Tailando Twin Lotus druskos ir žolelių dantų pasta 90g

9,50 €
Su mokesčiais

Dok Bua Ku žolelių druskos dantų pastoje iš Twin Lotus, Tailando burnos sveikatos prekės ženklo, nėra natrio fluorido. Jame yra dešimt natūralių augalinių ingredientų, atsakingų už priešuždegiminį ir raminamąjį poveikį. Sukurta specialiai jautriems dantims, padeda sumažinti emalio jautrumą. Veiksmingai pašalina blogą burnos kvapą, tamsios arbatos, kavos ir tabako nuosėdas. 

Kiekis

Dok Bua Ku žolelių druskos dantų pastoje iš Twin Lotus, Tailando burnos sveikatos prekės ženklo, nėra natrio fluorido. Jame yra dešimt natūralių augalinių ingredientų, atsakingų už priešuždegiminį ir raminamąjį poveikį. Sukurta specialiai jautriems dantims, padeda sumažinti emalio jautrumą. Veiksmingai pašalina blogą burnos kvapą, tamsios arbatos, kavos ir tabako nuosėdas. Sudėtyje esančios išgrynintos druskos dėka, turi ryškų priešuždegiminį ir raminamąjį poveikį. Clinacanthus Nutans- vartojamas esant uždegiminiams procesams, alerginėms reakcijoms, malšina dirginimą, turi ryškų antivirusinį poveikį. Persica Salvadora (dantų šepetėlio medis) pasižymi antiseptiniu, karieso slopinimuoju, nuskausminamuoju ir stangrinančiu poveikiu, taip pat efektyviai šalina dėmes esančias dantų emalio paviršiuje. Dantų šepetėlio medienos tamprūs pluoštai, sepijos kaulinis audinys ir mineralinis silicio dioksidas yra natūralūs abrazyvai, kurie itin švelniai, bet efektyviai nuvalo nuo emalio tiek minkštas apnašas, akmenis, tiek kavos ir arbatos pigmentus, tabako dūmus ar vyną.Alavijo sudėtyje yra antrachinonų, junginių, kurie naudojami gydyti ir slopinti skausmą ir pasižymi priešuždegiminiu poveikiu. Mangostanas bendrai stiprina dantenas, mažina kraujavimą, gaivina burnos kvapą, naikina patogeninę burnos ertmės mikroflorą, neleidžia vystytis daugeliui ligų. Apelsinų eteriniai aliejai pasižymi anesteziniu, antiseptiniu, raminamuoju ir dezodoruojančiu poveikiu, pasižymi antiseptinėmis savybėmis ir gerina periodonto ląstelių kraujotaką. Vaisių Vaistažolių, sudarančių Tailando dantų pastų dalį, tėvynė daugiausia yra Indonezija, Tailandas ir Kinija, kur jos jau seniai naudojamos įvairioms ligoms gydyti, nes pasižymi dideliu efektyvumu ir plačiu veikimo spektru.

Naudojimo būdas: Ant sauso dantų šepetėlio šerių reikia užtepti šiek tiek dantų pastos. Valykite dantis 3 minutes sukamaisiais judesiais, švelniai masažuodami dantenas. Po valymo rekomenduojama išspjauti dantų pastos perteklių ir praskalauti burną nedideliu kiekiu vandens.

Sudėtis išsamiau:

Clinacanthus Nutans- vartojamas esant uždegiminiams procesams, alerginėms reakcijoms, malšina dirginimą, turi ryškų antivirusinį poveikį. Tai natūralus antioksidantas, valo ir skatina audinių regeneraciją. Clinacanthus Lindau arba “Clinacanthus Nutans”- (lot. Clinacanthus siamensis), retas, aukštas išsišakojusio krūmo pavidalo atogrąžų augalas iš Akantinių augalų šeimos dar kartais vadinamas ir gyvatės medžiu. Jis turi ilgus, smailius galus, lancetiškus lapus, daugybę raudonų žiedų, susitelkusių masyviuose žiedynuose. Plačiai paplitęs Kinijos pietuose, Indokinijoje, Tailande, Vietname, Rytų medicijoje gydymui naudojamos visos augalo dalys, bet džniausia dideli lapai. Clinacanthus siamensis augalo pagrindu gaminami tepalai, purškalai, balzamai, aerozoliai, kosmetikos gaminiai, skirti išoriniam naudojimui. Clinacanthus gaminamas ir arbatų, nuovirų bei kapsulių pavidalu. Rytų liaudies medicinoje naudojamas norint atsikratyti įvairių odos ligų: uždegiminių procesų, alerginių apraiškų, egzemos, aknės, juostinės pūslelinės, psoriazės. Dėl savo stiprių antibakterinių savybių plačiai naudojamas kosmetologijoje. Kosmetiką papildžius Clinacanthus siamensis, sumažėja odos dirglumas, alerginės reakcijos, bėrimai, spuogai ir uždegimai, puikiai dezinfekuojamos žaizdos ir skatinamas greitesnis jų gijimas. Augalų ekstraktas taikomas herpeso gydymui, apsaugo nuo bakterinio ir virusinio pobūdžio uždegimų, mažina patinimus ir niežulų įkandus vabzdžiams. Clinacanthus siamensis vartojimas maisto papildų pavidalu, padeda normalizuoti kraujospūdį, nes pasižymi stipriu hipotenzinu poveiku. Mažina cholesterolio kiekį kraujyje, yra gera profilaktinė priemonė širdies ir kraujagyslių sistemai. Clinacanthus skiriamas esant dideliam šlapimo rūgšties kiekiui, apsinuodijus maistu, apsunkus šlapinimosi funkcijai, esant prostatitui. Mokslininkai ištyrė įvairius augalo komponentus, surinko daugybę klinikinių ir laboratorinių tyrimų rezultatų. Remiantis naujausiais tyrimais, Clinacanthus lapų ekstraktai pasižymi didelėmis antibakterinėmis savybėmis, antivirusiniu aktyvumu, ypač prieš vėjaraupius ir herpeso virusus. Augalas pasižymi antioksidaciniu ir priešnavikiniu aktyvumu, bei silpnu diuretiniu poveikiu. Keli šiuolaikiniai tyrimai pateikė duomenis- kad augalas gali slopinti 1 ir 2 tipo herpeso viruso augimą ir dauginimąsi. Duomenys buvo patvirtinti ikiklinikinių ir klinikinių tyrimų metu. Vaisto nuo herpeso veiksmingumas buvo ne mažesnis nei vartojant gerai žinomus cheminius vaistus.

Jūros druska turi priešuždegiminį poveikį, mažina dantenų patinimą, mažina jautrumą ligoms, stiprina kraujagysles ir prisideda prie minkštųjų audinių ląstelių mitybos, burnos ertmės valymo. Skalavimas sūriu vandeniu padeda kovoti su dantenų uždegimu, halitoze ar blogo burnos kvapo ligomis ir net gerklės skausmu. Be to, ši paprasta (ir ekonomiška) priemonė namuose gali netgi pagreitinti burnos gijimą po operacijos ar nedidelės traumos, pavyzdžiui, įpjovimo. Nedidelis 2017 m. tyrimas parodė, kad burnos skalavimas sūriu vandeniu veiksmingai mažina dantų apnašų ir burnos mikrobų skaičių, kai naudojamas kartu su įprastine apnašų kontrole. Skalavimo skysčiai su druskingu vandeniu veikia padidindami pH balansą burnos viduje, sukurdami daug šarmingesnę burnos aplinką, kurioje bakterijos nebegali klestėti. Skalavimas sūriu vandeniu ne tik stabdo bakterijų augimą, bet ir turi kitų privalumų. Tai apima apnašų kiekio burnoje mažinimą ir saugaus atsigavimo po odontologinių procedūrų skatinimą. Pasak Burnos vėžio fondo, didelis alkoholio kiekis kai kuriuose burnos skalavimo skysčiuose gali sudirginti burną, ypač dantenas. Skalavimas sūriame vandenyje gali būti saugesnė alternatyva, kartu naikinant bakterijas ir išlaikant burną švarią. Be dezinfekuojančių savybių, sūraus vandens skalavimo skysčiai taip pat gali būti naudojami kitoms burnos problemoms gydyti – nuo opų iki alergijų ir dantų skausmų. Jie taip pat turi teigiamą poveikį kvėpavimo takų sveikatai, todėl yra natūralūs vaistai nuo peršalimo ir gripo. Esant danties skausmui, sūrus vanduo padės laikinai numalšinti skausmą, kol galėsite apsilankyti pas odontologą. Sepijos kaulinis audinys yra natūralus, saugus abrazyvas, valantis nepažeidžiantis emalio, pasižymintis aukštomis valymo ir balinimo savybėmis.

