Tailando Wangwan Medicated masažinis aliejus 60ml

30,00 €
Su mokesčiais

Sena tajų laiko patikrinta aliejaus formulė, kurios pagrindą sudaro imbiero aliejus ir mentolis. Wangwan aliejus Tailande ir Azijos šalyse daugelį metų naudojamas įvairių problemų sprendimui ir skausmo malšinimui. Pagrindinės aliejaus taikymo priežastys: susidėvėjusių sąnarių atpalaidavimas, tam tikrais podagros atvejais, užblokuotų sąnarių atstatymui, pažeistų ir sustingusių sausgyslių profilaktikai ir atpalaidavimui, dažnais ir pasikartojančiais mėšlungio atvejais, lūžusių kaulų suaugimo prevencijai, įvairių traumų ar skausmo mažinimui.

Kiekis
Išparduota


Sena ir laiko patikrinta aliejaus formulė, kurios pagrindą sudaro imbiero aliejus ir mentolis. Wangwan aliejus Tailande ir Azijos šalyse daugelį metų naudojamas įvairių problemų sprendimui ir skausmo malšinimui. Pagrindinės aliejaus taikymo priežastys: susidėvėjusių sąnarių atpalaidavimas, tam tikrais podagros atvejais, užblokuotų sąnarių atstatymui, pažeistų ir sustingusių sausgyslių gydymui ir atpalaidavimui, dažnais ir pasikartojančiais mėšlungio atvejais, lūžusių kaulų suaugimo prevencijai, įvairių traumų ar skaudančių sąnarių gydymui. Imbieriniių (Zingiberaceae) šeimos augalai yra plačiai paplitę atogrąžų ir subtropikų srityse Pietryčių Azijoje. Jų šakniastiebiai buvo plačiai naudojami kaip maistas, prieskoniai bei tradicinėje medicinoje gaminant įvairius tepalų mišinius. Medicininių labaratorinių tyrimų metu buvo įrodyta, kad imbierras pasižymi priešuždegiminėmis, antiapoptozinėmis, priešnavikinėmis, karščiavimą mažinančiomis, antitrombocitinėmis, antihiperglikeminėmis, antioksidacinėmis ir antidiabetinėmis, antikrešėjimą mažinančiomis ir analgezinėmis savybėmis, turi kardiotoninį, citotoksinį poveikį. Jis buvo plačiai naudojamas artritui, mėšlungiui, patempimui, gerklės skausmui, reumatui, raumenų, sąnarių skausmams, vėmimui, vidurių užkietėjimui, virškinimo sutrikimams, hipertenzijai, demencijai, karščiavimui ir infekcinėms ligoms gydyti. Pietryčių Azijoje imbieras iš pradžių buvo atogrąžų žydintis augalas, tačiau dabar jis plačiai paplitęs visame pasaulyje. Augalas priklauso Zingiberaceae šeimai, todėl yra glaudžiai susijęs su ciberžole, kuri taip pat priklauso šiai šeimai. Neabejotina, kad imbieras savo pavadinimą gavo iš sanskrito žodžio singabera, kuris, kaip manoma, kilęs iš mokslinio prieskonio pavadinimo (Zingiber officinale). Sudėtyje esantys mentolis ir metilo salicilatas yra žinomi kaip priešdirgikliai. Jie veikia taip, kad oda tampa vėsi, o vėliau šilta. Šie odos pojūčiai atitraukia jus nuo gilesnių raumenų, sąnarių ir sausgyslių skausmų.

Naudojimas: Aliejus skirtas naudoti išoriškai ir tik ant odos. Netepkite prie akių, burnos, nosies ar lytinių organų ir būkite atsargūs, kad neliestumėte tų vietų, kol jis yra ant rankų. Jei masažinis aliejus patenka į šias vietas, nuplaukite dideliu kiekiu vandens. Prieš dėdami kontaktinius lęšius, gerai nusiplaukite rankas. Prieš naudodami buteliuką gerai suplakite. Pažeistą vietą plonu sluoksniu tepkite ne daugiau kaip 2–3 kartus per dieną. Švelniai ir kruopščiai įtrinkite. Užtepus nusiplaukite rankas, nebent šiuo alliejumi gydysite rankas. Jei gydote rankas, po vartojimo palaukite bent 30 minučių ir tuomet nuplaukite. Netepkite aliejaus ant pažeistos ar sudirgusios odos (pvz., įpjautos, subraižytos, nudegusios saulėje). Netvarstykite ir tvirtai neapvyniokite pažeistos vietos. Saugoti nuo vaikų ir produkto negalima naudoti jaunesniems nei 12 metų vaikams be gydytojo patarimo.

