Abhaibhubejhr dantų pasta su mangostano ir gvajavos ekstraktais 70 g

10,50 €
Su mokesčiais

Natūrali dantų pasta su nauja švelnia formule yra skirta kasdieninei burnos higienai, bei puikiai tinka net jautriems dantims. Sudėtyje esantys mangostano, gavjavos, cinamono, saldziųjų apelsinų, pipirmetės, kamparo ir gvazdikėlių ekstraktai ir aliejai, puikiai pasirūpins kasdienine burnos priežiūra, bei padės sustiprinti dantenas ir dantis. Natūralių ingridientų puokštė pasižymi optimaliu antibakterinių ir balinančių komponentų deriniu. Pasižymi būdinga rusva spalva, ne itin maloniu skoniu, tačiau labai teigiamai veikia dantenas ir rekomenduojama sergant periodonto ligomis.

Kiekis

Natūrali dantų pasta su nauja švelnia formule yra skirta kasdieninei burnos higienai, bei puikiai tinka net jautriems dantims. Sudėtyje esantys mangostano, gavjavos, cinamono, saldziųjų apelsinų, pipirmetės, kamparo ir gvazdikėlių ekstraktai ir aliejai, puikiai pasirūpins kasdienine burnos priežiūra, bei padės sustiprinti dantenas ir dantis. Natūralių ingridientų puokštė pasižymi optimaliu antibakterinių ir balinančių komponentų deriniu. Pasižymi būdinga rusva spalva, ne itin maloniu skoniu, tačiau labai teigiamai veikia dantenas ir  rekomenduojama sergant periodonto ligomis.

NAUDOJIMAS: Valykite dantis kaip įprasta dantų pasta, 2 kartus per dieną. Kadangi tajų žolinės dantų priežiūros produktai yra  itin koncentruotos tekstūros, ant dantų šepetėlio išspauskite tik nedidelį žirnio dydžio dantų pastos kiekį.

Sudėtis išsamiau:

Mangostanas bendrai stiprina dantenas, mažina kraujavimą, gaivina burnos kvapą, naikina patogeninę burnos ertmės mikroflorą, neleidžia vystytis daugeliui ligų. Vaisių karalius, mangostanas, auga šalyse, kuriose yra atogrąžų klimatas ir jis yra labai populiarus visame pasaulyje. Mangostinų vaisiai brandina visžalį medį, kartais vadinamą Garcinia. Jei pastebėsite, gali būti skirtingi pavadinimo variantai - mangostaniniai, mangostaniniai arba netgi mangostaniniai, jie visi yra vienodai teisingi ir gali būti naudojami. Šis vaisius yra dviejų medžių veislių hibridas, kuris natūraliai išsivystė evoliuciniu būdu be žmogaus įsikišimo. Mangostanai, kaip ir daugelis kitų egzotiškų kolegų, yra turtingi įvairiais žmogaus naudingais elementais ir padeda išlaikyti tvirtą imunitetą. Atskirai verta paminėti xantonų turinį - unikalias biologiškai aktyvias antioksidacines medžiagas, kurios yra mūsų kūno ląstelių skydas kovojant su laisvaisiais radikalais. Junginiai taip išsiskiria antimikrobiniu, antivirusiniu aktyvumu, turi įtakos grybams ir parazitams, užkerta kelią ląstelių mutacijoms. Vaisiuose yra A, B, C, E ir D grupių vitaminų, kurie turi teigiamą poveikį beveik visoms žmogaus organizmo sistemoms. Platus mineralinių medžiagų sąrašas mangostano plaušienoje daro jį ypač naudingu augančių vaikų ir paauglių organizmams. Jame yra svarbiausių mikroelementų, tokių kaip cinkas, fosforas, kalis, geležis, o vaisiuose gausu magnio. Be to, bendroje kompozicijoje randamas katechinas ir ksantonai.Pagrindinės mangostanų vaisių gydomosios savybės: limfinės sistemos tobulinimas ir, bendros kūno būklės gerinimas ir peršalimo bei širdies ligų prevencija; Vaisiaus sudėtis maitina visus kūno audinius, todėl jie išlieka patvarūs ir elasting; teigiamas poveikis odai – natūrali apsauga nuo UV spindulių; Lėtina uždegiminių procesų eigą organizme, o naudojant reguliariai sustabdo visiškai; Mangostanai taip pat naudojami odos ligoms gudyti, pavyzdžiui kovai su spuogais; alergiškiems žmonėms mangostano naudojimas, neturint kontraindikacijų, sumažina alergijos išpuolių skaičių; naudojama kaip priemonė, skirta sumažinti grybų sporų ir kitų patogenų aktyvumą žmonėms; Natūraliai stimuliuoja kolageno sintezę, gerina odos būklę; kai kurie mokslininkai padarė išvadą, kad mangostano vaisių sudėtis padeda kovoti su vėžinėmis ląstelėmis, todėl jjos sunyksta; Dėl savo sudėties, mangostanai yra naudingi moterims PMS laikotarpiu, natūraliai gerina nuotaiką - tai itin svarbu tomis dienomis.