Smulkinti Sepijos kaulai natūraliai randami Rytų ir Pietų Azijos, Vakarų Europos ir Viduržemio jūros pakrantėse, taip pat visose Afrikos ir Australijos krantuose. Sepia šeimos rūšiai priklauso apie 30 šiuolaikinių rūšių, gyvenančių daugiausia šiltose jūrose, netoli pakrantės. Medicinai naudojamos sepijos (Sepia officinalis Linnaeus) gyvena Atlanto vandenyne ir Viduržemio jūroje. Iš visų kitų šiuolaikinių galvakojų šie kalmarai išsiskiria viduje esančiu plačios plokštės pavidalo kalkakmeniu (kaulu) , kuris užima beveik visą nugaros pusėje esantį kūną. Būtent šis kaulas ir naudojamas gydomojoje tajų medicinoje nuo netmenamų laikų. Net ir Lietuvos senieji jūreiviai puikiai žino sepijos kaulų gydomąsiais savybes ir tarmiškai jį vadina "vandenynų streptocidu". Sepijos kaulą iki 90 proc. sudaro kalcio karbonatas, tačiau jis ypač vertingas dėl kaule esančio aragonito, β-chitino ir įvairių bioneorganinių elementų, tokių kaip magnio, stroncio, geležies; jame aptinkama netgi vario ir cinko pėdsakų. Visi šie elementai kaulo struktūroje yra gamtos suderinti optimaliais kiekiais, o jų egzistavimas padidina bet kokių biomedicininių produktų, kurių sudėtyje yra sepijos kaulo, biologinį aktyvumą. Sepijos kaulas kompozituose ar kapsulėse reikalingas osteoblastų (ląstelių, formuojančių kaulo audinį) dauginimuisi, t. y. tam kad kaulo ląstelės atpažintų, kad tai tinkama vieta auginti kaulą. Po to kai celiuliozė ir kalcio alginatas suyra, ertmės vietoje susiformuoja naujas kaulas. Kadangi visi komponentai natūralūs, jų biologinio skaidymo metu susidarantys produktai nekenksmingi žmogaus organizmui. Sutrynus išdžiovintus kaulus gaunami milteliai, kuriais gydomos ir dezinfekuojamos žaizdos. Kadangi jūroje, esant drėgmei žaizdos sunkiai gyja, sepijos kaulo milteliai tiesiog akimirksniu užtraukia ir gydo atviras žaizdas neleisdami susidaryti pūliniams. Dantų milteliuose esantys Sepijos kaulai kuo puikiausiai tvarkosi su kraujuojančiomis dantenomis, parodontozės židiniais, dezinfekuoja ir gydo burnos ertmę bei švelniai poliruoja dantis atstatydami natūralų jų atspalvį.

