Tailando Pathom Asoke žolinė-aliejinė dantų pasta be sulfatų 100g

10,50 €
Su mokesčiais

Visiškai natūrali žolelių dantų pasta, kurios sudėtyje nėra sulfatų ir fluorido bei kitų dažnai pasitaikančių cheminių medžiagų. Pagrindinė sudėtinė dantų pastos dalis yra mangostano žievelės ekstraktas, todėl intensyviai stiprina dantenas, mažina kraujavimą, gaivina burnos kvapą, naikina patogeninę burnos ertmės mikroflorą, neleidžia vystytis daugeliui ligų. Gvazdikėlių aliejus pasižymi antiseptiniu, priešgrybeliniu, antimikrobiniu, antivirusiniu, poveikiu.

Kiekis

Visiškai natūrali žolelių dantų pasta, kurios sudėtyje nėra sulfatų ir fluorido bei kitų dažnai pasitaikančių cheminių medžiagų. Pagrindinė sudėtinė dantų pastos dalis yra mangostano žievelės ekstraktas, todėl intensyviai stiprina dantenas, mažina kraujavimą, gaivina burnos kvapą, naikina patogeninę burnos ertmės mikroflorą, neleidžia vystytis daugeliui ligų. Gvazdikėlių aliejus pasižymi antiseptiniu, priešgrybeliniu, antimikrobiniu, antivirusiniu, poveikiu. Aliejus naudojamas žaizdoms, uždegimams, įpjovimams, dezinfekuoti bei gydyti, labai veiksmingai mažina dantų ir dantenų skausmą. Gvazdikėlių aliejus plačiai naudojamas stomatologijoje, su dantimis susijusiusių negalavimų tokių kaip: parodontozė, stomatitas ir ėduonis profilaktikai bei gydymui. Pipirmėčių aliejus gydo žaizdas ir mikro įtrūkimus, skatina toksinių medžiagų pašalinimą, normalizuoja ląstelių procesus, gerina medžiagų apykaitą ir kraujotaką, bei šalina uždegimines apraiškas. Kadangi šioje dantų pastoje nėra putojančių cheminių medžiagų (natrio laurilsulfato), naudojant reikia išspausti iš tūbelės didesnį pastos kiekį nei naudojant įprastas putojančias dantų pastas. Aliejinė pastos tekstūra puikiai balina dantis, pašalindama tamsias apnašas, kavos bei rūkymo dėmes.

Sudetis išsamiau:

Mangostanas bendrai stiprina dantenas, mažina kraujavimą, gaivina burnos kvapą, naikina patogeninę burnos ertmės mikroflorą, neleidžia vystytis daugeliui ligų. Vaisių karalius, mangostanas, auga šalyse, kuriose yra atogrąžų klimatas ir jis yra labai populiarus visame pasaulyje. Mangostinų vaisiai brandina visžalį medį, kartais vadinamą Garcinia. Jei pastebėsite, gali būti skirtingi pavadinimo variantai - mangostaniniai, mangostaniniai arba netgi mangostaniniai, jie visi yra vienodai teisingi ir gali būti naudojami. Šis vaisius yra dviejų medžių veislių hibridas, kuris natūraliai išsivystė evoliuciniu būdu be žmogaus įsikišimo. Mangostanai, kaip ir daugelis kitų egzotiškų kolegų, yra turtingi įvairiais žmogaus naudingais elementais ir padeda išlaikyti tvirtą imunitetą. Atskirai verta paminėti xantonų turinį - unikalias biologiškai aktyvias antioksidacines medžiagas, kurios yra mūsų kūno ląstelių skydas kovojant su laisvaisiais radikalais. Junginiai taip išsiskiria antimikrobiniu, antivirusiniu aktyvumu, turi įtakos grybams ir parazitams, užkerta kelią ląstelių mutacijoms. Vaisiuose yra A, B, C, E ir D grupių vitaminų, kurie turi teigiamą poveikį beveik visoms žmogaus organizmo sistemoms. Platus mineralinių medžiagų sąrašas mangostano plaušienoje daro jį ypač naudingu augančių vaikų ir paauglių organizmams. Jame yra svarbiausių mikroelementų, tokių kaip cinkas, fosforas, kalis, geležis, o vaisiuose gausu magnio. Be to, bendroje kompozicijoje randamas katechinas ir ksantonai.Pagrindinės mangostanų vaisių gydomosios savybės: limfinės sistemos tobulinimas ir, bendros kūno būklės gerinimas ir peršalimo bei širdies ligų prevencija; Vaisiaus sudėtis maitina visus kūno audinius, todėl jie išlieka patvarūs ir elasting; teigiamas poveikis odai – natūrali apsauga nuo UV spindulių; Lėtina uždegiminių procesų eigą organizme, o naudojant reguliariai sustabdo visiškai; Mangostanai taip pat naudojami odos ligoms gudyti, pavyzdžiui kovai su spuogais; alergiškiems žmonėms mangostano naudojimas, neturint kontraindikacijų, sumažina alergijos išpuolių skaičių; naudojama kaip priemonė, skirta sumažinti grybų sporų ir kitų patogenų aktyvumą žmonėms; Natūraliai stimuliuoja kolageno sintezę, gerina odos būklę; kai kurie mokslininkai padarė išvadą, kad mangostano vaisių sudėtis padeda kovoti su vėžinėmis ląstelėmis, todėl jjos sunyksta; Dėl savo sudėties, mangostanai yra naudingi moterims PMS laikotarpiu, natūraliai gerina nuotaiką - tai itin svarbu tomis dienomis.