Gvajavos lapų ekstraktas (Psidium Guajava leaf) veikia priešuždegimiškai ir minkština dantenų minkštuosius audinius, neleidžia vystytis gingivitui ir kitiems uždegiminiams procesams. Gvajava gaivina kvapą ir slopina gyvybinę patogenų veiklą, malšina skausmą ir prisotina minkštuosius audinius antioksidantais. Gvajavos lapai - yra puikus vitamino K, A ir C bei vitaminų B grupės šaltinis. Joje yra daug mineralų, daug kalcio, magnio, kalio, fosforo, geležies, mažiau chloro ir sieros, vario ir mangano, cinko, selenao ir jodo. Dėl šios kompozicijos guava efektyviai padidina bendrą mūsų kūno tonasą, padeda stiprinti kaulų masę ir limfinę sistemą. Lapuose yra biologiškai aktyvių komponentų, galinčių kovoti su patogenais, reguliuoti gliukozės kiekį kraujyje ir netgi reguliuoti kūno svorį. Gvajavos lapų eterinio aliejaus sudėtyje yra cineolo, taninų, triterpenų, flavonoidų, dervos, eugenolio, obuolių rūgšties, riebalų, celiuliozės, chlorofilo, mineralinių druskų ir daugelis kitų mineralinių medžiagų. Gvajavos pasėliai yra auginami Azijoje, Egipte, Havajuose, Floridoje Palestinoje ir kt. "Psidium" gentis apima maždaug 150 rūšių mažų medžių ir krūmų, kuriuose tik 20 rūšių veda valgomuosius vaisius, o likusieji yra laukiniai ir vaisių kokybė prastesnė. Gvajava yra fitoterapinis augalas, naudojamas liaudies medicinoje, kuris, kaip manoma, turi aktyvių komponentų, padedančių gydyti ir valdyti įvairias ligas. Daugelis augalo dalių tradicinėse medicinoje buvo naudojamos tokioms ligoms kaip maliarija, gastroenteritas, vėmimas, viduriavimas, dizenterija, žaizdos, opos, danties skausmas, kosulys, gerklės skausmas, uždegiminės dantenos ir daug kitų. Remiantis oficialiai atliktų antibakterinių tyrimų duomenimis, gvajavos lapų metanolio ir etanolio ekstraktai parodė savo slopinančią veiklą prieš gramteigiamas bakterijas (Escherichia coli ir Salmonella enteritidis).