Kiekis 60ml, stiklinio indo svoris su turiniu ir pakuote 180g

Uždegimas yra imunologinė organizmo reakcija į mechaninius sužalojimus, nudegimus, alergenus ir kenksmingus dirgiklius. Šis gynybos mechanizmas apima leukocitų, tokių kaip neutrofilų, monocitų ir makrofagų, migraciją; uždegiminių mediatorių, tokių kaip serotoninas, bradikininas, histaminas, prostaglandinas E2 ir azoto oksidas, gamybą; ir priešuždegiminių mediatorių, tokių kaip naviko nekrozinis faktorius-alfa ir interleukinas-1,6, gamybą, siekiant pašalinti ir apriboti bet kokius tolesnius sužalojimus, kad būtų išvengta šeimininko audinių pažeidimo ir būtų pradėtas audinių atstatymas. Nuolatinis neišspręstas uždegimas gali sukelti įvairius uždegiminius sutrikimus, tokius kaip aterosklerozė, diabetas, reumatoidinis artritas, uždegiminė žarnyno liga, vėžys, Alzheimerio liga ir nutukimas.

Nesteroidiniai vaistai nuo uždegimo, tokie kaip ibuprofenas, naproksenas ir indometacinas, dažniausiai skiriami uždegimui, karščiavimui ir skausmui malšinti, nes slopina ciklooksigenazės fermentą, kuris veikia arachidono rūgšties pavertimą prostaglandinais. Tačiau net ir nesteroidiniai vaistai turi daug šalutinių poveikių vartojant juos ilgą laiką, pvz., virškinimo trakto pažeidimus, kraujavimą ir pepsines opas. Naujų ir veiksmingų natūralių produktų, pasižyminčių priešuždegiminiu, saugiu ir ženkliai mažesniu neigiamu poveikiu taikymas, tai idealiausias alternatyvus būdas pacientams.

Imbieras (Zingiber officinale) Daugelis imbierinių augalų, turinčių žinomą biologinį aktyvumą, jau seniai naudojami kaip tradicinė priemonė įvairioms ligoms gydyti. Konkrečiai, keli Zingiberaceae šeimos augalai dažniausiai naudojami Tailande, o jų įvairus farmakologinis poveikis buvo ištirtas ir patvirtintas. Pavyzdžiui, Curcuma Amarissima arba "juodoji ciberžolė" ir Boesenbergia Rotunda arba "Fingerroot" tyrimų metu patvirtino pasižymintys žaizdų gijimą skatinančia veikla, o Kaempferia Parviflora arba "Tailando ženšenis" dabar žinomi dėl savo stipraus anti- vėžinio aktyvumo. Imbieras tradicinėje Azijos medicinoje daugiau nei 200 metų naudojamas kaip prieskonis ir vaistas. Imbieras yra svarbus augalas, turintis keletą vaistinių ir maistinių verčių, naudojamų Azijos ir Kinijos tradicinėje medicinoje. Imbieras ir bendrieji jo junginiai, tokie kaip Fe, Mg, Ca, vitaminas C, flavonoidai, fenolio junginiai (gingerdiolis, gingerolis, gingerdionas ir shogaoliai), seskviterpenai, paradoliai jau seniai naudojami kaip augalinis vaistas įvairiems simptomams, įskaitant vėmimo, skausmo, peršalimo simptomų gydymui. Medicininių labaratorinių tyrimų metu buvo įrodyta, kad imbierras pasižymi priešuždegiminėmis, antiapoptozinėmis, priešnavikinėmis, karščiavimą mažinančiomis, antitrombocitinėmis, antihiperglikeminėmis, antioksidacinėmis ir antidiabetinėmis, antikrešėjimą mažinančiomis ir analgezinėmis savybėmis, turi kardiotoninį, citotoksinį poveikį. Jis buvo plačiai naudojamas artritui, mėšlungiui, patempimui, gerklės skausmui, reumatui, raumenų, sąnarių skausmams, vėmimui, vidurių užkietėjimui, virškinimo sutrikimams, hipertenzijai, demencijai, karščiavimui ir infekcinėms ligoms gydyti. Imbiero lapai taip pat buvo naudojami maistui gardinti ir Azijos tradicinei medicinai. Imbiero aliejus taip pat naudojamas kaip maisto kvapioji medžiaga gaiviuosiuose gėrimuose, kaip prieskoniai kepiniuose, konditerijos gaminiuose, marinatuose, padažuose ir kaip konservantas. Imbieras yra naudojamas šviežias, konservuotas ir džiovintas. Imbiero farmakologinė veikla daugiausia buvo siejama su jo aktyviais fitojunginiais 6-gingerolis, 6-šogaolis, zingeronas, neskaitant fenolių ir flavonoidų. Yra žinoma, kad gingerolis ir shogaolis turi antioksidacinių ir priešuždegiminių savybių. Tiek tradicinėje Azijos medicinoje, tiek šiuolaikinėje Kinijoje imbieras naudojamas maždaug pusėje visų vaistažolių receptų. Tradiciniai vaistiniai augalai dažnai yra pigesni, vietoje prieinami ir lengvai vartojami žali ir kaip paprasti vaistiniai preparatai. Gauti rezultatai rodo, kad imbiero ekstraktas gali būti naudojamas kaip priedas maisto ir farmacijos pramonėje. Imbiero privalumų sąrašas:

  • Mažina skausmą- Tai priskiriama prie populiariausių imbiero naudojimo medicinoje būdų. Kaip visi žinome, imbieras yra natūralus skausmą malšinantis vaistas ir suteikia daugiau ramybės mūsų kūnui. Todėl yra itin geras vaistas nuo skausmo. Gingeroliai veikia kaip priešuždegiminiai vaistai ir padeda sustabdyti junginių susidarymą organizme, kurie sukelia skausmą. Augalo šaknies priešuždegiminės savybės sumažina skausmą, susijusį su artritu, ir padidina sąnarių mobilumą. Siekiant atsikratyti artrito simptomų, dažnai skiriami priešuždegiminiai vaistai, tačiau imbieras yra natūralus ir veiksmingas pasirinkimas.
  • Malšina pykinimą ir sprendžia virškinimo problemas- Pykinimo priepuolis gali atsirasti dėl įvairių priežasčių: nuo judesio pykinimo iki rytinio pykinimo iki simptomų po operacijos, nuo chemoterapijos iki nėštumo. Dėl stipraus skonio imbieras yra svarbus daugelio Azijos virtuvių ingredientas. Jo gydomoji nauda buvo užfiksuota Ajurvedoje ir tradicinėje kinų medicinoje. Imbieras yra stiprus vaistas nuo pykinimo ir yra naudingas gydant skrandžio sutrikimus. Senovės kultūros tūkstančius metų plačiai naudojo imbierą kaip virškinimo priemonę. Dėl savo karminacinių savybių jis skatina žarnyno dujų šalinimą, o tai savo ruožtu mažina pilvo pūtimą ir vidurių pūtimą. Tačiau jo žarnyno antispazminis poveikis taip pat padeda nuraminti skrandžio sutrikimus, atpalaiduodamas virškinamojo trakto raumenis. Gingerol ir shogaol, aktyvūs imbiero komponentai, slopina skrandžio susitraukimus. Tiek švieži, tiek džiovinti imbiero šakniastiebiai slopina skrandžio sekreciją ir mažina vėmimą. Prieš valgį galite suvalgyti kelis druska pabarstytus imbiero griežinėlius, kurie padidins seilėtekį, bus lengviau nuryti ir sustabdyti skrandžio sutrikimus. Be to, geriant imbiero arbatą po sunkaus valgio sumažėja dujų susidarymas ir patinimas. Kad palengvintumėte įvairius simptomus, susijusius su apsinuodijimu maistu, taip pat galite apsvarstyti galimybę vartoti imbierą, jei skrandžio problemos yra sunkesnės. Taigi, paprastasis imbieras naudojamas gydyti tokias problemas kaip dispepsija (lėtinis virškinimo sutrikimas), vaikų diegliai ir bakterijų sukeltas viduriavimas.
  • Mažina blogojo cholesterolio kiekį- Yra įrodymų, kad imbieras gali sumažinti MTL cholesterolio kiekį. Taigi tai gali sumažinti širdies ligų riziką. Neseniai atliktas nedidelis tyrimas, kuris patvirtino šias išvadas, parodė, kad vartojant tris gramus imbiero (arba maždaug pusę arbatinio šaukštelio) tris kartus per dieną, trigliceridų ir cholesterolio kiekis sumažėjo daug labiau nei placebo grupė, kuri nevartojo imbiero.
