Thanapoompat Nasol Sinus Drops nosies lašai 35ml

10,80 €
Su mokesčiais

Tradicinės tajų medicinos nosies lašai yra efektyvus sprendimas peršalus, kenčiant nuo siniusito ar slogos. Unikalus ingredientų derinys, įskaitant pačiulių, kokosų, azijinės centelės, imbiero, eukalipto, jazminų, mentolio aliejus ir kitus augalų ekstraktus, suteikia antiedeminį, stiprų priešuždegiminį poveikį, palengvina skausmą ir greitai atpalaiduoja užgulusią nosį bei sinusus.

Kiekis

Tradicinės tajų medicinos nosies lašai yra efektyvus sprendimas peršalus, kenčiant nuo siniusito ar slogos. Unikalus ingredientų derinys, įskaitant pačiulių, kokosų, azijinės centelės, imbiero, eukalipto, jazminų, mentolio aliejus ir kitus augalų ekstraktus, suteikia antiedeminį, stiprų priešuždegiminį poveikį, palengvina skausmą ir greitai atpalaiduoja užgulusią nosį bei sinusus.

Sudėtyje esantys augalų ekstraktai ir aliejai neutralizuoja daugumą bakterijų ir virusų, sukeliančių ligas. Įlašinę jie pasklinda po nosies gleivinę, apgaubia ją ir veikia ilgai, malšindami uždegiminį procesą. Štai kodėl tokie aliejaus pagrindu pagaminti žolelių lašai laikomi geriausiais lašais nuo sinusito. Be to, dėl sudėtyje esančių ekstraktų lašai turi antiedeminį poveikį. Vartojant šiuos vaistažolių lašus, sumažėja alerginio rinito sukeltas patinimas. Lašai malšina skausmą sinusito metu ir pašalina pūlingą turinį iš sinusų bei mažina maudimą, šai gerina nosies gleivinės kraujotaką, todėl sumažėja paburkimas ir greitėja sveikimas.

Produktas turi vėsinanį ir šildantį poveikį, bei pasižymi ilgalaikiu veikimu po įlašinimo. Jau po pirmo panaudojimo palengvėja ir atsistato kvėpavimas per nosies ertmę. Lašai yra visiškai natūralūs ir nekenksmingi, todėl gali būti naudojami nėščioms ir maitinančioms mamoms. Išskyrus individualų tam tikrų sudėtinių dalių netolaravimą ar turimas alergines reakcijas sudėtyje esantiems augalams. Lašų sudėtyje yra pačiulių, gvazdikėlių, kokosų aliejų, azijinės centelės, juodojo ir paprasto imbiero, mentolio ir eukalipto. Lašai turi ir vėsinantį, ir šildantį poveikį. Dėl sudėtyje esančių eterinių aliejų, produktas turi deginantį-kaitinantį poveikį, plečiasi sinusai, pagerėja pūlingo turinio nutekėjimas ir kraujo cirkuliacija nosies gleivinėje. Jei deginimo pojūtis yra per stiprus, visada galite šiek tiek atskiesti lašus kokosų aliejumi, arba galite naudoti kitą visiškai natūralų aliejų.

Naudojimo būdas: atsigulkite ant dešiniojo šono ir įlašinkite 1-2 lašus į kairę šnervę. Palaukite porą minučių. Tada apverskite ir pakartokite procedūrą su dešine šnerve. Po 2-3 minučių galite keltis. Galima aliejų užtepti ant vatos tamponėlio ir paskirstyti nosies gleivinės srityje. Virusinių epidemijų metu šia priemone profilaktiniais tikslais galite tiesiog patepti abi nosies landas.

Tiems kam įdomu:

Pačiulių (Pogostemon cablin) aliejus, yra plačiai naudojamas tradicinėje Azijos medicinoje dėl savo įvairiapusio poveikio. Šis aliejus turi unikalų aromatą ir yra žinomas dėl savo raminančių, priešuždegiminių ir kitų naudingų savybių. Pagrindinės tradicinės Azijos medicinos sritys, kuriose naudojamas pačiulių aliejus:

  • Aromaterapijai: Pačiulių aliejus yra dažnai naudojamas aromaterapijoje dėl savo malonaus ir raminančio kvapo, nes padeda sumažinti stresą, nervų įtampą ir skatina įvairapusiišką emocinę gerovę.
  • Odos priežiūrai: Šis aliejus naudojamas odos priežiūros produktuose dėl savo gebėjimo drėkinti odą ir palaikyti jos elastingumą. Taip pat yra taikomas spuogų gydymui ir odos uždegimų mažinimui.
  • Masažui: Pačiulių aliejus dažnai naudojamas kaip priedas į masažo aliejus. Jo priešuždegiminės savybės prisideda prie raumenų atpalaidavimo ir sumažina sąnarių skausmus. Peršalimo ligų gydymui: Azijos medicinoje pačiulių aliejus naudojamas peršalimo ir virusinių ligų gydymui. Jo antimikrobinės savybės padeda kovoti su bakterijomis ir virusais.
  • Meditacijai: Dėl savo raminančio kvapo pačiulių aliejus itin naudojamas meditacijos metu siekiant pasiekti vidinę ramybę ir harmoniją.
  • Natūralus repelentas: Pačiulių aliejus yra žinomas kaip natūralus repelentas ir naudojamas skruzdžių, uodų ir kitų vabzdžių atbaidymui.

Kokosų aliejus yra plačiai naudojamas tradicinėje Azijos medicinoje dėl savo įvairiapusio poveikio ir įvairių savybių. Štai pagrindinės iš jų: 

  • Odos priežiūrai: Kokosų aliejus yra garsėjęs savo drėkinančiomis savybėmis, todėl naudojamas odos drėkinimui, ypač esant sausai odai. Be to, dėl savo priešuždegiminių savybių jis taikomas spuogų, egzemos, lengvų nudegimų gydymui ir odos bėrimų, dirglumo mažinimui.
  • Plaukų priežiūrai: Kokosų aliejus yra populiarus plaukų kondicionierius ir maitinimo priemonė. Jis gali padėti drėkinti plaukus, suteikti jiems blizgesio, taip pat sumažinti plaukų lūžinėjimą ir gali būti naudojamas galvos odos priežiūrai.
  • Masažo aliejus: Kokosų aliejus naudojamas kaip natūralus masažo aliejus dėl savo skonio ir malonaus kvapo, taip pat dėl gebėjimo lengvai įsiskverbti į odą ir suteikti masažui švelnumo, o odai glotnumo.
  • Vabzdžių įkandimų gydymui: Kokosų aliejus dėl savo švelnaus priešuždegiminio poveikio naudojamas vabzdžių įkandimų gydymui.
  • Dantų ir burnos priežiūrai: Azijos tradicinėje medicinoje kokosų aliejus naudojamas burnos skalavimui, o šis metodas vadinamas "burnų skalavimu su kokosų aliejumi." Tvirtai tikima, kad aliejaus antibakterinis poveikis padeda palaikyti burnos sveikatą.

Azijinė Centelė (Centella asiatica), žinoma ir kaip Gotu Kola, yra žolė, kuri dažnai naudojama tradicinėje Azijos medicinoje. Augalas turi įvairių biologiškai aktyvių medžiagų, tokių kaip triterpenoidai, flavonoidai ir kitos naudingos medžiagos. Pagrindiniai iš jų :

  • Smegenų funkcijos ir atminties gerinimui: Azijinė Centelė yra žinoma dėl savo potencialaus poveikio smegenų funkcijai ir atminties gerinimui. Ji dažnai naudojama siekiant pagerinti kognityvines funkcijas ir galvos smegenų kraujotaką.
  • Antioksidacinis poveikis: Ši žolė yra turtinga antioksidantais, kurie padeda apsaugoti organizmą nuo laisvųjų radikalų pažeidimo. Antioksidantai prisideda prie ląstelių apsaugos siekdami išvengti oksidacinio streso.
  • Žaizdų gydymui: Tradicinėje medicinoje ji dažnai naudojama norint paskatinti greitesnį žaizdų gijimą, taip pat sumažinti randų susidarymą.
  • Odos priežiūrai: Azijinė centelė naudojama odos priežiūros tikslais. Jos ekstraktas padeda sumažinti odos uždegimus, raudonį, taip pat turi teigiamą poveikį sausai odai.
  • Venų s tiprinimas: Azijos medicinoje ši žolė kartais naudojama siekiant sustiprinti venų sieneles ir pagerinti kraujotaką. Todėl yra naudinga žmonėms, turintiems problemų su kraujotakos sistema. 6. Streso mažinimui: Azijinė centelė turi raminantį poveikį ir padeda mažinti stresą bei nerimą. Ji yra tradiciškai laikoma adaptogeniniu augalu, kuris padeda organizmui prisitaikyti prie stresinių situacijų.
  • Jauninantis poveikis: Dėl antioksidacinių savybių ir kollageno sintezės skatinimo, centelė dažnai naudojama siekiant palaikyti odos elastingumą ir mažinti senėjimo požymius.

