

Pašalina brandžios odos praradimus , tiesina mimikos raukšles, intensyviai drėkina ir stangrina. Pastebimai sumažina po plastinių operacijų atsiradusius randus, sutraukia poras, glotnina odos paviršių. Puikus įrankis pavargusiai, dehidratuotai, lako tėkmės paženklintai odos priežiūrai.
Pašalina brandžios odos praradimus , tiesina mimikos raukšles, intesyviai drėkina ir stangrina. Pastebimai sumažina po plastinių operacijų atsiradusius randus , sutraukia poras, glotnina odos paviršių. Puikus įrankis pavargusiai, dehidratuotai, lako tėkmės paženklintai odos priežiūrai. Į šio skysto kosmetinio preparato sudėtį įeina ekstraktas iš giliavandenių dumblių kokteilio, kurio pagrindą sudaro mėlynieji mikro dumbliai ( phormidijum Persicinum) ir rudadumbliai ( laminarii Digitata), turtingi maitininančiomis savybėmis, mineralais ir proteinais. Šie dumbliai puikiai papildo vienas kitą, todėl puikiai drėkina, maitina, padeda išvengti dehidratacijos ir ramina sudirgusią odą, sutraukia poras ir akivaizdžiai pagerina bendrą odos būklę. Hamamelio ekstrakto sudėtyje yra daug junginių, turinčių stiprių priešuždegiminių savybių, įskaitant galo rūgštį (galo rūgštis veikia virusus ir grybelius. Taip pat ji turi antioksidacinį poveikį, todėl apsaugo audinius nuo oksidacinės įtampos- streso. Nustatyta, kad ši rūgštis citotoksiškai veikia vėžines ląsteles, bet nežaloja sveikų.) ir taninus. Jame taip pat yra antioksidantų, kurie padeda išvengti plačiai paplitusių uždegimų ir neutralizuoti laisvuosius radikalus. Todėl hamamelis naudingas gydant su uždegimu susijusias problemas, tokias kaip spuogai, egzema ar psoriazė. Specialiai sukurta formulė su kolagenu kruopščiai įsisavinama odos ir gydomosios medžiagos įsiskverbia į pačius giliausius odos sluoksnius. Oda atgyja, tampa mažiau faktūruota, įgauna sveiką švytintį efektą. Jūros lobiai gali suteikti grožio, jaunystės mūsų kūnui ir odai. Plaukai įgauna jėgos ir blizgesio, nuo veido dingsta spuogai, siluetas įgauna rafinuotumą, atsiranda vidinė harmonija ir ramybė. Jūros vandenyje yra toks pats tirpių mineralų kiekis kaip ir kraujyje. Todėl jūrų aplinka mus veikia teigiamai, organizmas atsipalaiduoja ir ilsisi. Kosmetinėse procedūrose su jūriniais elementais gausu vitaminų, antioksidantų, kurie padeda kovoti su laisvaisiais radikalais ir pašalinti juos iš organizmo. Aktyviai naudojant dumblius ir mikroorganizmus, tokius kaip jūros dumblių ekstraktai, pilnai susinormalizuoja odos ląstelių funkcija. Jūros gėrybės itin teigiamai veikia mūsų kūno ir veido odą ir tikrai ne prasčiau nei sintetiniai kremai ar losjonai su gyvūninės kilmės komponentais. Ne veltui daugelis mokslininkų mano, kad gyvybė atsirado vandenyne. Todėl mūsų kūnas jūros vandenį ir visus jo gyventojus suvokia kaip savo.
Naudojimas: Gali būti naudojamas kaip atskira priemonė odai ir plaukams arba kartu su kaukėmis ir kremais. Norėdami gauti geriausius rezultatus, kruopščiai nuprauskite odą „Blue Ozean“ iš "Madame Heng" muilu ir kelis lašus skysto kolageno lengvai paskirstykite ant veido odos ir dekoltė srities, atlikdami šią procedūrą 2 kart dienoje.Tinka vaikų ir kūdikių odos priežiūrai. Norint nuraminti ir papildyti plauko struktūrą naudingomis medžiagomis, įlašimkite kelis lašus į plaukų kondicionierių ar kaukę, arba paskirstykite ant plaukų galų.