  • Padeda kontroliuoti cukraus kiekį kraujyje ir kovoti su nutukimu- Remiantis tyrimais, imbieras padeda palaikyti normalų cukraus kiekį kraujyje. Todėl jis gali padėti sumažinti neigiamus požymius, susijusius su dideliu gliukozės kiekiu kraujyje, tokius kaip šlapinimasis, nuovargis ir padidėjęs troškulys. Remiantis 2018 m. atliktu tyrimu, imbieras turi daug naudos ir naudos, nes jis padeda pagerinti lipidų profilį ir gliukozės kontrolę, jautrumą insulinui ir glikozilintą hemoglobiną, kad apsaugotų nuo 2 tipo diabeto augimo. Tam tikros imbierų rūšys turimų savybių dėka padeda lengvai atsikratyti nereikalingų kilogramų.
  • Yra antioksidantų šaltinis- Ant mėgstamų veido kremų matote įprastą žodį antioksidantai, kurie padeda apsaugoti odą nuo radikalų, blogų aplinkos veiksnių, tokių kaip tarša ir UV spinduliai, kurie skatina kolageno skaidymą ir kenkia odai. Pasak ekspertų, imbieras taip pat dažnai naudojamas kosmetikos sudėtyje. Jame esantys antioksidantai padeda susidoroti su jūsų odos kolageno gamyba, padidina odos elastingumą ir glotnumą.
  • Padeda slopinti vėžio ląstelių augimą- Kai žmonės klausia, kam naudojamas imbieras, dažniausiai atsakymas yra vėžio gydymas. Imbiero antioksidacinės ir priešuždegiminės savybės gali padėti sustabdyti tam tikrų vėžio rūšių vystymąsi. Remiantis šia tema atliktais tyrimais, yra tam tikrų požymių, kad imbieras gali padėti slopinti vėžio ląstelių augimą organizme. Iš tiesų vien imbiero gali nepakakti vėžio prevencijai. Vis dėlto puodelis imbiero arbatos gali prisidėti prie ligų prevencijos ir padėti išlaikyti sveiką gyvenimo būdą.
  • Stiprina imunitetą- Kaip visi žinome, imbieras ir medus turi antioksidacinių savybių. Imbiero su medumi privalumai yra dideli, jis padeda stiprinti organizmo imunitetą. Įrodyta, kad imbieras ir medus gali padėti jūsų organizmo imuninei sistemai, kai reikia reguliariai kovoti su peršalimu ir kitomis ligomis.
  • Gydo tam tikros rūšies širdies ir kraujagyslių ligas- Daugelį metų imbieras buvo naudojamas širdies ligoms gydyti dėl jame esančio kalio, mangano, chromo, magnio ir cinko kiekio. Anot kinų medicinos, imbieras turi gydomųjų savybių, palaikančių širdį, o imbiero aliejus dažnai naudojamas širdies ligų gydymui ir jų profilaktikai. Įvairūs tyrimai rodo, kad imbiero sudėtyje esantys junginiai mažina cholesterolio kiekį, kontroliuoja kraujospūdį, gerina kraujotaką ir stabdo užsikimšusias arterijas bei kraujo krešulius – visa tai sumažina širdies priepuolio ir insulto riziką.
  • Mažina kosulio ir gripo simptomus- Imbiero sudėtyje esantys junginiai 6-gingerolis ir 6-šogaolis turi daugybę farmakologinių savybių, įskaitant karščiavimą mažinančias, analgetines, kosulį mažinančias ir hipotenzines savybes. Peršalimo ir gripo simptomams gydyti itin tinka medus, kuriame yra daug antioksidantų ir jis puikiai dera su imbieru, kuris turi stiprų priešuždegiminį poveikį. Be to, imbiero priešuždegiminės savybės gali sumažinti kvėpavimo sutrikimus ir palengvinti trachėjos kvėpavimą, o medus priešingai, ramina ir padeda sumažinti skausmą. Todėl, jei sergate ir kankina stiprus kosulys ar gripas, turite gulėti lovoje, o šaukštas imbiero su medumi palengvins gerklės būklą ir padės sumažinti dėl ligos patiriamą diskomfortą.