Cinamono lapų aliejus- Cinamonas nuo seno buvo gerbiamas dėl savo gydomųjų savybių, taip pat dėl šildančio kvapo ir skonio. Cinamono eteriniai aliejai gaunami iš medžio žievės, lapų, vaisių ir žiedų, o prieskoniai gaminami iš džiovintos žievės iš kelių Cinnamomum genties augalų. Remiantis tyrimais, kai kurios cinamone esančios cheminės medžiagos turi antioksidacinių, priešuždegiminių ir antibakterinių savybių. Tai gali paaiškinti, kodėl žmonės seniai jį naudoja ne tik kaip prieskonį, bet kaip prieskonį dantų skausmui ir kitoms ligoms malšinti. Cinamono antibakterinės savybės gali padėti kovoti su tokiomis ligomis kaip bakterijos ir grybelis. Cinamonas buvo ištirtas kaip galimas vaistas nuo dantų ligų, nes daugelį burnos infekcijų sukelia bakterijos ir grybelis. Cinos aldehidas yra viena iš stipriausių cinamono cheminių medžiagų. Be to, prieskonyje yra polifenolių, kurie yra naudingos augalinės kilmės cheminės medžiagos. Šios cheminės medžiagos kovoja su mikrobais, pažeisdamos ląstelių sieneles ir trukdydamos ląstelių dalijimuisi, galiausiai sumažindamos bakterijų vystymąsi. Daugeliu tyrimų įrodyta, kad cinamono žievės aliejus yra veiksmingas prieš Streptococcus mutans bakterijas, kurios yra pagrindinė vaikų ėduonies, dantų ėduonies ir emalio erozijos priežastis. Cinamonas ir jame esantis cinos aldehidas tyrimų metu parodė itin stiprų veikimą prieš tam tikros rūšies grybelius, o ypač puikiai sunaikino Candida mielių štamus. Candida padermės yra dažna burnos ir gerklės mielių infekcijų, tokių kaip burnos pienligė, priežastis. Nors kandidozės atsiradimas ant jūsų odos ir jūsų kūno yra normalus reiškinys, žmonėms, kurių imuninė sistema nusilpusi, gali išsivystyti perteklius ir išsivystyti infekcijos. Vieno tyrimo metu cinamono aliejus tiesiogiai kovojo su stipriomis bakterijomis, o cinamono ekstraktai turėjo priešuždegiminių savybių. Be to, aliejus ir ekstraktai slopino bioplėvelės susidarymą ir sustiprino apsauginį burnos barjerą. Tradicinėje medicinoje cinamonas dažnai naudojamas tiesiai paskirstant ant pažeistų vietų. Kai kurie žmonės kramto cinamono lazdeles, nuplauna cinamono vandeniu arba skaudamą vietą tepa maltu cinamonu, sumaišytu su medumi. Tačiau duomenų, patvirtinančių tokių procedūrų veiksmingumą, yra nedaug. Be to, daugumoje cinamono tyrimų dėl dantų skausmo ir burnos infekcijų buvo naudojami cinamono ekstraktai, eteriniai aliejai arba specifinės cheminės medžiagos, išgautos iš cinamono, o ne patys prieskonių milteliai.

Saldžiųjų apelsinų aliejaus (Citrus Aurantium Dulcis Oil)- Daug vitaminų, mineralų, antioksidantų ir kitų sveikatą stiprinančių junginių, saldieji apelsinai yra stiprūs geros sveikatos katalizatoriai. Tačiau yra daug kitų privalumų, ypač saldžiųjų apelsinų žievelių aliejaus, apie kuriuos dauguma jūsų galbūt nežino. Štai sąrašas:

  • Palaiko burnos sveikatą. Norėdami išlaikyti sveikus dantis, galite naudoti saldžiųjų apelsinų žievelių aliejų. Kadangi saldžiųjų apelsinų žievelių aliejus puikiai kovoja su bakterijomis, jis gali būti naudojamas kovojant su burnos problemomis, tokiomis kaip burnos opos, gingivitas ir blogas burnos kvapas. Į stiklinę šilto vandens galite įlašinti ½ arbatinio šaukštelio druskos ir penkis lašus saldžiųjų apelsinų žievelių aliejaus ir mišiniu praskalauti burną. Taip darydami bent vieną minutę žymiai pagerinsite savo dantų higieną ir išvengsite burnos sveikatos komplikacijų.
  • Raumenų spazmų mažinimas. Mėšlungis, skausmas, diskomfortas ir, dar blogiau, kosulys dėl raumenų spazmų gali jus įveikti. Manoma, kad saldžiųjų apelsinų žievelių aliejus yra galingas šių nevalingų raumenų susitraukimų priešas, nes jis turi daug antispazminių savybių. Aliejų galima sumaišyti su nešikliu ir masažuoti pilvą, raumenis ar bet kur, kur yra mėšlungis. Tai gali suteikti greitą palengvėjimą. Tuo pačiu metu aliejumi galite masažuoti kaklą ir krūtinę, kad sumažintumėte spazminį kosulį. Kai kurie žmonės taip pat išsklaido aliejų savo namuose.
  • Gerina odos sveikatą. Saldžiųjų apelsinų žievelių aliejus yra prisotintas alfa hidroksi rūgštimis (AHA), kurios skatina naujų odos ląstelių augimą, sumažina saulės žalą ir drėkina epidermį. AHA gali būti naudojamos kaip vandenį surišančios medžiagos tam tikrose kosmetikos gaminiuose. Tačiau šiuolaikinėje kosmetikoje jie dažniausiai naudojami dėl puikių šveičiamųjų savybių. Tuo pačiu metu saldžiųjų apelsinų žievelių aliejus turi antiseptinių ir antibakterinių savybių, kurios mažina spuogų problemas. Tiesiog užlašinkite kelis lašus aliejaus ant vatos tamponėlio ir švelniai patepkite veidą. Tai puikus būdas pasiekti jaunatvišką, spindinčią ir skaisčią odą.
  • Pakelia nuotaiką. Saldžiųjų apelsinų žievelių aliejus plačiai naudojamas aromaterapijoje, ir tam yra rimtų priežasčių. Vienas iš pagrindinių aromaterapijos tikslų yra sumažinti stresą ir nuovargį – ką šis aliejus daro dėl malonaus kvapo ir kitų gydomųjų savybių. Jis pagerina jūsų nuotaiką, nes sumažina depresijos, streso ir nerimo jausmus, taip suteikdamas jums proto ir minčių aiškumo. Daugeliu atvejų saldžiųjų apelsinų žievelių aliejus naudojamas kūno ir galvos masažui tam, kad atpalaiduotų raumenis ir sumažintų įtampą. Galima ant riešų ir kaklo užlašinti lašą ar du saldžiųjų apelsinų žievelių aliejaus, kad kvapas būtų kartu sujumis ir diena būtų puiki ir be streso.
  • Gerina virškinimą. Kitas didelis saldžiųjų apelsinų eterinio aliejaus privalumas yra tai, kad jis gerina žarnyno veiklą. Vaisiai iš esmės yra cholagogas, o tai reiškia, kad skatina tulžies išsiskyrimą ir palengvina nutekėjimą iš jūsų kepenų. Tulžis yra gyvybiškai svarbus junginys, skatinantis sveikus hormonus ir fermentus, skatinantis virškinimo procesą. Geriausias būdas naudoti saldžiųjų apelsinų žievelių aliejų virškinimui skatinti – paskleisti jį su vandeniu ir vartoti maždaug 15–20 minučių prieš valgį. Taip pat galite sumaišyti aliejų su baziniu aliejumi ir juo masažuoti skrandį bei apatinę pilvo dalį.
  • Stiprina imunitetą. Saldžiųjų apelsinų eteriniame aliejuje yra daug limoneno, todėl jis yra labai stiprus antioksidantas. Aliejus padeda jūsų organizmui kovoti su laisvaisiais radikalais – tai padeda pašalinti senėjimo požymius ir tam tikrų sveikatos problemų atsiradimo tikimybę. Aliejaus diuretinės savybės padeda organizmui atsikratyti toksinų ir, savo ruožtu, veiksmingiau veikia imuninę sistemą. Saldžiųjų apelsinų žievelių aliejuje taip pat gausu tonizuojančių savybių, kurios padeda stiprinti visas organizmo sistemas. Kai visos gyvybiškai svarbios kūno sistemos veikia efektyviai, bendrai jaučiatės daug sveikesni. Kamparas (Camphor) pasižymi savo maloniu aromatu ir daugybe medicininių savybių, kaip stimuliatorius, antiseptikas, anestetikas, spazmus slopinantis, paburkimą mažinantis, alergiją mažinantis, priešuždegiminis, dezinfekuojantis ir nervų sistemą raminantis produktas. Labai veiksminga stimuliuojanti priemonė, kuri gerina kraujotakos sistemos darbą.

