juoduosiuose serbentuose ir apie 50 kartų didesnis nei citrinose. Erškėčių vaisiuose gausu ir kitų vitaminų: A, B1 – B3, K ir E, taip pat ir mineralinių medžiagų: fosforo ir kalio ypatingai daug, gausu kalcio ir magnio, geležies, mangano, cinko, vario. Erškėčių vaisiuose gausu fenolinių junginių, pagrinde flavonoidų (izokvarcetino, kvercetino, kemferolio, rutino, katechinų), fenolinių rūgščių, taip pat karotenoidų (beta karoteno, likopeno, kriptoksantino, rubiksantino, zeaksantino, liuteino), raugų, organinių rūgščių (citrinų, obuolių). Erškėčio vaisiuose išvardinta gausa biologiškai aktyvių medžiagų pasižymi antioksidaciniu priešuždegiminiu, priešvėžiniu aktyvumu. Tai tvirtai įrodyta moksliniais tyrimais. Erškėčių sėklose koncentruojasi riebalinis aliejus, eterinis aliejus, vitaminas E, karotenoidai, lapuose – vitaminas C, šaknyse – raugai. Dėl savo gydomųjų savybių, erškėčiai plačiai žinomi ir vartojami jau daugiau kaip 2000 metų. Liaudies medicinoje dažniausiai naudojami erškėčių vaisiai, lapai ir žiedai. Erškėčių aliejumi gydomos žaizdos, pragulos, įvairūs odos susirgimai. Šis vaistinis augalas plačiai naudojamas maisto bei kosmetikos pramonėje.

Vaistinės juodmirtės (kamu-kamu) ekstraktas- uogose gausu natūralaus vitamino C (iki 13 %), vitaminų В1, В2 ir В3, taip pat cinko, geležies ir kalio. Jose natūralaus vitamino С yra 10 kartų daugiau negu džiovintose erškėtuogėse ir 200 kartų daugiau negu apelsinuose! Vitamino C – 12 000 mg, tai sudaro 15 000 % rekomenduojamos vitamino C paros normos. Kamu-kamu uogos džiovinamos ne aukštesnėje nei 45 °C temperatūroje ir sumalamos į miltelius. Tai leidžia geriausiai išsaugoti turimus vitaminus, antioksidantus ir mikroelementus. Pagrindinis uogų poveikis žmogaus organizmui – imuniteto stiprinimas. Vitaminas C padeda palaikyti normalų kolageno, kuris reikalingas normaliai kraujagyslių, odos funkcijai, susidarymą ir saugo ląsteles nuo oksidacinės pažaidos.

Azijinės centelės ekstraktas- saugus antioksidantas, drėkiklis, pasižymi stipriomis priešuždegiminėmis, gydančiomis ir odą raminančiomis savybėmis. Gotu kola, arba azijinė centelė (lot. Centella asiatica), yra kilusi iš vakarinės Indijos dalies bei Pietryčių Azijos. Ji dažniausiai auga drėgnose vietovėse, arti vandens telkinių. Ją galima auginti ir sausoje žemėje, tačiau ji turi būti aprūpinama vandeniu dirbtiniu būdu. Azijinė centelė išvaizda – neišsiskirianti: ją sudaro žali lapai bei nedideli, balti žiedai. Panašiai kaip moringa,ji taip pat yra naudojama tiek kaip vaistažolė, tiek kaip daržovė. Gotu kola yra žinoma, kaip priemonė gerinti kraujo mikrocirkuliacijai, ko pasekoje oda tampa daug sveikesnė ir gražesnė. Ji taip taip padeda pagerinti jungiamųjų ir nervinių audinių būklę. Ilgą laiką ši vaistažolė buvo naudojama ir kaip atminties gerinimo priemone, ir kaip vaistas nuo depresijos ir per didelio nervingumo. Savo sudėtyje ši vaistažolė turi ir svarbių maistinių medžiagų.  Gotu kola gali pasigirti savo sudėtyje turinti flavanoidų, polifenolių ir antioksidantų, kurie padeda apsaugoti ląsteles nuo žalingo aplinkos poveikio. Ekstrakto sudėtyje gausu A, E ir B grupės vitaminų, mineralinių medžiagų : magnio, kalcio, seleno, cinko, tad pagerėjus kraujo mikrocirkuliacijai ir maitinimui oda tampa lygi ir elastinga.

Naudojimas: tinka tiek dienai tiek ir nakčiai, tolygiai paskirstyti ant švarios veido odos.

Kontraindikacijos: individualus sudėtyje esančių medžiagų netoleravimas

Royal Thai Herb Snail Q10" kremas veidui
6 Prekės
chat Komentarai (0)
Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.