Esame žmonės, kurie šiuolaikiniame pasaulyje vis dar ieško  kažko paprasto ir natūralaus. Keliaudami po svečias šalis visada stengiamės ne tik susipažinti su kultūra ar istorija, bet ir išbandyti vietinių gyventojų ar jų ūkių kuriamus produktus.  Manau visi žino, kad Graikija didžiuojasi savo puikiu alyvuogių aliejumi, o Tailandas savo maistingais ryžiais. Tačiau nusprendę paieškoti daugiau, atrastume begalę puikių dalykų kuriais gali pasigirti kiekviena šalis. Tolimasis Tailandas ne tik pietryčių Azijos regiono dalis su įspūdingais atogražų miškais apaugusiais kalnais, žaliomis derlingomis papėdėmis bei upių deltomis. Tai nuostabus žemės kampelis, kuriame vyraujant skirtingam klimatui žemė dalina gausų derlių net kelis kartus per metus, o žmogus vis dar moka tinkamai naudotis augalų teikiama nauda, puoselėdamas protėvių tradicijas bei senolių išmintį.  Džiugu kad ir patys  tajai suvokia savo geografinės padėties savitumą ir pagrindinė ekonomikos kryptis yra orientuota būtent į žemės ūkį.  Daugiau nei dešimtmetį savo šeimų  reikmėms naudojame Tailando krašto gyventojų, bei pavienių ūkių kuriamus produktus, tad nusprendėme nebūti savanaudžias ir suteikti galimybę visiems išbandyti tai, ką siūlo ši nuostabi šalis.

Jūsų pageidavimu, priimame individualius užsakymus norimoms prekėms, kurių nepavyksta rasti mūsų parduotuvėje. Paieškai reikalinga pakuotės arba prekės fotonuotrauka su aiškiai matomu tekstu tajų kalba. 

Mūsų naujienas galite sekti Facebook tinkle: https://www.facebook.com/ekothaiproduktai  

Dėl papildomos informacijos rašykite Facebook messenger, el. paštu [email protected],  arba skambinkite tel.: +370 686 93191

Mūsų rekvizitai:

Eglės Kazlauskaitės IDV

IDV pažymos nr. 1280939

Tiltų 19, Klaipėda 92149

El.p. [email protected]

Tel. nr. +370 686 93191

Ačiū kad esate kartu, nes tik Jūsų dėka mes augame ir tobulėjame, tad nuoširdžiai dėkojame už ryžtą savo kasdieniniame gyvenime išbandyti kažką naujo ir natūralaus.