Tailando natūralaus borneolio (kamparo) inhaliatorius 6ml

9,50 €
Su mokesčiais

Borneolis plačiai žinomas dėl teigiamo poveikio gydant peršalimo ligas - slogą, kosulį, bronchitą, taipogi, jis gerina kraujotaką, malšina spazmus ir reumatinių ligų skausmą, slopina tinimą, gali būti naudojamas kaip tonizuojanti medžiaga, padedadanti atsipalaiduoti, šalinti nuovargį. Natūralūs šiaudų spalvos, pusiau permatomi kristalai surenkami iš nuostabių visžalių kamparo medžių (užaugančių iki 40–50 m) kamieno plyšių. Šiuos medžius Azijos gyventojai laiko šventais ir suteikia mums savo kristalinės dervos dovaną. Kristalai randami tik kai kurių senų medžių viduje, o likę medžiai gamina tik aliejų.

Kiekis

Tyras borneolis išgaunamas iš Tailande augančių Cinnamonumm Camphora medžių. Puikus antiseptikas, anestetikas, spazmus slopinantis, paburkimą mažinantis, alergiją mažinantis, priešuždegiminis, dezinfekuojantis ir nervų sistemą raminantis produktas. Natūralūs šiaudų spalvos, pusiau permatomi kristalai surenkami iš nuostabių visžalių kamparo medžių (užaugančių iki 40–50 m) kamieno plyšių. Šiuos medžius Azijos gyventojai laiko šventais ir suteikia mums savo kristalinės dervos dovaną. Kristalai randami tik kai kurių senų medžių viduje, o likę medžiai gamina tik aliejų. Kristalai susidaro dėl kamparo aliejaus oksidacijos ir kietėjimo proceso (Janse 1909). Vėliau kristalai išgryninami iki baltos spalvos. Kadangi kamparas susidaro tik kai kuriuose medžiuose, jį rasti gana sunku. Atrodo, kad kamparas buvo gaminamas tvariai daugiau nei 10 amžių. XX amžiaus pradžios pasakojimuose minima, kad Malaizijoje šamanai buvo atsakingi už kamparo turinčių medžių paiešką per būrimus; pjaunant medį buvo galima vartoti tik slaptą kalbą (Skeat 1900). Buvo kertami tik labai seni medžiai, o nedideliais kiekiais prekiaujama medicinos reikmėms ir kainavo labai brangiai.Net Marco Polo paminėjo didžiuosius kamparo medžius, eksportuojamus iš Sumatros ir Džohoro į Vidurinius Rytus mažiausiai nuo VI mūsų eros amžiaus. Kamparo mediena labai vertinama dėl atsparumo termitams. Natūralus aliejus gaunamas tiesiog bakstelėjus jaunus medžius, arba taikant garų distiliavimo būdą. Ilgalaikė vartojimo istorija Rytų medicinoje gydant traukulius dėl didelio karščiavimo, cholerą, pneumoniją. Jis buvo naudojamas išoriškai skausmui malšinti, reumatui, abscesams, furunkulams, peršalimo opoms, gerklės skausmui, krūtinės ląstos infekcijoms, krūtinės ląstos infekcijoms ir kt. Puikiai dera su: alaviju, kalme, kasija, katžole, cinamonu, gvazdikėliais, dammar, elemi, smilkalais, galangal, vilkdalgio šaknimis, kadagiu, citrinžole, pačiuliu, rabarbaru, rozmarinu, sandalmedžiu, žvaigždiniu anyžiu, čiobreliais, ciberžolėmis ir kt.

*Įspėjimas: nepraryti, prarijus gali būti mirtinas

Borneolis (kanabinoidas)- nuo seno naudojamas tradicinėje Rytų medicinoje, jis yra daugelio kinietiškų gydomųjų žolelių mišinių sudedamoji dalis, dažnai sutinkamas Ajurvedos medicinoje (kaip antiseptinė, antispazminė, stimuliuojant medžiaga). Borneolis plačiai žinomas dėl teigiamo poveikio gydant peršalimo ligas - slogą, kosulį, bronchitą, taipogi, jis gerina kraujotaką, malšina spazmus ir reumatinių ligų skausmą, slopina tinimą, gali būti naudojamas kaip tonizuojanti medžiaga, padedadanti atsipalaiduoti, šalinti nuovargį. Tai viena terpenoidų rūšių. Borneolis įtakoja žaizdų gijimą ir yra plačiai žinomas kaip natūralus uždegimus malšinantis antiseptikas. Terpenoidai kartais vadinami izoprenoidais, yra didelė ir įvairi natūraliai pasitaikančių organinių cheminių medžiagų, panašių į terpenes, klasė. Šie lipidai gali būti randami visose gyvųjų būtybių klasėse ir yra didžiausia gamtinių produktų grupė. Apie 60% žinomų natūralių produktų yra terpenoidai. Augaliniai terpenoidai plačiai naudojami dėl jų aromatinių savybių ir tradiciškai vaidinami vaistiniais augalais. Terpenoidai prisideda prie eukalipto kvapo, cinamono, gvazdikėlių ir imbiero aromato, saulėgrąžų geltonos spalvos ir pomidorų raudonos spalvos. Gerai žinomi terpenoidai yra citralas, mentolis, kamparas, ginkgo biloba rasti ginkoloidai ir bilobalidai, kurkumos ir garstyčių sėklose esantys kurkuminoidai.

