Tailando žolinis kremas su kolagenu Darawadee varikozinių venų profilaktikai 100g

20,00 €
Su mokesčiais

Tailando gamintojo Darawadee kosmetinis gelis, pagrįstas natūralių augalų formulę derinant kartu su kolagenu ir yra skirtas venų varikozės profilaktikai, bei smulkių kraujagyslių vorų, esančių odos paviršiuje mažinimui. Priemonė skirta kojų priežiūrai ir netinka veido odai. Kremas pasižymi nuskausminamuoju ir priešuždegiminį poveikįu, gali padėti sustiprinti kapiliarų sieneles, sumažinti kojų tinimą, nuovargį ir įtampą, sutrikusios limfos ir veninio kraujo sąstingį kojose, pašalinti plika akimi matomą paviršinių „kraujagyslių tinklą“. 

Kiekis
Išparduota


Tailando gamintojo Darawadee kosmetinis gelis, pagrįstas natūralių augalų formulę derinant kartu su kolagenu ir yra skirtas venų varikozės profilaktikai, bei smulkių kraujagyslių vorų, esančių odos paviršiuje mažinimui. Priemonė skirta kojų priežiūrai ir netinka veido odai. Kremas pasižymi nuskausminamuoju ir priešuždegiminį poveikįu, gali padėti sustiprinti kapiliarų sieneles, sumažinti kojų tinimą, nuovargį ir įtampą, sutrikusios limfos ir veninio kraujo sąstingį kojose, pašalinti plika akimi matomą paviršinių „kraujagyslių tinklą“. Šildančios formulės ir antioksidantų gausos dėka, veikia greitai, tačiau verta atsiminti, kad jį reikia tepti tik probleminėse kūno vietose. Priemonei prasiskverbus į odą, ji sušyla ir šiluma laikosi ilgesnį laiką. Kremas puikiai drėkina ir gali padėti suvienodinti kojų odos spalvą, suteikti lengvumo,pašalinti  tinimą ir skausmą, ypač efektyvi profilaktiktinė priemonė pastebėjus prasidėjusius nepageidaujamus varikozinius procesus. Kosmetinės, augalinės priemonės antioksidantų kompoziciją sudaro; imbiero aliejus, ženšenio sultys, moringos aliejus, eukalipto ekstraktas, eterinis prancūziškos pušies mišinys ir A, C ir E kategorijų vitaminų rinkinys.

Naudojimo būdas:

Darawadee produktas tepamas- paskirstomas švelniais judesiais ant kojų odos, stipriai netrinant ir vengiant pažeistų žaizdotų odos vietų. Kremas skirtas kasdieniniam naudojimui ir pagal poreikį gali būti tepamas tiek ryte tiek ir vakare (savo nuožiūra).

Sudėtis : Aqua, Cyclopentasiloxane, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Ethylhexyl Triazone, Petrolatum, Cetyl Peg/PPF-10/1 Dimethicone, Vinyl Dimethicone/Methicone Silsasquioxane Crosspolymer, Beeswax, Polyglyceryl-4 Isosterate, Quanternium-18 Bentonite, Propylparaben, Titanium Dioxide, Zinc Okside, Talc, CI77491, CI77492, CI77499, Phenoxyethanol, Hydrolyzed Soy Protein, Hydrolyzed Collagen, Ginger Oil, Red Ginseng Oil, Moringa Oil, Eucalyptus Oil, Frensh Pine Oil, Peppermint Oil.

Tiems, kurie domisi augalais:

Gydomasis laukinis imbieras (Zingiber cassumunar), kuris pasižymi skausmą malšinančiu, maitinančiu, stiprinančiu ir regeneruojančiu poveikiu. Laukinio imbiero aliejuje yra iki 70% zingibereno, o taip pat kamfeno, cineolio, biseboleno, borneolio, citralio, linalolio, vitaminų C, B1, B2, A ir nepamainomų amino rūgščių. Eterinis imbiero aliejus pasižymi antiseptiniu, antioksidantiniu, nuskausminamuoju poveikiu. Padeda, esant peršalimo susirgimams, grybelinėsms infekcijoms, susikaupus uždegiminiams skysčiams plaučiuose ir galūnėse, skaudant galvai ir dėl raumenų įtempimo. Valo ir sutraukia poras, pašalina uždegimines reakcijas, edemą (skysčių kaupimąsi organizmo audiniuose), gerina sąnarių lankstumą, puikiai padeda esant nudegimams.