Sudėtis išsamiai:
Hamamelio ekstrakto sudėtyje yra daug junginių, turinčių stiprių priešuždegiminių savybių, įskaitant galo rūgštį (galo rūgštis veikia virusus ir grybelius. Taip pat ji turi antioksidacinį poveikį, todėl apsaugo audinius nuo oksidacinės įtampos- streso. Nustatyta, kad ši rūgštis citotoksiškai veikia vėžines ląsteles, bet nežaloja sveikų.) ir taninus. Jame taip pat yra antioksidantų, kurie padeda išvengti plačiai paplitusių uždegimų ir neutralizuoti laisvuosius radikalus. Todėl hamamelis naudingas gydant su uždegimu susijusias problemas, tokias kaip spuogai, egzema ar psoriazė. Tyrimai rodo, kad lokaliai naudojamas hamamelio ekstraktas gali veiksmingai sumažinti uždegimą ir padėti nuraminti odą. Augalas iki 27% slopina eritemą - odos paraudimą, kurį sukelia sužalojimai ar dirginimas, todėl gali padėti palengvinti jautrios ir sudirgusios veido odos būklę. Dėl savo galingų priešuždegiminių savybių yra itin naudingas gydant spuogus. Pasižymi odos poras sutraukiančiu poveikiu , skatindamas audinius susitraukti, ramina odą ir malšina uždegimus. Taip pat naudojamas kaip natūrali priemonė galvos odos problemoms, tokioms kaip pleiskanos ir sausumas, simptomų lengvinimui. Mažina galvos odos jautrumą, kurį sukelia tokios ligos kaip psoriazė ar egzema.
Phormidium persicinum yra tarpinis mikroorganizmas tarp bakterijos ir dumblių, susijęs su Cyanophyceae šeima, iki šiol vadinamas mėlynai žaliais mikro dumbliais. Cyanophyceae pasirodė maždaug prieš 3,8 milijardo metų ir priklauso augalų rūšims, kurios prisidėjo prie molekulinio deguonies kaupimosi atmosferoje ir padėjo gyvybei toliau vystytis mūsų Žemėje. Pagrindinės mėlynųjų dumblių savybės: lėtina odos senėjimo procesus, saugo ląstelių DNR, slopina ląstelių nykimą, didina veido homogeniškumą ir skaistumą, gerina odos tekstūrą.
Laminaria digitata ekstraktas gaunamas iš Laminaria digitata dumblių (jūros dumblių). Šios jūros dumbliai yra labai dideli, plačiais rudais lapais ir gali užaugti iki 4 metrų ilgio. Dėl savo ilgio ir į irklą panašios lapų išvaizdos jie paprastai vadinamas „irklele“. Dumbliai auga visame Atlanto vandenyne ir yra paplitę aplink Ameriką, JK, Rusiją, Prancūziją, Grenlandiją ir kt. Jie buvo naudojamas įvairiems tikslams ir kaip traša ir stiklo gamyboje, bet vis dėl to Laminaria digitata ekstraktas odos priežiūroje naudojamas dažniausiai. Ekstraktas gaunamas perdirbant jūros dumblių lapus, kad būtų sutelkti jo naudingi junginiai: baltymai, peptidai, amino rūgštys, nepakeičiamos riebalų rūgštys, geležies, kalcio mineralai ir vitaminai A, D, E ir K , taip pat trigliceridai, kurie padeda drėkinti, nuraminti ir saugoti odą. Laminaria digitata ekstrakte yra daug karotinoidų, kurie padeda slopinti kenksmingų UVA ir UVB saulės spindulių absorbciją. Šis ingredientas yra kai kuriuose saulės priežiūros produktuose. Jis taip pat slopina tirozinazės fermentą, kuris kenkia melanino susidarymui ir neleidžia tamsėti odai dėl saulės poveikio. Jodas yra antiseptikas, todėl produktai, turintys Laminaria digitata ekstrakto, gali padėti nuraminti sudirgusią ar pažeistą odą ir sunaikinti bakterijas. Taip pat sudėtyje gausu antioksidantų, kurie gali apsaugoti odą nuo laisvųjų radikalų daromos žalos, galinčios sukelti ankstyvą senėjimą ir padėti išvengti smulkių raukšlių ir raukšlių susidarymo.