Pipirmėčių aliejus gydo žaizdas ir mikroįtrūkimus; skatina toksinių medžiagų pašalinimą; normalizuoja ląstelių procesus, gerina medžiagų apykaitą ir kraujotaką dermoje. Jis yra itin plačiai naudojamas ir vertinamas dėl jame esančių vitaminų A ir C, omega-3 riebalų rūgščių, geležies, magnio, kalcio, kalio, mangano ir vario. Pagrindinė pipirmėčių aliejaus sudedamoji dalis yra mentolis, suteikiantis gaivų mėtų aromatą. Tai natūralus atsikosėjimą lengvinantis vaistas, šalina uždegimines apraiškas, tad jis naudingas sergant peršalimo ligomis, apsinuodijus dūmais ar kenčiant nuo sezoninių alergijų.

Gvazdikėlių aliejus (Eugenija Caryophyllus)- buvo plačiai naudojamas senovės Azijos šalyse ir tik vėliau išplito į kitas pasaulio dalis, įskaitant ir Europą. Gvazdikėliuose gausu mineraų: kalcio, vandenilio chlorido rūgšties, geležies, fosforo, natrio, kalio, vitamino A bei C. Gvazdikėlių aliejus pasižymi antiseptiniu, priešgrybeliniu, antimikrobiniu, antivirusiniu, poveikiu. Aliejus naudojamas žaizdoms, uždegimams, įpjovimams, dezinfekuoti bei gydyti, labai veiksmingai mažina dantų ir dantenų skausmą. Gvazdikėlių aliejus plačiai naudojamas stomatologijoje, su dantimis susijusiusių negalavimų tokių kaip: parodontozė, stomatitas ir ėduonis profilaktikai bei gydymui. Gvazdikėlių eterinis aliejus išgaunamas iš gvazdikėlių žiedpumpurių. Šiame eteriniame aliejuje yra daug eugenolio – cheminio junginio, turinčio analgetinių (skausmą malšinančių), priešuždegiminių ir antibakterinių savybių. Eugenolis sudaro apie 90 procentų patikimo gvazdikėlių aliejaus šaltinio. Gvazdikėlių aliejaus analgetinės savybės leidžia veiksmingai sumažinti dantų ir dantenų skausmą, kai naudojamas lokaliai. Kadangi jis taip pat turi antibakterinių savybių, gvazdikėlių aliejus taip pat gali būti veiksmingas mažinant bakterijas, kurios gali sukelti kariesą. Vienas tyrimas, patikimas šaltinis, analizavo gvazdikėlių aliejaus poveikį obuolių sulčių suėstiems dantims laboratorijoje. Tyrėjai išsiaiškino, kad gvazdikėlių aliejus gali sumažinti dantų kalcifikacijos greitį. Kalcio pašalinimas yra kalcio praradimas, kuris gali ardyti emalį ir sukelti dantų ėduonį. Tyrimas taip pat parodė, kad gvazdikėlių aliejus gali turėti remineralizuojantį poveikį. Remineralizacija stiprina dantų emalį. Tai apsaugo dantis ir dantų šaknis nuo skausmingų pojūčių, kuriuos sukelia karštas, šaltas ar saldus dirgiklis.

Kalcio karbonatas pirmą kartą buvo panaudotas priešistoriniame mene kreidos pavidalu, siekiant drumsti ir balinti kompozicijas. Tai ryškiai baltas Marmurinis akmuo - naudojamas šimtmečius.100% natūralus drumstiklis pasižymi optimaliu dalelių dydžiu mikrometro diapazone ir suteikia dantų pastai baltą spalvą, kurių koncentracija yra nuo 3 iki 5% produkto sudėtyje. Natūralus maltas kalcio karbonatas yra apdorojamas patentuota natūralia rūgštimi, todėl susidaro nauja mineralinė struktūra. Kalcio karbonato Šerdys lieka apsuptos sudėtingo sluoksninio hidroksiapatito, kuris yra pagrindinė mūsų dantų emalio ir dentino sudedamoji dalis.

Pathom Asoke žolinė-aliejinė dantų pasta be sulfatų 100g
18 Prekės
chat Komentarai (0)
Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.