Ženšenis – ne be reikalo vadinamas „gyvybės šaknimi“. Natūraliomis sąlygomis sveikatai naudingas augalas auga Primorės krašte, Mandžiūrijoje, Altajuje, Korėjoje ir Kinijoje, Tailande. Apie vertingas gydomąsias savybes žmonija žinojo jau prieš keletą tūkstančių metų. Buvo laikai, kad ženšenis laikytas vaistu nuo visų ligų. Žolinčiai žino daugybę jo panaudojimo būdų, taip pat ir kosmetologijoje. Ženšenis auga ne bet kur. Jam labiausiai patinka drėgnos, pavėsingos vietos, vienatvė. Legendose pasakojama, kad gilioje senovėje ženšenis augo tik Kinijoje, bet, kai kinų išminčius Laodzi papasakojo apie šio augalo galias, jis „pabėgo“ į šiaurę. Iš pradžių ženšenio šaknis buvo naudojama kaip prieskonis, suteikiantis maistui aštrų skonį. Tik vėliau pradėta kalbėti apie tai, kad jis gali pailginti gyvenimo trukmę. Laikui bėgant, žmonės sužinojo, kad šį augalą galima naudoti kraujavimui stabdyti, gydyti nudegimus, malšinti depresijos ir demencijos simptomus. Kiekvienais metais ženšenis numeta stiebus, bet šaknys lieka ir didėja. Mokslininkai nustato augalo amžių pagal tam tikros šaknies dalies ilgį ir skersmenį. Kuo jis didesnis, tuo augalas senesnis. Rasta tokių augalų, kurių šaknys gyvuoja daugiau nei 140 metų. Spėjama, kad šio augalo šaknys gali išlikti gyvybingos iki 400 metų. Vaistinė žaliava auginama specialiai tam pritaikytose laukinės gamtos sąlygose arba renkama natūralioje aplinkoje. Šiuo atveju ženšenį rinkti leidžiama tik turint leidimą. Dažniausiai jis auginamas tarp medžių, siekiant sukurti pavėsį ir užuovėją. Laistoma gausiai, bet nedažnai. Kad ženšenio šaknis prigytų reikia tam tikro dirvožemio – geriausiai tinka lengva miško žemė su perpuvusių lapų priemaiša. Vaistinėse galima įsigyti įvairių tinktūrų ir preparatų, paruoštų ženšenio pagrindu. Jie žvalina, suteikia energijos, mažina nervinį ir fizinį įtampą, nuovargį, reguliariai vartojant, ilgina gyvenimą. Būtina atsiminti, kad ženšenio vartojimas, prieš tai nepasitarus su gydytoju, gali pakenkti sveikatai. Šis augalas – tai stiprus vaistas, kurį vartoti reikia tiksliomis dozėmis. Tik odos ir plaukų priežiūrai ženšenį galima vartoti be jokios baimės. Užtenka pažvelgti į tankius, varno juodumo Azijos moterų plaukus, jaunatviškus veidus ir elastingą bet kokio amžiaus odą ir abejonių, kad ženšenis daro stebuklus nebelieka… Ženšenio sudėtyje gausu vitaminų E, B1, B21, B12 ir C, biotino, nikotino, pantoteno, folio rūgščių, mikroelementų iš fosforo, kalio, silicio, geležies, stroncio, natrio, mangano, kobalto, kalcio, cinko, molibdeno, magnio, titano ir kt. Ženšenis greitina medžiagų apykaitą, todėl gerina odos būklę. Skatina ląstelių atsinaujinimą, veiksm.ingai šalina celiulitą ir strijas. Ženšenis dažnai naudojamas plaukų priežiūros priemonių sudėtyje. Įrodyta, kad jis ne tik stabdo plaukų slinkimą, puoselėja ir stiprina plaukus, bet ir gali apsaugoti nuo plikimo.

