Tailando geltonasis balzamas iš daktaro "Mo Sink" 50g

22,00 €
Su mokesčiais

Balzamas gali padėti pagerinti sąnarių ir raumenų būklę, o reguliarus masažo metu aktyvina kraujotaką, gerina paralyžiuotų galūnių būklę, mažina patinimus, palengvina tirpstančių rankų ir kojų stovį, kūno sąstingį jaučiamą rytais. Palengvina mėšlungio keliamus skausmus, o naudojant kasdien gali padėti jų išvengti. Dėl natūralaus kraujotakos suaktyvinimo masažo metu naudojamas kaip pagalbinė profilaktinė premonė kremzlės atkūrimui, sąnarių, reumato, artrito, osteochondrozės, radikulito, visų rūšių raumenų skausmų profilaktikai. Senojoje Tailando natūralioje medicinoje naudojamas kaulų suaugimo po lūžių skatinimui... Gali pagelbėti peršalus ar su gripu susijusių, raumenų keliamų skausmų malšinimui.

Kiekis

Geltonasis Tailando balzamas yra pagamintas pagal originalų Dr. Mo Sink receptą. Tepama priemonė, kurios pagrindą sudaro  natūralus bičių vaškas, imbiero aliejus, šviežių, smulkintų ir ne perdirbtų šaknų ir žolinių augalų mišinys, gaminama rankiniu būdu, siekiant išsaugoti visas natūralias sudėtinių augalų teikiamas savybes. Getonojo balzamo Mo Sink nauda sveikatai, naudojant jį masažo metu:

  • reguliarus masažas balzamu gali padėti paralyžiuotų galūnių atstatymui, sumažinti patinimus, pagerinti bendrą sąnarių ir raumenų būklę,
  • kraujotakos aktyvinimas masažo metu palengvina tirpstančių rankų ir kojų būklę, palengvina mėšlungio keliamus skausmus,
  • masažo metu naudojamas kaip pagalbinė priemonė kremzlės atstatymui, pagalbinė priemonė sąnarių, reumato, artrito, osteochondrozės, radikulito ligų profilaktikai ir visų rūšių raumenų problemų palengvinimui,
  • Tailando natūralioje medicinoje naudojamas kaulų suaugimo po lūžių skatinimui
  • kasdien masažuojant, palengvina kūno sąstingį jaučiamą rytais,
  • peršalimo ar gripo simptomų mažinimo profilaktikai,
  • puiki profilaktinė priemonė nudegus saulėje,
  • padeda numalšinti alerginį niežulį sukeltą vabzdžių įkandimų ir paspartina audinių regeneraciją.

Naudojimas: Tik išoriniam naudojimui, masažuojant tepti problemines vietas, kol balzamas įsigers į odą. Netepti atvirų žaizdotų vietų. Kruopščiai nuplauti rankas ir vengti patekimo į akis. Tinkamas vaikams nuo 3 metų.

Kontraindikacijos: Individualus augalinių sudėtinių dalių netoleravimas, augalams jautriems ir alergiškiems žmonėms patartina atlikti odos testą.

Sudėtis: Bičių vaškas, laukinio imbiero aliejus (Zingiter oil), ciberžolė, gydomosios tajų šaknys ir žolės.

Tiems kuriems įdomu:

Gydomojo laukinio imbiero aliejus (Zingiber cassumunar oil), , kuris pasižymi skausmą malšinančiu, maitinančiu, stiprinančiu ir regeneruojančiu poveikiu. Laukinio imbiero aliejuje yra iki 70% zingibereno, o taip pat kamfeno, cineolio, biseboleno, borneolio, citralio, linalolio, vitaminų C, B1, B2, A ir nepamainomų amino rūgščių. Eterinis imbiero aliejus pasižymi antiseptiniu, antioksidantiniu,nuskausminamuoju poveikiu. Padeda, esant peršalimo susirgimams, susikaupus uždegiminiams skysčiams plaučiuose, skaudant galvai ir dėl raumenų įtempimo. Valo ir sutraukia poras, pašalina uždegimines reakcijas. Gelbsti esant edemai (skysčių kaupimąsi organizmo audiniuose), gerina sąnarių lankstumą, puikiai padeda esant nudegimams.

Ciberžolė (zingiberaceae šeimos augalas) natūraliai auga Pietų Azijoje. Ciberžolė jau labai seniai naudojama Ajurvedos medicinoje kaip ypatingai stiprų priešuždegiminį poveikį turintis vaistinis augalas. Ciberžolė savo sudėtyje turi kurkuminoidų, taip pat eterinių aliejų (pvz., turmerono ir zingibereno), cukrų, baltymų, dervų, kalio, natrio, geležies, magnio, lipidų, monosočiųjų ir polinesočiųjų riebalų, vitaminų A, C ir D. Iš šio augalo šakniastiebių gaunami specialūs milteliai, dar kitaip vadinami kurkuma. Ciberžolė jau labai seniai naudojama Ajurvedos medicinoje kaip ypatingai stiprų priešuždegiminį poveikį turintis vaistinis augalas. Kukurmino priedas naudojamas gydant paralyžių, traumas, sumušimus, esant avitaminozei, raumenų ir sąnarių skausmams. Gerina kraujotaką, atstato raiščius ir sausgysles, pašalina vandens susikaupimą audiniuose, esant pakenktam kepenų darbui, pagerina diabetikų kojų stovį.

Tailando geltonasis balzamas iš daktaro "Mo Sink" 50g
11 Prekės
chat Komentarai (0)
Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.