100 proc. natūralus, augalinis, neputojantis vėlyvojo citrinmedžio plaukų šampūnas-kaukė 300ml

17,50 €
Su mokesčiais

100 proc. natūralus, augalinis vėlyvojo citrinmedžio plaukų šampūnas-kaukė. Vėlyvasis citrinmedis lot. Kaffir Lime yra rutenių šeimos augalas, nors pačiame Tailande jis vadinamas tiesiog bergamote. Nors abiejų šeimos giminigos tai vis dėl to dvi skirtingos rūšys.  Gydomasis augalas turi stiprių antiseptinių, antibakterinių savybių, valo ir stiprina galvos odą, atgaivina plaukus, minkština, drėkinta bei suteikia natūralų blizgesį. Kaffir Lime atstato galvos odos riebalines liaukas ir sunormalizuoja jų darbą, bei padeda kovoti su pleiskanojimu ir plaukų slinkimu. Sudėtyje nėra muilo, tad priemonę reikia tiesiog įtrinti į galvos odą. Gelbsti sergant įvairiomis odos ligomis, pvz dermatitas, egzema ir psoriazė. Papildymas atvyks po spalio 10 dienos.

Kiekis
Išparduota


100 proc. natūralus, augalinis vėlyvojo citrinmedžio plaukų šampūnas-kaukė. Vėlyvasis citrinmedis lot. Kaffir Lime yra rutenių šeimos augalas, nors pačiame Tailande jis vadinamas tiesiog bergamote. Nors abiejų šeimos giminigos tai vis dėl to dvi skirtingos rūšys. Gydomasis augalas turi stiprių antiseptinių, antibakterinių savybių, valo ir stiprina galvos odą, atgaivina plaukus, minkština, drėkinta bei suteikia natūralų blizgesį. Kaffir Lime atstato galvos odos riebalines liaukas ir sunormalizuoja jų darbą, bei padeda kovoti su pleiskanojimu ir plaukų slinkimu. Sudėtyje nėra muilo, tad priemonę reikia tiesiog įtrinti į galvos odą. Gelbsti sergant įvairiomis odos ligomis, pvz dermatitas, egzema ir psoriazė. Nuo neatmenamų laikų Tailando gyventojai kaitindavo ant silpnos ugnies pertrintus citrinmedžio vaisius  iki minkštos konsistencijos tyrės, ir ją įtrindavo į galvos odą ir padengdavo plaukus. Po tokios natūralios kaukės plaukai būdavo stori, minkšti ir blizgūs. Vadovaujantis senoviniais receptais, tajai dar ir dabar gaminą šią natūralią ir unikalią plaukų kaukę.

Naudojimas: kruopščiai įtrinti priemonę į plaukų šaknis ir palikti minimum 15 minučių, norint pasiekti maksimalų rezultatą laikyti šiltai apsukus galvą rankšluosčiu bent 30 minučių.

Asmeninis pastebėjimas: Stipriai padidina plaukų apimtį. Turint ilgus plaukus priemonę patarčiau naudoti tik plaukų šaknims ir galvos odai, o plaukų galams pasirinkti maitinančią priemonę, kad ir Poompuksa vėlyvojo citrinmedžio kaukę. Taipogi puikiai tinka naminiams plaukų kaukių mišiniams. Klientės receptas: sutrinti avokadą, kiaušinio trynį ir papildyti keliais kolageno, argano ar net paprasto varnalėšų aliejaus lašais ir šiltai apsukus palaikyti kuo ilgiau. Po procedūros išplauti įprastu šampūnu. Rezultatas tikrai bus puikius ! Tiesiog negaliu perduoti to jausmo, kokį poveikį daro ši gydomoji kaukė, ji tiesiog praskaidrina ir atgaivina mintis, bei pašalina nuovargį :)

Sudėtis: vanduo ir vėlyvasis citrinmedis (kaffir lime) 

100 proc. natūralus vėlyvasis citrinmedis

Jums taip pat gali patikti

chat Komentarai (0)
Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.