Aliejinė moringa (lot. Moringa oleifera) – moringinių šeimos daržovinis, dekoratyvinis, maistinis, pluoštinis, vaistinis medis, paplitęs atogrąžų Azijos regionuose. Moringos brandina ilgas ankštis, kuriose gausu sėklų, iš kurių spaudžiamas vertingas gelsvos spalvos beveik bekvapis aliejus, savo savybėmis žinomas ir plačiai naudojamas jau tūkstančius metų. Moringų aliejus (dėl sudėtyje esančios beheno sočiosios riebalų rūgšties angliškai dažnai vadinamas ben ar behn aliejumi, teigiama, kad šis pavadinimas gali būt kilęs iš persiško žodžio behen, etimologiškai susijusio su bahmano mėnesiu (vasariu), kada kasamos moringų šaknys), itin gausus mononesočiųjų riebalų rūgščių Omega-9, o taip pat polinesočiųjų riebalų rūgščių Omega-6 ir Omega-3, augalinių sterolių, vitaminų A, C, E, kalcio bei vario ir kitų antioksidantų, kurių dėka šis aliejus itin tinkamas kosmetikai, mat saugo odą nuo išsausėjimo, šerpetojimo, žalingų išorės veiksnių (UV spindulių, užterštumo, tabako dūmų, streso ir pan.), skatina ląstelių atsinaujinimo procesus, padeda atitolinti odos glebimą, raukšlėjimąsi ir palaiko normalias odos ląstelių funkcijas. Jame yra 4 kartus daugiau kolageno negu morkų sėklų aliejuje, kas itin gerai atstato odos kolageno lygį, dėl ko sumažėja raukšlės. Šis aliejus vitamino C turi 7 kartus daugiau nei apelsinai, kalcio - 4 kartus daugiau nei pienas, vitamino A - 4 kartus daugiau nei morkos, proteinų - 2 kartus daugiau nei pienas, kalio - 3 kartus daugiau nei bananai! Moringų aliejus pasižymi minkštinančiomis, drėgmę sulaikančiomis, maitinančiomis, drėkinančiomis, apsauginį odos sluoksnį atkuriančiomis, glotninančiomis savybėmis. Augalui būdingos priešuždegiminės, dezinfekuojamosios ir sutraukiančios savybės. „Indijoje nuo seno moringa naudojama gydant gyvačių ar kitų roplių įkandimus, taip pat siekiant sumažinti kūno (pvz., akių) patinimus. Moringų aliejų rekomenduojama vartoti sergantiems kraujotakos sistemos, sąnarių, inkstų, skydliaukės ligomis. Ajurveda šį augalą pažįsta jau seniai. Juo siūlo gydyti bene 300 ligų. Senovės Graikai ir Romėnai moringą naudojo jau senovėje. Šiuo metu augalą bandoma naudoti sąnarių skausmų, astmos, vėžio, virškinimo sutrikimų, galvos skausmų, širdies susirgimų, inkstų, skydliaukės bei infekcinių susirgimų gydymui. Moringa tikrai skatina pieno išsiskyrimą ir gali palengvinti bronchine astma sergančių pacientų būklę.

Pagrindinės Moringų aliejus savybės trumpai:

  • itin minkština ir maitina išsausėjusią odą ir padeda sulaikyti drėgmę; puikiai drėkina sausas ir šerpetojančias lūpas;
  • tinka dermatito, egzemos ar psoriazės pažeistos odos priežiūrai;
  • jaunina ir suteikia švytėjimo papilkėjusiai,pavargusiai bei senstančiai odai;
  • sudėtyje esantys antioksidantai padeda atitolinti senėjimo procesus ir saugo nuo žalingo aplinkos poveikio (ypač kenksmingų UV spindulių poveikio);
  • gali padėti išlyginti smulkias raukšleles; dėl priešuždegiminių bei antiseptinių savybių padeda greičiau užgyti smulkioms žaizdelėms, įpjovimams, įtrūkimams, nudegimams, vabzdžių sugeltoms vietoms ir kamuojant įvairioms odos infekcijoms; naudojamas skaudantiems sąnariams ar raumenims masažuoti (ypač kamuojant artritui ir reumatui).
  • gali padėti sumažinti tamsias dėmeles, kurias palieka aknė bei šviesina pigmentines dėmes;
  • stiprina plaukus, suteikia jiems žvilgesnio ir švelnumo.