Persica Salvadora (dantų šepetėlio medis) pasižymi antiseptiniu, karieso slopinimuoju, nuskausminamuoju ir stangrinančiu poveikiu, taip pat efektyviai šalina dėmes esančias dantų emalio paviršiuje. Tai yra yra didelis, šakotas ir visžalis krūmas arba medis, randamas sausuose ir sausringuose Azijos ir Afrikos regionuose. Kramtomosios lazdelės ištisus šimtmečius buvo naudojamos būtent dantų valymui. Natūralesnės ir paprastesnės dantų valymo priemonės nerasi: per visą šaknies ilgį eina tvirti celiuliozės plaušeliai– tereikia nulupti juos slepiančią žievę ir dantų šepetėlis paruoštas naudojimui ir nereikalingi jokie papildomi skysčiai ar net dantų pasta. Augalo šakniesnaudojimas burnos higienai, tai dar yra prieš islamą atstsiradęs paprotys, kurio laikėsi visi senovės arabai vien tam, kad dantys būtų balti ir blizgūs. Teigiamą Salvsadora persica poveikį burnos higienai ir dantų sveikatai iš dalies lemia ne tik augalo mechaninis poveikis, bet ir plaušuose esantys cheminiai komponentai, kurie yra atsakingi už šią veiklą: saponinų ir taninų junginiai, silicio dioksidas, nedidelis kiekis dervos, trimetilaminas ir alkaloidinės sudedamosios dalys, izoliuotas β-sitosterolis, m-anizo rūgštis ir salvadourėja bei mineralinės medžiagos. Moksliškai įrodyta Salvadora persica turi daugybę bioaktyvių junginių ir begalę farmakologinių savybių, įskaitant antimikrobinį, antioksidantinį, fermentus slopinantį aktyvumą, prieštraukulinį, raminamąjį, analgetinį, priešuždegiminį, hipoglikeminį, hipolipideminį, antiosteoporozinį ir priešnavikinį poveikį. Tyrimai taip pat atskleidė galimą augalo panaudojimą maisto pramonėje, kaip natūralaus maisto konservanto priedą, kuris padėtų natūraliu būdu išsaugoti produkto šviežumą nenaudojant tam tikslui skirtų cheminių junginių priedų. Galiausiai, augalas taip pat buvo naudojamas žaliojoje nanodalelių sintezėje, parodant galimas biotechnologines jos galimybes.

Alavijas dėl savo gydomųjų savybių buvo žinomas įvairioms civilizacijoms jau prieš 4 tūkstančius metų. Šiame augale yra beveik visos medžiagos, reikalingos mūsų organizmui. Alavijo sudėtyje yra antrachinonų, junginių, kurie naudojami gydyti ir slopinti skausmą ir pasižymi priešuždegiminiu poveikiu. Alavijas turi 12 natūralių medžiagų (salicilo rūgštis, enzimai ir kt.), kurios mažina uždegimą. Alavijas savyje turi ir daug vitaminų: A, B1, B2, B6, B12, C ir E, folio rūgšties. Be to, alavijo sultyse gausu ir mineralų: geležies, natrio, kalcio, vario, cinko, kalio, chromo, magnio ir kt. Labai naudinga alavijo sultimis patrinti dantis, padeda ir esant danties skausmui ar patinimui, uždegimui. Šis augalas yra dažnas dantų gelių, burnos skalavimo skysčių sudėtinė dalis.