Kamparo aliejus yra puiki dezinfekcinė ir antiseptinė priemonė. Atidarius kamparo aliejaus buteliuką arba tiesiog suvilgius skiautę medžiagos, jo kvapu galima atbaidyti vabzdžius ir apsisaugoti nuo mikrobų dauginimosi. Kamparas taip pat naudojamas daugelyje vaistinių preparatų, tepaluose tepaluose ar losjonuose odos ligoms gydyti, net ir tokioms kaip grybelinės infekcijos. Kamparo aliejus yra labai veiksmingas siekiant sumažinti skausmą. Jis sudirgina odoje esančias nervų galūnės ir pagerina kraujotaką ir medžiagų apykaitą toje. Dėl aušinančio ir skvarbaus poveikio kamparo aliejaus gali būti naudojamas kaip priešuždegiminis ir raminamasis vaistais. Jis yra naudingas gydant beveik visų rūšių uždegimus ir vidaus ir išorės. Paburkimo mažinimas – dėl stipraus ir skvarbaus aromato kamparo aliejus yra veiksmingą priemonė siekiant sumažinti paburkimą, todėl jis naudojamas siekiant palengvinti bronchų, ryklės, kvėpavimo takų ir plaučių darbą.

Borneolis (kanabinoidas)- nuo seno naudojamas tradicinėje Rytų medicinoje, jis yra daugelio kinietiškų gydomųjų žolelių mišinių sudedamoji dalis, dažnai sutinkamas Ajurvedos medicinoje (kaip antiseptinė, antispazminė, stimuliuojant medžiaga). Borneolis plačiai žinomas dėl teigiamo poveikio gydant peršalimo ligas - slogą, kosulį, bronchitą, taipogi, jis gerina kraujotaką, malšina spazmus ir reumatinių ligų skausmą, slopina tinimą, gali būti naudojamas kaip tonizuojanti medžiaga, padedadanti atsipalaiduoti, šalinti nuovargį. Tai viena terpenoidų rūšių. Borneolis įtakoja žaizdų gijimą ir yra plačiai žinomas kaip natūralus uždegimus malšinantis antiseptikas. Terpenoidai kartais vadinami izoprenoidais, yra didelė ir įvairi natūraliai pasitaikančių organinių cheminių medžiagų, panašių į terpenes, klasė. Šie lipidai gali būti randami visose gyvųjų būtybių klasėse ir yra didžiausia gamtinių produktų grupė. Apie 60% žinomų natūralių produktų yra terpenoidai. Augaliniai terpenoidai plačiai naudojami dėl jų aromatinių savybių ir tradiciškai vaidinami vaistiniais augalais. Terpenoidai prisideda prie eukalipto kvapo, cinamono, gvazdikėlių ir imbiero aromato, saulėgrąžų geltonos spalvos ir pomidorų raudonos spalvos. Gerai žinomi terpenoidai yra citralas, mentolis, kamparas, ginkgo biloba rasti ginkoloidai ir bilobalidai, kurkumos ir garstyčių sėklose esantys kurkuminoidai.