Kaip ir kodėl mentolis mažina skausmą

Mentolis, natūralus pipirmėčių augalo Mentha piperita (Lamiaceae) produktas, yra monoterpenas, plačiai naudojamas kaip natūralus produktas kosmetikoje, kvapioji medžiaga ir kaip tarpinis produktas kitų junginių gamyboje. Įvairiuose pipirmėčių ekstraktuose yra pagrindinė veiklioji sudedamoji dalis mentolio, kuris šimtmečius buvo naudojamas kaip tradicinis vaistas nuo daugelio negalavimų, įskaitant infekcijas, nemigą ir dirgliosios žarnos sindromą, taip pat kaip vabzdžių įkandimus. Mentoliui būdingas vėsinimo pojūtis iš dalies atsiranda dėl sensorinių neuronų. Mentolis veikia receptorius, greitai didindamas ląstelėje esantį kalcį ir mobilizuodamas kalcio srautą per kanalus, kad sukeltų šalčio atsako signalus vartojimo vietoje. Be šalčio sukeliančių pojūčių, mentolis turi citotoksinį poveikį vėžinėms ląstelėms, mažina piktybinių ląstelių augimą ir dalyvauja sinergetiniame GABA receptorių ir natrio jonų kanalų sužadinimo veikloje, dėl ko atsiranda analgezija. Nors kai kurios skausmą malšinančios priemonės yra skirtos iš tikrųjų gydyti skausmingą vietą, Harvardo medicinos mokykla aiškina, kad mentolis veikia tiesiog ištęsdamas skausmą. Nors išoriškai tepamas mentolis sąveikaudamas su neuronų receptoriais sukuria vėsinantį poveikį, jis iš tikrųjų nekeičia odos temperatūros. Kodėl žmogus, kenčiantis nuo lėtinio skausmo, turėtų apsvarstyti galimybę naudoti šią priemonę, o ne visas kitas? Todėl, kad tyrimai parodė, kad mentolis yra veiksminga skausmo valdymo priemonė. Viename iš tokių tyrimų dalyvavo 10-ties skerdyklų darbuotojai, sergantys riešo kanalo sindromu. Dalis grupės buvo gydoma mentolio tepalu, o po 48 valandų tie patys asmenys buvo gydomi placebo geliu, kuris tik kvepia mentoliu. Likę grupės nariai turėjo tą pačią patirtį, bet atvirkščiai (placebas prieš faktinį gydymą mentoliu). Tyrimo pabaigoje buvo pastebėta, kad skausmo intensyvumas rankos ir plaštakos srityje sumažėjo labiau po gydymo mentoliu nei gydant placebu. Taigi mokslininkai padarė išvadą, kad tai yra veiksmingas pasirinkimas tiems, kurie kovoja su „lėtiniu ir neuropatiniu skausmu“. Vietinis mentolio ir metilsalicilato derinio taikymas naudojamas skausmui malšinti, kurį sukelia artritas, paprastasis nugaros skausmas, mėlynės, mėšlungis, raumenų ar sausgyslių patempimas. Šis duetas yra vietinis analgetikas. Kitas mentolio naudojimo skausmui malšinti privalumas yra tai, kad jį saugu naudoti. Pavyzdžiui, viename tyrime, kuriame dalyvavo 208 pacientai, nė vienas asmuo nepatyrė rimtų nepageidaujamų reiškinių, kai buvo paveikti mentoliu išoriškai.

Sudėtis: 100ml aliejaus sydėtyje yra: Imbiero ekstraktas 40ml, Mentolis 10ml, Metilo salicilatas 35ml ir kitos tajų žolės.

Tailando Wangwan Medicated masažinis aliejus 60ml
chat Komentarai (0)
Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.