Paakių ir veido kremas nuo raukšlių iš Tailando SYN-AKE 40+ 15g

15,80 €
Su mokesčiais

Šviesinantis paakių kremas nuo raukšlių su gyvačių nuodų peptidais SYN-AKE. Kremo sudėtyje yra biomimentinio peptido SYN-AKE, kurio paskirtis tiesioginis ir ilgalaikis mimikos raukšlių atpalaidavimas. Pasižymi aktyviomis tiesinimo savybėmis ir akivaizdžiai sumažina raukšlių gylį kelių dienų bėgyje.. Ši formulė buvo sukurta norint "sušaldyti" raumenis, kurie yra atsakingi už raukšlių susidarymą, ir tokiu būdu sustabdyti jų senėjimo procesą. Peptidai yra įvairialypiai (milijonai sekų), saugūs (natūralūs ir biomimetiniai), itin veiksmingi (aukštas aktyvumas) ir inovatyvūs (dabarties ir ateities ingredientai) – kitaip tariant: jie yra kosmetikos superžvaigždės. 

Kiekis

Šviesinantis paakių kremas nuo raukšlių su gyvačių nuodų peptidais SYN-AKE. Kremo sudėtyje yra biomimentinio peptido SYN-AKE, kurio paskirtis tiesioginis ir ilgalaikis mimikos raukšlių atpalaidavimas. Pasižymi aktyviomis tiesinimo savybėmis ir akivaizdžiai sumažina raukšlių gylį kelių dienų bėgyje.. Ši formulė buvo sukurta norint "sušaldyti" raumenis, kurie yra atsakingi už raukšlių susidarymą, ir tokiu būdu sustabdyti jų senėjimo procesą. Pagrindinis kremo komponentas, užtikrinantis tokį veiksmą, yra SYN-AKE. Dėl jo poveikio odoje užblokuojami nerviniai impulsai, atsakingi už odos susitraukimą. Štai kodėl raukšlės greitai išnyksta. SYN-AKE peptidas veikia panašiai kaip nuodų toksinai, tiesiogiai veikia atpalaiduojamąjį mimikos raumenį, išlygina smulkias raukšles ir neleidžia joms atsirasti. Saugus „Botox“ pakeitimas. Jis taip pat turi puikų odos tonuso išlyginamąjį poveikį ir kelių dienų bėgyje sumažina raukšlių gylį ir išvaizdą. Didelė teigiamo poveikio dalis tenka ir kitoms sudėtinėms sudėtinėms dalims: kolagenui, arbutinui, adenozinui, ikrų , granatų ekstraktams, vitaminui E ir kt. Drėkina ir maitina subtilią odą aplink akis, suformuoja apsauginį barjerą. Peptidai yra baltymų fragmentai sudaryti iš amino rūgščių junginių ir sujungti peptidinėmis jungtimis. Jie gali būti sudaryti iš trumpų arba ilgų amino rūgščių grandinių. Peptidai yra visų organizmų komponentai, jų yra baltymuose ir fermentuose. Į peptidų formavimąsi yra įtrauktos net 20 amino rūgščių, kurios gali sudaryti daug skirtingų jungčių. Yra išskiriamos tokios peptidų rūšys: oligopeptidai, polipeptidai ir makropeptidai. Oligopeptidai yra gana trumpos amino rūgščių grandinės susidedančios iš iki 10 – ies amino rūgščių jungčių. Polipeptidai turi 10 – 100 amino rūgščių jungčių, o molekulės, kurios turi daugiau nei 100 amino rūgščių jungčių yra vadinamos makropeptidais ir yra geriau žinomos kaip baltymai. Du iš geriausiai žinomų baltymų yra kolagenas ir elastinas, kurie yra mūsų kūno ir odos natūralios sudedamosios dalys. Šios medžiagos yra naudojamos medicinoje ir dermatologijoje, nes yra žinoma, jog tirpus kolagenas skatina tarpląstelinius procesus, greitina žaizdų gijimą ir savaiminį odos epitelio atsinaujinimą. Taigi, jis stimuliuoja audinių atsinaujinimą ir makromolekulių formavimąsi. Todėl, nenuostabu, jog dar 1970 m. tirpus kolagenas buvo pradėtas naudoti kosmetikos produktuose. Šie peptidai yra didelės molekulinės masės makromolekulės ir todėl negali prasiskverbti giliai į odą, tačiau turi lengvą stangrinantį poveikį odos paviršiui ir itin gerai sulaiko vandenį.

Kontraindikacijos: naudojant SYN-AKE kremą, negalima tuo pačiu metu naudoti kosmetikos gaminių su vaisių rūgštimis, nes jos sustabdo raumenų relaksantų poveikį.

Naudojimas: tepti paakių sritį, ar kitas problemines zonas du kartus dienoje (ryte ir vakare). Rekomenduojamas amžius nuo 40 metų.

Sudėtis: Dejonizuotas vanduo, izononilo izononanoatas, cetilo alkoholis, kaprilo / abrikosų trigliceridas, hidroksietilo karbamidas, sorbitano olivatas, mikrokristalinis vaškas, natrio poliakrilatas, trietanolaminas, c13-14, izoparafinas, kvapiosios medžiagos, karbomeras, PEG-100 stearatas, chlorfentezinas, trifentezinas, trifenesinas, trifenetinas EDTA, ceten-20, steath-20, glicerinas, magnio askorbilo fosfatas, metilizotiazolinonas, tirpus kolagenas, diaminobutirilo benzilamido diacetatas.

kremas nuo raukšlių iš Tailando SYN-AKE 40+ 15g
9 Prekės
chat Komentarai (0)
Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.