Eukaliptas (Eucalyptus globulus) – tai greitai augantis visžalis medis. Išvertus iš lotynų (eucalyptus) ir graikų kalbos (eukalipt) reiškia – stebuklingas augalas. Aborigenai šį augalą vartojo jau labai seniai įvairiomis ligoms gydyti, o į Vakarus jis pakliuvo tik XIX amžiuje Melburno botanikos sodo direktoriaus dėka ir netrukus išpilto po visą Šiaurės Ameriką ir pietinę Europos dalį. Eukalipto lapai buvo sukami į cigaretes ar cigarus ir rūkomi sergant bronchine astma ar kitomis kvėpavimo sistemos ligomis. Mokslininkų nuomone, Senovės Egipte mirusiems balzamuoti plačiai buvo naudojamas eukalipto ekstraktas. O Sokratas ir karalius Ramzis antrasis, eukaliptu lengvino sau kvėpavimą. Eukaliptas pasižymi atsikosėjimą lengvinančiomis savybėmis. Kai skauda gerklę, kosite ar yra žaizdelių burnos ertmėje, tinka skalauti gerklę ir burnos ertmę šiltu vandeniu su lašeliu eukalipto aliejaus. Ypač efektyvios eukalipto inhaliacijos. Jos sušvelnina sausą kosulį, tinka laringitų, tracheitų ir ūminių bei lėtinių kvėpavimo takų infekcijų atvejais. Kaip antiseptinis vaistas, jis tinka sergant kvėpavimo takų ligomis: gerklės, trachėjos, bronchų uždegimu, taip pat žaizdoms, opoms, fistulėms plauti. Lapų antpilas ir nuoviras dažnai vartojami sergant pūlinėmis odos bei plaučių ligomis. Aliejus gali būti naudojamas įtrynimams esant neuralgijoms, sergant sąnarių, raumenų uždegimu. Eukalipto lapų antpilas (10 g susmulkintų lapų užplikoma 200 ml verdančio vandens, duodama pritraukti valandą) labai efektyvus. Juo skalaujant gerklę, per 7–10 dienų visiškai pranyksta viršutinių kvėpavimo takų uždegimo procesai.

Pušų aliejus- Pietų Prancūzijoje gražiuose ir vešliuose miškuose auga prancūziškų pušų (Pinus pinaster) rūšis, pasižyminti unikaliomis sveikatą stiprinančiomis savybėmis. Jis buvo naudojamas 1500-aisiais, kai prancūzų tyrinėtojas Jacques'as Cartier ir jo jūreiviai ilgai plaukdami iš Prancūzijos į Naująjį pasaulį kovojo su skorbutu – atviru vitamino C trūkumu. Pasakojama, kad Pirmųjų tautų gentys dalijosi savo protėvių išmintimi su Cartier ir naudojo vietinę pušies žievę kaip nuovirą (pvz., žolelių arbatą), kad išvengtų skorbuto. Šiandien žinome, kad pušies žievė yra geras vitamino C (vaisto nuo skorbuto) šaltinis, taip pat daugybė fitocheminių medžiagų, natūralių augalų junginių, kurie palaiko geresnę sveikatą. Sudėtyje esantys proantocianidinai, galingi antioksidaciniai junginiai (stipresni nei vitaminai C ir E), kurie suteikia daug papildomos naudos sveikatai. Pušies žievės ekstraktas gali puikiai papildyti jūsų mitybos arsenalą dėl stipraus antioksidacinio palaikymo, taip pat kraujotakos, cukraus kiekio kraujyje, uždegimo malšinimo, imuniteto, smegenų funkcijos ir odos palaikymo. Pagrindinės pušų žievės produktų savybės :

