Royal Thai Herb mėlynasis balzamas venų varikozės profilaktikai 50g

22,00 €
Su mokesčiais

Mėlynasis tajų balzamas greitai ir efektyviai naikina vorines venas ir palaipsniui mažina iškilusių į paviršių venų pasipūtimą. Malšina patinimą ir skausmą. Dėl ypatingo eterinių aliejų ir gvazdikėlių derinio šis balzamas pagrįstai laikomas viena geriausių priemonių raumenų skausmui, peršalimui ir gripui gydyti. Naudojamas nuo sumušimų ir patempimų. Greitai pašalina slogą ir nosies užgulimą. Naudojamas vabzdžiams atbaidyti, malšina niežulį ir dirginimą po vabzdžių įkandimų

Kiekis

Mėlynasis tajų balzamas greitai ir efektyviai naikina vorines venas ir palaipsniui mažina iškilusių į paviršių venų pasipūtimą. Malšina patinimą ir skausmą. Dėl ypatingo eterinių aliejų ir gvazdikėlių derinio šis balzamas pagrįstai laikomas viena geriausių priemonių raumenų skausmui, peršalimui ir gripui gydyti. Naudojamas nuo sumušimų ir patempimų. Greitai pašalina slogą ir nosies užgulimą. Naudojamas vabzdžiams atbaidyti, malšina niežulį ir dirginimą po vabzdžių įkandimų. Mėlynas balzamas turi malonų mentolio kvapą, puikiai gaivina, tonizuoja, mažina stresą. Vakarais, sušildykite nedidelį balzamo kiekį delnuose ir tuomet masažuojamaisiais sukamaisiais judesiais tepkite ant kūno odos iš apačios į viršų. Įtrinkite, kol visiškai įsigers.

Naudojimo būdas:

  • Sergant venų varikoze, švelniais masažo judesiais tepkite problemines vietas nedideliu kiekiu balzamo iš viršaus į apačią pradedant nuo čiurnų įtrynimo.
  • Nerekomenduojama vynioti išteptos vietos.
  • Esant peršalimui, galvos svaigimui ar pykinimo priepuoliui, rekomenduojama įkvėpti balzamo garų.
  • Esant galvos skausmui nedidelį kiekį balzamo įtrinkite į smilkinius ir pakaušio sritį.
  • Atsiradus mėlynėms ar susitrenkus, pažeistą vietą tepkite plonu balzamo sluoksniu.
  • Kontraindikacijos:
  • Nenaudoti ant atvirų ir uždegiminių žaizdų, vengti sąlyčio su gleivine.

Sudėtis išsamiau:

Borneolis nuo seno naudojamas tradicinėje Rytų medicinoje, jis yra daugelio kinietiškų gydomųjų žolelių mišinių sudedamoji dalis, dažnai sutinkamas Ajurvedos medicinoje (kaip antiseptinė, antispazminė, stimuliuojant medžiaga). Borneolis plačiai žinomas dėl teigiamo poveikio gydant peršalimo ligas - slogą, kosulį, bronchitą, taipogi, jis gerina kraujotaką, malšina spazmus ir reumatinių ligų skausmą, slopina tinimą, gali būti naudojamas kaip tonizuojanti medžiaga, padedadanti atsipalaiduoti, šalinti nuovargį.

Kamparo aliejus išgaunamas iš dviejų rūšių kamparo medžių, pirmasis iš jų, ir dažniausiai pasitaikantis – Cinnamonumm Camphora, kitas – Dryobalanops Camphora. Iš jų išgaunamas kamparo aliejus pasižymi panašiomis savybėmis, tačiau šiek tiek skiriasi aromatas ir įvairių junginių koncentracija. Kamparo aliejus pasižymi savo maloniu aromatu ir daugybe medicininių savybių, kaip stimuliatorius, antiseptikas, anestetikas, spazmus slopinantis, paburkimą mažinantis, alergiją mažinantis, priešuždegiminis, dezinfekuojantis ir nervų sistemą raminantis produktas. Kamparo aliejaus nauda sveikatai:

  • Stimuliatorius – kamparo aliejus yra veiksminga stimuliuojanti priemonė, kuri gerina kraujotakos sistemos darbą, skatina metabolizmą, virškinimą ir sekrecijos veiklą. Ši savybė padeda gydyti sveikatos problemas susijusias su sutrikusia cirkuliacija, pavyzdžiui per greitą medžiagų apykaitą.
  • Antiseptikas ir dezinfekcinė priemonė – kamparo aliejus yra puiki dezinfekcinė priemonė. Atidarius kamparo aliejaus buteliuką arba tiesiog suvilgius skiautę medžiagos, jo kvapu galima atbaidyti vabzdžius ir apsisaugoti nuo mikrobų dauginimosi. Kamparas taip pat naudojamas daugelyje vaistinių preparatų, tepaluose tepaluose ar losjonuose odos ligoms gydyti, net ir tokioms kaip grybelinės infekcijos.
  • Anestetikas ir nervų sistemos raminamoji priemonė – kamparas veikia kaip efektyvus anestetikas ir Kamparo aliejusyra labai veiksmingas siekiant sumažinti skausmą. Kamparas sudirgina odoje esančias nervų galūnės ir pagerina kraujotaką ir medžiagų apykaitą toje vietoje. Jis taip pat sumažina nervų sistemos sutrikimus kaip traukulius, epilepsijos priepuolius ir nerimą. Gali būti naudojamas raumenų, sausgyslių ir sąnarių uždegimo sukeltam skausmui malšinti, bei gali būti efektyvi priemonė palengvinti raumenų spazmus ir mėšlungį.
  • Afrodiziakas – kamparo aliejus didina libido ir stimuliuoja smegenų dalis atsakingas už seksualinius pojūčius. Naudojamas išoriškai, jis gali išgydyti erekcijos problemas, kadangi turi kraujotaką gerinančių ir stimuliuojančių savybių.
  • Priešuždegiminis ir raminamasis poveikis – dėl aušinančio ir skvarbaus poveikio kamparo aliejaus gali būti naudojamas kaip priešuždegiminis ir raminamasis vaistais. Jis yra naudingas gydant beveik visų rūšių uždegimus ir vidaus ir išorės.
  • Paburkimo mažinimas – dėl stipraus ir skvarbaus aromato kamparo aliejus yra veiksmingą priemonė siekiant sumažinti paburkimą, todėl jis naudojamas siekiant palengvinti bronchų, ryklės, kvėpavimo takų ir plaučių darbą.

Mentolis–suteikia atlaisvinantį poveikį raumenims ir kraujagyslių sienelėms, pagerina kraujotaką, atpalaiduoja raumenis, o taip pat nuima neigiamus streso padarinius. Mentolis natūrali medžiaga, gaunama iš augalinio mėtų aliejaus garinės distiliacijos būdu. Kambario temperatūroje mentolis yra kristalinės struktūros, šviesus arba bespalvis, vaškinės konsistencijos. Mentolio skonis ir kvapas primena pipirmėtes, atpažįstamas iš būdingo mėtų kvapo. Mentolis tirpsta riebaluose, todėl lengvai įsigeria į odą. Ši saugi medžiaga naudojama įvairių kasdienio vartojimo produktų gamyboje, taip pat kaip priedas, kvapo ir skonio stipriklis. Mentolio dedama į saldumynus, dantų pastas, kosmetikos priemones, įvairius gyvūnams skirtus gaminius. Be būdingo skonio ir kvapo, mentolis turi ir vėsinamąjį poveikį. Dėl šios ypatybės jis naudojamas šaldomųjų gelių, kremų, pleistrų ir purškiklių gamyboje. Vėsinamasis mentolio poveikis taip pat padeda užtikrinti gaivų burnos kvapą. Ledinukai, sirupai, lašai į nosį ar kvėpavimas mentolio garais, vonelės dažnai vartojami nuo peršalimo ligų, įkyraus sauso kosulio (ypač šaltu oru ir rūkaliams), kaip pagalbinė priemonė sergant bronchų astma.