Kolagenas yra puikus baltymas, jau gana seniai naudojamas kovai su fiziniais senėjimo požymiais: nuo raukšlelių iki sąnarių skausmo. Kolageną rasite daugelio produktų, skirtų kovai su senėjimu, sudėtyje. Pašalina brandžios odos praradimus , tiesina mimikos raukšles, intesyviai drėkina ir stangrina. Pastebimai sumažina po plastinių likusius randus ir yra puikus įrankis dehidratuotai, lako tėkmės paženklintai odos priežiūrai. Pats terminas yra kilęs iš graikų kalbos žodžių „kolla“, reiškiančio „klijus“, ir „genos“, reiškiančio „gaminti“. Taigi kolagenas tarytum suklijuoja audinius ir ląsteles, jungia juos į vieną bendrą visumą. Kolagenas sudaro net apie trečdalį visų žmogaus organizme pagaminamų baltymų. Jis yra nepamainomas sužalotų ir žuvusių ląstelių atsinaujinimui. Mūsų organizme jis gaminamas natūraliai (tam labai padeda vitaminas C), tačiau senstant jo gamybos apimtys mažėja, kolagenas praranda elastingumą, ląstelės atsinaujina ir dauginasi gerokai lėčiau. Būtent todėl atsiranda raukšlelės, plaukai tampa silpnesni, trapesni, pasireiškia sąnarių skausmai. Maždaug sulaukus 30-ies, kūnas būna netekės jau apie 15 procentų turėto kolageno, todėl tikslinga susirūpinti organizmo papildymu šiuo baltymu ir kolageno gamybos skatinimu. Tam tikri mitybos ypatumai ir gyvenimo būdo veiksniai suponuoja gerokai greitesnį kolageno gamybos lėtėjimą, pavyzdžiui: Per didelis suvartojamo cukraus kiekis. Cukraus poveikis, pavyzdžiui, odai yra žalingas, jis skatina smulkių raukšlelių atsiradimą. Rūkymas. Jis skatina kraujagyslių susitraukimą, įskaitant ir tų, kurios maitina išorinius odos sluoksnius. Natūralu, kad dėl to odoje sumažėja deguonies ir maistinių medžiagų, todėl padidėja raukšlių atsiradimo rizika. Miego stoka. Juk pastebite po prasto nakties miego tamsius ratilus po akimis, paburkusius paakius? Miegas – geriausias metas organizmui atkurti audinius ir ląsteles. Nesaikingas lepinimasis „saulės voniomis“. Kenksmingas saulės poveikis skatina kolageno skaidulų irimą, dėl ko oda praranda elastingumą, sausėja ir raukšlėjasi. Kenkia ne tik tiesioginė saulė, bet ir soliariumai. Nepakankamas išgeriamo vandens kiekis. Stokojant vandens organizme ląstelės silpsta, kolagenas kietėja, tampa trapus, todėl atsiranda smulkių raukšlelių.
Vanduo, Metilsotiazolinonas (konservantas, saugo kosmetikos priemones nuo grybelių ir bakterijų. Dažniausiai jis sutinkams šampūnuose ir kremuose nuo saulės bei šlapiose servetėlėse), Chlorfenesinas (saugus konservantas), kvapai
Jums taip pat gali patikti