Kamparo aliejus- išgaunamas iš dviejų rūšių kamparo medžių, pirmasis iš jų, ir dažniausiai pasitaikantis – Cinnamonumm Camphora, kitas – Dryobalanops Camphora. Iš jų išgaunamas kamparo aliejus pasižymi panašiomis savybėmis, tačiau šiek tiek skiriasi aromatas ir įvairių junginių koncentracija. Kamparo aliejus pasižymi savo maloniu aromatu ir daugybe medicininių savybių, kaip stimuliatorius, antiseptikas, anestetikas, spazmus slopinantis, paburkimą mažinantis, alergiją mažinantis, priešuždegiminis, dezinfekuojantis ir nervų sistemą raminantis produktas. Kamparo aliejaus nauda sveikatai: • Stimuliatorius – kamparo aliejus yra veiksminga stimuliuojanti priemonė, kuri gerina kraujotakos sistemos darbą, skatina metabolizmą, virškinimą ir sekrecijos veiklą. Ši savybė padeda gydyti sveikatos problemas susijusias su sutrikusia cirkuliacija, pavyzdžiui per greitą medžiagų apykaitą.

• Antiseptikas ir dezinfekcinė priemonė – kamparo aliejus yra puiki dezinfekcinė priemonė. Atidarius kamparo aliejaus buteliuką arba tiesiog suvilgius skiautę medžiagos, jo kvapu galima atbaidyti vabzdžius ir apsisaugoti nuo mikrobų dauginimosi. Kamparas taip pat naudojamas daugelyje vaistinių preparatų, tepaluose tepaluose ar losjonuose odos ligoms gydyti, net ir tokioms kaip grybelinės infekcijos.

• Anestetikas ir nervų sistemos raminamoji priemonė – kamparas veikia kaip efektyvus anestetikas ir Kamparo aliejusyra labai veiksmingas siekiant sumažinti skausmą. Kamparas sudirgina odoje esančias nervų galūnės ir pagerina kraujotaką ir medžiagų apykaitą toje vietoje. Jis taip pat sumažina nervų sistemos sutrikimus kaip traukulius, epilepsijos priepuolius ir nerimą. Gali būti naudojamas raumenų, sausgyslių ir sąnarių uždegimo sukeltam skausmui malšinti, bei gali būti efektyvi priemonė palengvinti raumenų spazmus ir mėšlungį.

• Afrodiziakas – kamparo aliejus didina libido ir stimuliuoja smegenų dalis atsakingas už seksualinius pojūčius. Naudojamas išoriškai, jis gali išgydyti erekcijos problemas, kadangi turi kraujotaką gerinančių ir stimuliuojančių savybių.

• Priešuždegiminis ir raminamasis poveikis – dėl aušinančio ir skvarbaus poveikio kamparo aliejaus gali būti naudojamas kaip priešuždegiminis ir raminamasis vaistais. Jis yra naudingas gydant beveik visų rūšių uždegimus ir vidaus ir išorės.

• Paburkimo mažinimas – dėl stipraus ir skvarbaus aromato kamparo aliejus yra veiksmingą priemonė siekiant sumažinti paburkimą, todėl jis naudojamas siekiant palengvinti bronchų, ryklės, kvėpavimo takų ir plaučių darbą. Borneolis nuo seno naudojamas tradicinėje Rytų medicinoje, jis yra daugelio kinietiškų gydomųjų žolelių mišinių sudedamoji dalis, dažnai sutinkamas Ajurvedos medicinoje (kaip antiseptinė, antispazminė, stimuliuojant medžiaga). Borneolis plačiai žinomas dėl teigiamo poveikio gydant peršalimo ligas - slogą, kosulį, bronchitą, taipogi, jis gerina kraujotaką, malšina spazmus ir reumatinių ligų skausmą, slopina tinimą, gali būti naudojamas kaip tonizuojanti medžiaga, padedadanti atsipalaiduoti, šalinti nuovargį.

Tailando natūralaus borneolio (kamparo) inhaliatorius 6ml
25 Prekės
chat Komentarai (0)
Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.