Mangostanas bendrai stiprina dantenas, mažina kraujavimą, gaivina burnos kvapą, naikina patogeninę burnos ertmės mikroflorą, neleidžia vystytis daugeliui ligų. Vaisių karalius, mangostanas, auga šalyse, kuriose yra atogrąžų klimatas ir jis yra labai populiarus visame pasaulyje. Mangostinų vaisiai brandina visžalį medį, kartais vadinamą Garcinia. Jei pastebėsite, gali būti skirtingi pavadinimo variantai - mangostaniniai, mangostaniniai arba netgi mangostaniniai, jie visi yra vienodai teisingi ir gali būti naudojami. Šis vaisius yra dviejų medžių veislių hibridas, kuris natūraliai išsivystė evoliuciniu būdu be žmogaus įsikišimo. Mangostanai, kaip ir daugelis kitų egzotiškų kolegų, yra turtingi įvairiais žmogaus naudingais elementais ir padeda išlaikyti tvirtą imunitetą. Atskirai verta paminėti xantonų turinį - unikalias biologiškai aktyvias antioksidacines medžiagas, kurios yra mūsų kūno ląstelių skydas kovojant su laisvaisiais radikalais. Junginiai taip išsiskiria antimikrobiniu, antivirusiniu aktyvumu, turi įtakos grybams ir parazitams, užkerta kelią ląstelių mutacijoms. Vaisiuose yra A, B, C, E ir D grupių vitaminų, kurie turi teigiamą poveikį beveik visoms žmogaus organizmo sistemoms. Platus mineralinių medžiagų sąrašas mangostano plaušienoje daro jį ypač naudingu augančių vaikų ir paauglių organizmams. Jame yra svarbiausių mikroelementų, tokių kaip cinkas, fosforas, kalis, geležis, o vaisiuose gausu magnio. Be to, bendroje kompozicijoje randamas katechinas ir ksantonai.Pagrindinės mangostanų vaisių gydomosios savybės: limfinės sistemos tobulinimas ir, bendros kūno būklės gerinimas ir peršalimo bei širdies ligų prevencija; Vaisiaus sudėtis maitina visus kūno audinius, todėl jie išlieka patvarūs ir elasting; teigiamas poveikis odai – natūrali apsauga nuo UV spindulių; Lėtina uždegiminių procesų eigą organizme, o naudojant reguliariai sustabdo visiškai; Mangostanai taip pat naudojami odos ligoms gudyti, pavyzdžiui kovai su spuogais; alergiškiems žmonėms mangostano naudojimas, neturint kontraindikacijų, sumažina alergijos išpuolių skaičių; naudojama kaip priemonė, skirta sumažinti grybų sporų ir kitų patogenų aktyvumą žmonėms; Natūraliai stimuliuoja kolageno sintezę, gerina odos būklę; kai kurie mokslininkai padarė išvadą, kad mangostano vaisių sudėtis padeda kovoti su vėžinėmis ląstelėmis, todėl jjos sunyksta; Dėl savo sudėties, mangostanai yra naudingi moterims PMS laikotarpiu, natūraliai gerina nuotaiką - tai itin svarbu tomis dienomis.

Apelsinų eteriniai aliejai pasižymi anesteziniu, antiseptiniu, raminamuoju ir dezodoruojančiu poveikiu, pasižymi antiseptinėmis savybėmis ir gerina periodonto ląstelių kraujotaką. Saldžiųjų apelsinų aliejus (Citrus Aurantium Dulcis Oil) turi daug vitaminų, mineralų, antioksidantų ir kitų sveikatą stiprinančių junginių, saldieji apelsinai yra stiprūs geros sveikatos katalizatoriai. Tačiau yra daug kitų privalumų, ypač saldžiųjų apelsinų žievelių aliejaus, apie kuriuos dauguma jūsų galbūt nežino. Štai sąrašas:

  • Palaiko burnos sveikatą. Norėdami išlaikyti sveikus dantis, galite naudoti saldžiųjų apelsinų žievelių aliejų. Kadangi saldžiųjų apelsinų žievelių aliejus puikiai kovoja su bakterijomis, jis gali būti naudojamas kovojant su burnos problemomis, tokiomis kaip burnos opos, gingivitas ir blogas burnos kvapas. Į stiklinę šilto vandens galite įlašinti ½ arbatinio šaukštelio druskos ir penkis lašus saldžiųjų apelsinų žievelių aliejaus ir mišiniu praskalauti burną. Taip darydami bent vieną minutę žymiai pagerinsite savo dantų higieną ir išvengsite burnos sveikatos komplikacijų.
  • Raumenų spazmų mažinimas. Mėšlungis, skausmas, diskomfortas ir, dar blogiau, kosulys dėl raumenų spazmų gali jus įveikti. Manoma, kad saldžiųjų apelsinų žievelių aliejus yra galingas šių nevalingų raumenų susitraukimų priešas, nes jis turi daug antispazminių savybių. Aliejų galima sumaišyti su nešikliu ir masažuoti pilvą, raumenis ar bet kur, kur yra mėšlungis. Tai gali suteikti greitą palengvėjimą. Tuo pačiu metu aliejumi galite masažuoti kaklą ir krūtinę, kad sumažintumėte spazminį kosulį. Kai kurie žmonės taip pat išsklaido aliejų savo namuose.
  • Gerina odos sveikatą. Saldžiųjų apelsinų žievelių aliejus yra prisotintas alfa hidroksi rūgštimis (AHA), kurios skatina naujų odos ląstelių augimą, sumažina saulės žalą ir drėkina epidermį. AHA gali būti naudojamos kaip vandenį surišančios medžiagos tam tikrose kosmetikos gaminiuose. Tačiau šiuolaikinėje kosmetikoje jie dažniausiai naudojami dėl puikių šveičiamųjų savybių. Tuo pačiu metu saldžiųjų apelsinų žievelių aliejus turi antiseptinių ir antibakterinių savybių, kurios mažina spuogų problemas. Tiesiog užlašinkite kelis lašus aliejaus ant vatos tamponėlio ir švelniai patepkite veidą. Tai puikus būdas pasiekti jaunatvišką, spindinčią ir skaisčią odą.
  • Pakelia nuotaiką. Saldžiųjų apelsinų žievelių aliejus plačiai naudojamas aromaterapijoje, ir tam yra rimtų priežasčių. Vienas iš pagrindinių aromaterapijos tikslų yra sumažinti stresą ir nuovargį – ką šis aliejus daro dėl malonaus kvapo ir kitų gydomųjų savybių. Jis pagerina jūsų nuotaiką, nes sumažina depresijos, streso ir nerimo jausmus, taip suteikdamas jums proto ir minčių aiškumo. Daugeliu atvejų saldžiųjų apelsinų žievelių aliejus naudojamas kūno ir galvos masažui tam, kad atpalaiduotų raumenis ir sumažintų įtampą. Galima ant riešų ir kaklo užlašinti lašą ar du saldžiųjų apelsinų žievelių aliejaus, kad kvapas būtų kartu sujumis ir diena būtų puiki ir be streso.
  • Gerina virškinimą. Kitas didelis saldžiųjų apelsinų eterinio aliejaus privalumas yra tai, kad jis gerina žarnyno veiklą. Vaisiai iš esmės yra cholagogas, o tai reiškia, kad skatina tulžies išsiskyrimą ir palengvina nutekėjimą iš jūsų kepenų. Tulžis yra gyvybiškai svarbus junginys, skatinantis sveikus hormonus ir fermentus, skatinantis virškinimo procesą. Geriausias būdas naudoti saldžiųjų apelsinų žievelių aliejų virškinimui skatinti – paskleisti jį su vandeniu ir vartoti maždaug 15–20 minučių prieš valgį. Taip pat galite sumaišyti aliejų su baziniu aliejumi ir juo masažuoti skrandį bei apatinę pilvo dalį.
  • Stiprina imunitetą. Saldžiųjų apelsinų eteriniame aliejuje yra daug limoneno, todėl jis yra labai stiprus antioksidantas. Aliejus padeda jūsų organizmui kovoti su laisvaisiais radikalais – tai padeda pašalinti senėjimo požymius ir tam tikrų sveikatos problemų atsiradimo tikimybę. Aliejaus diuretinės savybės padeda organizmui atsikratyti toksinų ir, savo ruožtu, veiksmingiau veikia imuninę sistemą. Saldžiųjų apelsinų žievelių aliejuje taip pat gausu tonizuojančių savybių, kurios padeda stiprinti visas organizmo sistemas. Kai visos gyvybiškai svarbios kūno sistemos veikia efektyviai, bendrai jaučiatės daug sveikesni.

Kontraindikacijos: Individualus komponentų netoleravimas.

Ingridientai: Sorbitolis (natūralios kilmės iš maniokų), vanduo, hidratuotas silicio dioksidas (mineralinis abrazyvas ir tirštiklis), natrio chloridas, kalcio karbonatas (mineralinis abrazyvas), glicerinas (natūralios kilmės iš augalinio aliejaus), nario laurilo sulfatas (natūralios kilmės iš kokosų aliejaus), Clinacantus Nutans, Aloe Vera, dantų šepetėlio medis, apelsininis jezaminas, mangostanas, hidrokatilas, titano dioksidas (mineralinis drumstiklis), celiuliozės derva (natūralus tirštiklis), ksantano derva (natūralus tirštiklis), dinatrio EDTA, natrio sacharinas, natrio benzoatas, metilparabenas

Tailando Twin Lotus druskos ir žolelių dantų pasta 90g
14 Prekės
chat Komentarai (0)
Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.