Tailando skystas balzamas Nr. 108 iš Daktaro MoSink 15ml

12,60 €
Su mokesčiais

Unikalus skystas balzamas, sukurtas garsaus Tailando žolininko Dr. Mo Sink, yra skirtas įvairių ligų gydymui bei profilaktikai. Jame gausu gydomųjų aliejų ir augalinių ekstraktų, kurie padeda esant nudegimams, kenčiant nuo dantų skausmo, traumų, raumenų patempimo, hemarojaus, sunkiai gyjančioms žaizdoms, nuo vabzdžių įkandimų, nuo ausies uždegimo, kosint, sloguojant. Taip pat gelbsti kenčiantiems nuo skausmo kelių sąnarių ar nugarkaulio srityje.

Kiekis

Unikalus skystas balzamas, sukurtas garsaus Tailando žolininko Dr. Mo Sink, yra skirtas įvairių ligų gydymui bei profilaktikai. Jame gausu gydomųjų aliejų ir augalinių ekstraktų, kurie padeda esant nudegimams, kenčiant nuo dantų skausmo, traumų, raumenų patempimo, hemarojaus, sunkiai gyjančioms žaizdoms, nuo vabzdžių įkandimų, nuo ausies uždegimo, kosint, sloguojant. Taip pat gelbsti kenčiantiems nuo skausmo kelių sąnarių ar nugarkaulio srityje. Turi labai stiprų šalldomąjį poveikį. Balzamas gydo žaizdas ir šalina skausmą, padeda atkurti raiščių audinį po sužalojimo ar patempimo. Skatina- greitiną žaizdų gijimą, atpalaiduoja danties skausmą ir patinimą. Šiuo balzamu Tailande gydomas vidurinės ausies landos uždegimas, "užgultos" nosies simptomai ir sloga, padeda sušvelninti kosulį. Gydo analinius įtrūkimus, atpalaiduoja hemarojaus mazgus, taip pat naudojamas venų varikozės profilaktikai.

Balzamo vartojimo būdai:

 • Patemti raiščiai, išnirimai, mėlynės ar pavargusios kojos - 3-4 kartus dienoje tepti ir masažuoti skausmo židinį.
 • Kenčiant kelių sanarių skausmus- 15-20 minučių trinkite sukamaisiais judesiais kelius, tuomet apsisukite vilnone skarele ir palikite nakčiai.
 • Poliartritas - masažuoti sukamaisiais judesiais, pagal laikrodžio rodyklę 15-20 minučių.
 • Nugarinės dallies juosmens skausmai- masažuoti juosmenį ir nugaros sritį 5-10 minučių ir baigus procedūrą apsisupti vilnoniu audeklu.
 • Dantų skausmui mažinti- įtrinkite dantenas ar skruosto vidų pirštu, užlašinkite balzamo ant vatos tamponėlio ir priglauskite prie skausmo židinio.
 • Vabzdžių įkandimų keliamam niežėjimui panaikint, žaizdų gijimui, egzemai ir patinusius venų gydymui tepkite - 3-4 kartus per parą.
 • Ausies uždegimo atveju - naudodami vatos tamponėlį suvilgytą balzamu, atsargiai paskirstykite ausies landoje. Galima ballzamu suvilgytu vatos tamponėliu tiesiog uždaryti ausies kanalą ir šiltai palaikyti 15-20 minučių.
 • Sloguojant - piršto pagalba paskirstykite balzamą nosies viduje ir išorėje. Palengvėjimas jaučiamas iš karto, o panaudojus 2-3 paras, du kart dienoje dingsta visi slogos simptomai.
 • Peršalus- nakčiai ištrinkite krūtinę, nugarą, padus, tepkite nosį viduje ir išorėje, taip pat ir kaktą. Įsisukė į šiltą antklodę eikite miegoti. Pirma, pajusite šaltkrėtį, po to ateis ir palengvėjimas
 • Priešgrybelinis pritaikymas - prieš miegą, nusiplaukite kojas,reikiamose srityse patepkite didesnį kiekį balzamo. Ryte pamaitinkite odą riebiu kremu.
 • Esant nudegimams - balzamas maišomas su kiaušinių baltymu ir paskirstomas.

Registracijos numeris FDA G106 / 50

skystas balzamas Nr. 108 iš Daktaro MoSink 15ml
11 Prekės
chat Komentarai (0)
Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.