Taukmedžių sviestas- išgaunamas iš taukmedžio vaisių. Taukmedžių sviesto ekstraktas kosmetikoje naudojamas: dėl klampumą reguliuojančių savybių bei naudos odai. Itin populiarus ingredientas odos ir plaukų priežiūros priemonėse. Taukmedžių sviesto ekstrakto poveikis odai ir sveikatai: suformuoja barjerą, kuris neleidžia odai netekti drėgmės. Pagrindinės biologiškai aktyvios sudedamosios dalys, dalyvaujančios gydymo procese : vitaminas A, vitaminas E, Cinnamic Acid, fitosteroliai, triterpenai ir lateksas. Šios sudedamosios dalys gaminasi ir kaupiasi taukmedžio riešuto sėklose. Jos išgaunamos iš riešuto ląstelių kartu su aliejumi. Jų gydomosios savybės išlaikomos tik tradiciniu, rankiniu būdu apdirbtame svieste. Rafinavimo metu jos sunaikinamos. Todėl gydymui tinka tik nerafinuotas, A rūšies, tradiciniu būdu išgautas taukmedžių sviestas. Taukmedžių svieste randamas Beta Karotinas. Iš beta karotino organizme gaminamas vitaminas A. Beta karotinas veikia kaip antioksidantas - saugo žmogaus organizmą nuo kenksmingo laisvųjų radikalų poveikio, skatina lastelių atsinaujinimą, regeneraciją-jaunina odą, efektyviai maitina ir ramina sausą, šiurkščią, raukšlėtą, spuoguotą odą, apsaugo odą nuo saulės nudegimų, padeda išlaikyti odos elastingumą, lėtina kataraktos vystymąsi, stiprina imunitetą.Taukmedžio svieste esantys drėkikliai yra identiški tiems, kurie natūraliai gaminami odoje, todėl jis yra laikomas natūraliu drėkinimo faktoriumi ir saugo odą nuo uždegimų, skatina jos atsinaujinimą. Pagrindiniai taukmedžio sviesto komponentai ir savybės:

  • nesočiosios riebalų rūgštys- daugiausia oleino apie 44%,
  • linolo apie 6%,
  • sočios riebalų rūgštys- stearino apie 44%,
  • vitaminai A ir E,
  • sudėtingi cinamono rūgšties esteriai, lecitinas,
  • tinka jautriai, egzemos ar dermatito kamuojamai odai,
  • pasižymi antioksidacinėmis savybėmis,
  • puikus ingredientas apsaugai nuo šalčio, saulėje nudegusios odos priežiūrai,
  • Retais atvejais gali sukelti alergiją žmonėms, kurie yra alergiški riešutams.

Kokosų aliejus- natūralūs aliejai visu žingsniu lenkia sintetinius kosmetikos gamyboje naudojamus aliejus. Savo sudėtimi natūralūs aliejai yra panašūs į natūraliai odos išskiriamą riebalą (sebumą), todėl yra labiau suderinami su oda, veikia efektyviau ir neturi šalutinio poveikio. Todėl kokosų aliejus yra saugus sprendimas norint apsisaugot nuo sausos ir pleiskanotos odos. Kokosų aliejus veiksmingai veikia kaip drėkiklis visų tipų odai, be to, padeda atkurti natūralų apsauginį odos barjerą – hidrolipidinę plėvelę. Jis taip pat saugo nuo raukšlių atsiradimo ir sulėtina odos senėjimo procesus. Kokosų aliejus taip pat padeda gydant įvairias odos ligas, tokias kaip psoriazė, dermatitas, egzemos ir kitos odos infekcijos. Uždegimus malšinantis kokosų aliejus gali sumažinti ir kitus bėrimus, patinimus, sudirginimą ir skatina netgi žaizdelių gijimą. Taip pat jis turi antioksidantinių savybių, todėl saugo odą nuo degeneracinių ligų ir pirmalaikio senėjimo. Pagrindinės kokosų aliejaus sandaros ypatybės, kurios išskiria šį aliejų iš kitų, yra smulkios molekulės (maža molekulinė masė), dėl kurių jis yra skvarbesnis, ir trigliceridų gausa, o ypač – didelis laurino rūgšties, suteikiančios teigiamą krūvį, kiekis. Dėl to kokosų aliejus lengvai susigeria į plaukus ir odą. Kokosų aliejuje yra daug vidutinės grandinės sočiųjų riebalų rūgščių sočiųjų riebalų forma. Šios rūgštys sudaro apie 65 % visos kokosų aliejaus sudėties. Kokosų aliejuje yra šių sočiųjų rūgščių:

  • Laurino rūgšties – 49%
  • Miristino rūgšties – 18%
  • Kaprilo rūgšties – 8%
  • Palmitino rūgšties – 8%
  • Kaprio rūgšties – 7%
  • Oleino rūgšties – 6%
  • Linolo rūgšties – 2%
  • Stearino rūgšties – 2%
  • Kokosų aliejaus sudėtyje yra beveik 90% sočiųjų riebalų.
  • Jame taip pat yra nedidelis kiekis mono ir polinesočiųjų riebalų rūgščių.
  • Viename kokosų aliejaus šaukšte yra apie 12 g sočiųjų riebalų ir 1 g nesočiųjų riebalų.