Imbierinių šeimos augalai tradicinėje Azijos medicinoje daugiau nei 200 metų naudojamas kaip prieskonis ir vaistas. Imbieras yra svarbus augalas, turintis keletą vaistinių ir maistinių verčių, naudojamų Azijos ir Kinijos tradicinėje medicinoje. Imbieras ir bendrieji jo junginiai, tokie kaip Fe, Mg, Ca, vitaminas C, flavonoidai, fenolio junginiai (gingerdiolis, gingerolis, gingerdionas ir shogaoliai), seskviterpenai, paradoliai jau seniai naudojami kaip augalinis vaistas įvairiems simptomams, įskaitant vėmimo, skausmo, peršalimo simptomų gydymui. Medicininių labaratorinių tyrimų metu buvo įrodyta, kad imbieras pasižymi priešuždegiminėmis, antiapoptozinėmis, priešnavikinėmis, karščiavimą mažinančiomis, antitrombocitinėmis, antihiperglikeminėmis, antioksidacinėmis ir antidiabetinėmis, antikrešėjimą mažinančiomis ir analgezinėmis savybėmis, turi kardiotoninį, citotoksinį poveikį. Jis buvo plačiai naudojamas artritui, mėšlungiui, patempimui, gerklės skausmui, reumatui, raumenų, sąnarių skausmams, vėmimui, vidurių užkietėjimui, virškinimo sutrikimams, hipertenzijai, demencijai, karščiavimui ir infekcinėms ligoms gydyti. Imbiero lapai taip pat buvo naudojami maistui gardinti ir Azijos tradicinei medicinai. Imbiero aliejus taip pat naudojamas kaip maisto kvapioji medžiaga gaiviuosiuose gėrimuose, kaip prieskoniai kepiniuose, konditerijos gaminiuose, marinatuose, padažuose ir kaip konservantas. Imbieras yra naudojamas šviežias, konservuotas ir džiovintas. Imbiero farmakologinė veikla daugiausia buvo siejama su jo aktyviais fitojunginiais 6-gingerolis, 6-šogaolis, zingeronas, neskaitant fenolių ir flavonoidų. Yra žinoma, kad gingerolis ir shogaolis turi antioksidacinių ir priešuždegiminių savybių. Tiek tradicinėje Azijos medicinoje, tiek šiuolaikinėje Kinijoje imbieras naudojamas maždaug pusėje visų vaistažolių receptų. Tradiciniai vaistiniai augalai dažnai yra pigesni, vietoje prieinami ir lengvai vartojami žali ir kaip paprasti vaistiniai preparatai. Gauti rezultatai rodo, kad imbiero ekstraktas gali būti naudojamas kaip priedas maisto ir farmacijos pramonėje.

Eukaliptas (Eucalyptus globulus), nėra tradicinio Azijos regiono augalas. Šis medis yra kilęs iš Australijos, tačiau jis plačiai išplito visame pasaulyje, įskaitant Azijos šalis. Tradicinėje Azijos medicinoje eukalipto naudojimas taikomas įvairiais būdais:

  • Inhalacijos: Eukalipto lapai ir aliejus gali būti naudojami inhaliacijoms gydyti kvėpavimo takų susirgimus. Eukalipto aliejus turi antiseptinių ir atpalaiduojančių savybių, galinčių palengvinti kvėpavimą.
  • Arbatos: Iš eukalipto lapų galima ruošti arbatą, kuri gali būti naudojama šalčio ir peršalimo simptomams mažinti. Arbatos gali turėti raminančių savybių ir prisidėti prie kvėpavimo takų valymo.
  • Skausmo mažinimui: Eukalipto aliejus dėl savo skausmą mažinančių ir atpalaiduojančių savybių gali būti naudojamas įvairiems išoriniams tikslams, vienas jų- masažas. Aliejus gali būti naudojamas įtrynimams esant neuralgijoms, sergant sąnarių, raumenų uždegimu.
  • Vaistas: Kai kuriose Azijos tradicinėse sistemose eukalipto lapai naudojami kaip arbatų sudedamoji dalis ar vaistažolių mišiniuose siekiant palengvinti įvairias sveikatos būklės. Tinka sergant kvėpavimo takų ligomis: gerklės, trachėjos, bronchų uždegimu, taip pat žaizdoms, opoms, fistulėms plauti. Lapų antpilas ir nuoviras dažnai vartojami sergant pūlinėmis odos bei plaučių ligomis.

Mentolis, natūralus pipirmėčių augalo Mentha piperita (Lamiaceae) produktas, yra monoterpenas, plačiai naudojamas kaip natūralus produktas kosmetikoje, kvapioji medžiaga ir kaip tarpinis produktas kitų junginių gamyboje. Įvairiuose pipirmėčių ekstraktuose yra pagrindinė veiklioji sudedamoji dalis mentolio, kuris šimtmečius buvo naudojamas kaip tradicinis vaistas nuo daugelio negalavimų, įskaitant infekcijas, nemigą ir dirgliosios žarnos sindromą, taip pat kaip vabzdžių įkandimus. Mentoliui būdingas vėsinimo pojūtis iš dalies atsiranda dėl sensorinių neuronų. Mentolis veikia receptorius, greitai didindamas ląstelėje esantį kalcį ir mobilizuodamas kalcio srautą per kanalus, kad sukeltų šalčio atsako signalus vartojimo vietoje. Be šalčio sukeliančių pojūčių, mentolis turi citotoksinį poveikį vėžinėms ląstelėms, mažina piktybinių ląstelių augimą ir dalyvauja sinergetiniame GABA receptorių ir natrio jonų kanalų sužadinimo veikloje, dėl ko atsiranda analgezija. Nors kai kurios skausmą malšinančios priemonės yra skirtos iš tikrųjų gydyti skausmingą vietą, Harvardo medicinos mokykla aiškina, kad mentolis veikia tiesiog ištęsdamas skausmą. Nors išoriškai tepamas mentolis sąveikaudamas su neuronų receptoriais sukuria vėsinantį poveikį, jis iš tikrųjų nekeičia odos temperatūros. Kodėl žmogus, kenčiantis nuo lėtinio skausmo, turėtų apsvarstyti galimybę naudoti šią priemonę, o ne visas kitas? Todėl, kad tyrimai parodė, kad mentolis yra veiksminga skausmo valdymo priemonė. Viename iš tokių tyrimų dalyvavo 10-ties skerdyklų darbuotojai, sergantys riešo kanalo sindromu. Dalis grupės buvo gydoma mentolio tepalu, o po 48 valandų tie patys asmenys buvo gydomi placebo geliu, kuris tik kvepia mentoliu. Likę grupės nariai turėjo tą pačią patirtį, bet atvirkščiai (placebas prieš faktinį gydymą mentoliu). Tyrimo pabaigoje buvo pastebėta, kad skausmo intensyvumas rankos ir plaštakos srityje sumažėjo labiau po gydymo mentoliu nei gydant placebu. Taigi mokslininkai padarė išvadą, kad tai yra veiksmingas pasirinkimas tiems, kurie kovoja su „lėtiniu ir neuropatiniu skausmu“. Vietinis mentolio ir metilsalicilato derinio taikymas naudojamas skausmui malšinti, kurį sukelia artritas, paprastasis nugaros skausmas, mėlynės, mėšlungis, raumenų ar sausgyslių patempimas. Šis duetas yra vietinis analgetikas. Kitas mentolio naudojimo skausmui malšinti privalumas yra tai, kad jį saugu naudoti. Pavyzdžiui, viename tyrime, kuriame dalyvavo 208 pacientai, nė vienas asmuo nepatyrė rimtų nepageidaujamų reiškinių, kai buvo paveikti mentoliu išoriškai.

Thanapoompat Nasol Sinus Drops nosies lašai 35ml
27 Prekės
chat Komentarai (0)
Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.