  • Mažina uždegimnes reakcijas. Citokinai yra priešuždegiminių molekulių grupė, kurios išsiskiria peršalus ar susirgus gripu, pargriuvus ar susižeidus (arba per sunkiai treniruojantis sporto salėje!) arba jei kovojate su lėtine sveikatos būkle. Tyrimai rodo, kad pušies žievės ekstraktas gali sumažinti priešuždegiminius citokinus IL-1 ir IL-6, atsakingus už daugelį neigiamų lėtinio uždegimo padarinių.
  • Antioksidantų šaltinis. Jei turite antsvorio, neturite formos ar esate prastos sveikatos, jūsų kūnas gamins perteklinį laisvųjų radikalų junginių kiekį, kuris sukelia uždegimą visame kūne, pažeidžiant jūsų DNR ir kenkiant jūsų sveikatai. Antioksidantai gesina šiuos vidinius gaisrus.
  • Gerina kraujo cirkuliaciją ir erekcijos disfunkciją. Pušies žievės ekstraktas daro didelę įtaką azoto oksido (NO) kiekiui organizme, kuris yra atsakingas už vazodilataciją ir kraujotakos gerinimą. Neseniai atliktas tyrimas parodė, kad pušies žievės ekstrakto ir arginino (aminorūgšties, kuri taip pat skatina NO gamybą) derinys veiksmingai pagerino lengvą ar vidutinio sunkumo erekcijos disfunkciją. Jei kovojate su mažu lytiniu potraukiu ar erekcijos disfunkcija arba kenčiate nuo aukšto kraujospūdžio, NO lygio didinimas organizme yra veiksminga strategija, padedanti pakeisti šias sąlygas.
  • Subalansuoja cukraus kiekį kraujyje. Pušies žievės ekstraktas gali suteikti papildomos naudos, jei kovojate su padidėjusiu cukraus kiekiu kraujyje, sergate diabetu ar diabetu. Dvigubai aklas, placebu kontroliuojamas tyrimas, kuriame dalyvavo 77 pacientai, sergantys cukriniu diabetu, vartojo receptinius vaistus kartu su 100 mg pušų papildų, parodė, kad cukraus kiekis kraujyje ir širdies ir kraujagyslių sistemos būklė pagerėjo, kai pušies žievės ekstraktas buvo derinamas su vaistais nuo diabeto.
  • Kovoja su peršalimu. Nėra nieko labiau erzinančio už kankinantį peršalimą; tai stabdo jūsų produktyvumą darbe ir sporto salėje. Atlikus tyrimą, kuriame dalyvavo 146 žmonės, kenčiantys nuo peršalimo, nustatyta, kad papildomai vartojant pušų papildus ir produktus, pavyko sumažinti peršalimo trukmę (t. y. dienų skaičių) ir sunkumą (t. y. simptomų intensyvumą)
  • Gerina smegenų funkciją. Jei pamirštate tokias mažas smulkmenas, pvz., kur padėjote automobilio raktelius ar ką turėtumėte pasiimti vakarienei, galite jausti ankstyvus su amžiumi susijusio atminties nuosmukio požymius. Stresas, prasta mityba ir miego trūkumas gali prisidėti prie neoptimalios smegenų funkcijos, o dieta ir mankšta yra fantastiški sveikai smegenų funkcijai pagerinti, taip pat pušų žievės ekstraktas. Nauji tyrimai rodo, kad vyresni nei 55 metų suaugusieji, kurie per vienerius metus vartojo pušų produktus, parodė geresnius rezultatus su smegenimis susijusiomis užduotimis, palyginti su placebo grupėmis.5 Tyrėjai mano, kad nauda atsiranda dėl pušų žievės ekstrakto antioksidacinio poveikio ir gebėjimo sumažinti oksidacinio streso daromą poveikį, kuris susijęs su netinkama mityba, dideliu stresu, fizinio aktyvumo stoka ir kt.
  • Apsaugokite odą nuo saulės žalos. Pakankamas saulės spindulių ir vitamino D kiekis yra labai svarbus jūsų sveikatai ir gyvybingumui. Nauji tyrimai rodo, kad nepakankamas buvimas saulėje yra toks pat pavojingas jūsų sveikatai kaip ir rūkymas. Įrodyta, kad papildomai vartojant pušų produktus atsiranda apsauga nuo žalingų UVB spindulių ir gali sumažėti hiperpigmentacija bei pagerėti odos barjerinė funkcija. Jei daug laiko praleidžiate saulėje, tai gali būti puiki papildoma odos atrama.

Pipirmėtės aliejus – “pagrindinė pipirmėtės sudedamoji dalis, nulemianti gydomąsias augalo savybes. Kiekvienam žinomas raminamasis pipirmėtės poveikis. Ledinukai, sirupai, lašai į nosį ar kvėpavimas mentolio garais, vonelės dažnai vartojami nuo peršalimo ligų, įkyraus sauso kosulio (ypač šaltu oru ir rūkaliams), kaip pagalbinė priemonė sergant bronchų astma. Deja, daug naudingų dalykų pamirštama. Pvz., pipirmėtė gali padėti varginamiems galvos skausmo. Spiritiniai tirpalai, tepalai, aliejai su mentoliu plačiai vartojami įvairiems skausmams malšinti. Užtepti ant odos ar gleivinių, jie dirgina nervų galūnėles, pradžioje sukeldami šalčio pojūtį. Vėliau refleksiškai išsiplečia kraujagyslės ir juntama šiluma. Taip švelniai malšinamas skausmas, niežulys, perštėjimas. Tinka neuralginiams, sąnarių, raumenų (ypač sprando, juosmens) skausmams, odos ligoms su niežuliu, nudegus nuo saulės, įgėlus vabzdžiams, nusidilginus, kai skauda dantį. Mentolis medicinoje taikomas vis plačiau, nes vis daugiau mokslinių tyrimų įrodo pagalbinį ir tiesioginį jo skausmą ir uždegimą malšinantį poveikį. Svarbu, kad mentolis veikia labai greitai. Prie jo poveikio nepriprantama, todėl šaldomasis jo poveikis jaučiamas visada.”

Kremas Darawadee varikozinių venų profilaktikai 100g
chat Komentarai (0)
Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.