Šis natūralus aliejus padeda organizmui geriau įsisavinti kitus vitaminus ir mineralus. Jame visai nėra blogojo cholesterolio. Kokosų aliejus yra atsparus aukštai temperatūrai ir kepimo arba virimo metu neleidžia formuotis toksinams.

Alyvuogių aliejus- alyvuogėse gausu vitaminų ir mineralų. Be vitaminų A ir B, alyvuogėse ir iš jų šaltai išspaustame aliejuje yra gausu vitaminų D,E,K, kurie padeda stiprinti kaulus, raumenis ir žarnyno sieneles. Šie vitaminai kovoja su laisvaisiais radikalais ir padeda atjauninti visą organizmą. 55-83% alyvuogių aliejaus sudaro mononesočiosios riebalų rūgštys, kurios gali sumažinti cholesterolio kiekį kraujyje, padeda sumenkinti širdies ir kraujagyslių riziką. Alyvuogėse gausu baltymų, pektinų, vitamino C, karoteno ir B grupės vitaminų. Reguliariai vartojant alyvuogių aliejų arba alyvuoges gerėja virškinimo trakto ir kepenų veikla. Tie kurie kruopščiai rūpinasi sveikata ir nori apsaugoti savo organizmą nuo avitominozės, vartoja pirmo spaudimo alyvuogių aliejų. Svarbiausias komponentas – riebalų rūgštys. Dvi nepakeičiamos riebalų rūgštys yra omega-3 ir omega-6, nuo kurių ir priklauso aliejaus maistinė vertė. Taip pat yra riebaluose tirpstančių vitaminų: provitamino A, vitamino E ir D. Dar yra fosfolipidų, sterolių, fenolinių junginių (jų kaip tik yra šaltai spaustuose nevalytuose aliejuose). Alyvuogių aliejuje vyrauja mononesočiosios riebalų rūgštys, dar vadinamos OMEGA 9. Vienas iš alyvuogių aliejaus pranašumų yra jo gebėjimas kovoti su uždegiminiais procesais organizme. Alyvuogių aliejus savo sudėtyje turi daug augalinių antioksidantų polifenolių, kurie apsaugo kraujo lipidus nuo oksidacinio streso. Mononesočiosios riebalų rūgštys, sudarančios didelę dalį alyvuogių aliejaus, didina gerojo ir mažina blogojo cholesterolio santykį kraujyje, taip mažindamos aterosklerozės išsivystymo tikimybę, infarkto bei insulto riziką. Omega-9 priklauso oleino, eikozano, eikozatrieno, eruko, nervono mononesočiosios riebalų rūgštys. Kitaip nei omega-3 ir omega-6, omega-9 nėra nepakeičiamosios riebalų rūgštys. Žmogaus organizmas gali jas sintetinti iš neprisotintų riebalų. Mononesočiosios riebalų rūgštys nedidina cholesterolio koncentracijos kraujyje. Jas vartojant vietoje sočiųjų riebalų rūgščių, mažėja mažo tankio lipoproteinų cholesterolio, lemiančio aterosklerozės vystymąsi, koncentracija, ir daugėja didelio tankio lipoproteinų cholesterolio, stabdančio aterosklerozės progresavimą, todėl jos vertingos išeminės širdies ligos profilaktikai. Be to, jos teigiamai veikia uždegiminius procesus. Ypač svarbios yra oleino ir eruko rūgštys, kurių randama alyvuogių ir rapsų aliejuose.

Kitos sudėtinės dalys: parafinas, vazelinas, bičių vaškas, metilo salicilatas (yra naudingas raumenų skausmui ir sąnarių skausmui malšinti dėl raumenų įtampos, patempimų ar uždegimo. Pašalina skausmą, kuris atsiranda dėl odos sudirginimo ir kraujagyslių išsiplėtimo, kai jaučiamas šiltas pojūtis), ir kt. tajų žolės.

Royal Thai Herb mėlynasis balzamas venų 50g
18 Prekės
chat Komentarai (0)
Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.