Gvazdikėlių aliejus (Eugenija Caryophyllus)- buvo plačiai naudojamas senovės Azijos šalyse ir tik vėliau išplito į kitas pasaulio dalis, įskaitant ir Europą. Gvazdikėliuose gausu mineraų: kalcio, vandenilio chlorido rūgšties, geležies, fosforo, natrio, kalio, vitamino A bei C. Gvazdikėlių aliejus pasižymi antiseptiniu, priešgrybeliniu, antimikrobiniu, antivirusiniu, poveikiu. Aliejus naudojamas žaizdoms, uždegimams, įpjovimams, dezinfekuoti bei gydyti, labai veiksmingai mažina dantų ir dantenų skausmą. Gvazdikėlių aliejus plačiai naudojamas stomatologijoje, su dantimis susijusiusių negalavimų tokių kaip: parodontozė, stomatitas ir ėduonis profilaktikai bei gydymui. Gvazdikėlių eterinis aliejus išgaunamas iš gvazdikėlių žiedpumpurių. Šiame eteriniame aliejuje yra daug eugenolio – cheminio junginio, turinčio analgetinių (skausmą malšinančių), priešuždegiminių ir antibakterinių savybių. Eugenolis sudaro apie 90 procentų patikimo gvazdikėlių aliejaus šaltinio. Gvazdikėlių aliejaus analgetinės savybės leidžia veiksmingai sumažinti dantų ir dantenų skausmą, kai naudojamas lokaliai. Kadangi jis taip pat turi antibakterinių savybių, gvazdikėlių aliejus taip pat gali būti veiksmingas mažinant bakterijas, kurios gali sukelti kariesą. Vienas tyrimas, patikimas šaltinis, analizavo gvazdikėlių aliejaus poveikį obuolių sulčių suėstiems dantims laboratorijoje. Tyrėjai išsiaiškino, kad gvazdikėlių aliejus gali sumažinti dantų kalcifikacijos greitį. Kalcio pašalinimas yra kalcio praradimas, kuris gali ardyti emalį ir sukelti dantų ėduonį. Tyrimas taip pat parodė, kad gvazdikėlių aliejus gali turėti remineralizuojantį poveikį. Remineralizacija stiprina dantų emalį. Tai apsaugo dantis ir dantų šaknis nuo skausmingų pojūčių, kuriuos sukelia karštas, šaltas ar saldus dirgiklis.

Pipirmėčių aliejus gydo žaizdas ir mikroįtrūkimus; skatina toksinių medžiagų pašalinimą; normalizuoja ląstelių procesus, gerina medžiagų apykaitą ir kraujotaką dermoje. Jis yra itin plačiai naudojamas ir vertinamas dėl jame esančių vitaminų A ir C, omega-3 riebalų rūgščių, geležies, magnio, kalcio, kalio, mangano ir vario. Pagrindinė pipirmėčių aliejaus sudedamoji dalis yra mentolis, suteikiantis gaivų mėtų aromatą. Tai natūralus atsikosėjimą lengvinantis vaistas, šalina uždegimines apraiškas, tad jis naudingas sergant peršalimo ligomis, apsinuodijus dūmais ar kenčiant nuo sezoninių alergijų.

Sudėtsi: Dicalcium Phoshate Dihydrate, Water (Aqua), Sorbitol, Sodium Lauryl Sulfate, Sodium Chloride, Glycerin, Garcinia Mangosteen Peel Powder, Psidium Guava Leaf Extract, Silica, Piper Betle Leaf Oil, Mentha Virdis (spearmint) Leaf Oil, Mentha Arvensis Leaf Oil, Cellulose Gum, Menthol, Camphor, Borneol, Mentha Piperite (Peppermint) Oil, Methylparaben, Propylparaben, Sodium Saccharin, Eugenia Caryophyllus (Clove) Flower Oil, Cinnamomum Cassia Leaf Oil, Citrus Aurantium Dulcis (Orange) Oil, Aluminum Sulfate

Abhaibhubejhr dantų pasta gvajavos ekstraktais 70 g.
10 Prekės
chat Komentarai (0)
Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.