Tradicinė Tailando augalinė priemonė pėdų ir nagų grybeliui gydyti 60 ml

19,90 €
Su mokesčiais

Kojų ir kojų nagų grybelis yra viena iš labiausiai paplitusių ligų. Šiandien yra veiksmingų preparatų, kurie gali susidoroti su grybeline infekcija, ar net ilgus metus trunkančiu nuolatiniu gydymu, per gana trumpą laikotarpį. Vienas iš jų, garantuojančių pasveikimą nuo grybelio, kantriai ir reguliariai naudojant, yra tradicinis tajų „N-Herb Products“ vaistažolių mišinys. 

Kiekis

Kojų ir kojų nagų grybelis yra viena iš labiausiai paplitusių ligų. Šiandien yra veiksmingų preparatų, kurie gali susidoroti su grybeline infekcija, ar net ilgus metus trunkančiu nuolatiniu gydymu, per gana trumpą laikotarpį. Vienas iš jų, garantuojančių pasveikimą nuo grybelio, kantriai ir reguliariai naudojant, yra tradicinis tajų „N-Herb Products“ vaistažolių mišinys. Pėdų ir nagų mikozę galima atpažinti pagal šiuos simptomus:

Pirmajame etape: nemalonus odos niežėjimas ir lupimasis, nago plokštelės spalvos pasikeitimas ir vienodumas, specifinio nemalonaus kvapo atsiradimas

Antroje stadijoje: pastebimi nagų pažeidimai, gilūs įtrūkimai, sukeliantys skausmą vaikštant, prakaitavimas, nuolatinis niežėjimas ir nemalonus kvapas. Oda atrodo šiurkšti ir negyva.

Trečiajame ligos vystymosi etape: nagai visiškai sunaikinami, oda pasidengia opomis, pleiskanoja ir niežti tarpupirščiai. Skauda vaikščioti.

Grybelį galima ir būtina neutralizuoti naudojant veiksmingą priešgrybelinį augalinį mišinį. Priemonė padeda panaikinti nagų grybelį sluoksnis po sluoksnio, visiškai išvalant juos nuo šios ligos.

Naudojimas: Sergant pėdų odos grybeliu, užtenka 1-2 savaitės kasdien nuvalyti pažeistą vietą losjone pamirkytu tamponu. Gydant nagų grybelį, pirmiausia reikia kuo trumpiau nukirpti grybeliu užkrėstą nagą. Užtepti ant vatos tamponėlio skysčio iš buteliuko ir palikiti 10 minučių. Nuėmus tamponą, kai kuriais atvejais ant paviršiaus atsiranda išskyrų, kurias reikia pašalinti švariu vatos tamponu. Kartais tokių išimčių gali ir nebūti. Po dviejų savaičių tiesiog nuvalykite nagą priemone sudrėkintu tamponu. Naudokite tol, kol išnyks matomi grybelio simptomai.

Sudėtis:

Gydomoasis laukinis imbieras (Zingiber cassumunar), kuris pasižymi skausmą malšinančiu, maitinančiu, stiprinančiu ir regeneruojančiu poveikiu. Laukinio imbiero aliejuje yra iki 70% zingibereno, o taip pat kamfeno, cineolio, biseboleno, borneolio, citralio, linalolio, vitaminų C, B1, B2, A ir nepamainomų amino rūgščių. Eterinis imbiero aliejus pasižymi antiseptiniu, antioksidantiniu, nuskausminamuoju poveikiu. Padeda, esant peršalimo susirgimams,grybelinėsms infekcijoms, susikaupus uždegiminiams skysčiams plaučiuose, skaudant galvai ir dėl raumenų įtempimo. Valo ir sutraukia poras, pašalina uždegimines reakcijas, edemą (skysčių kaupimąsi organizmo audiniuose), gerina sąnarių lankstumą, puikiai padeda esant nudegimams.

Gvajavos lapų ekstraktas (Psidium Guajava leaf) - yra puikus vitamino K, A ir C bei vitaminų B grupės šaltinis. Joje yra daug mineralų, daug kalcio, magnio, kalio, fosforo, geležies, mažiau chloro ir sieros, vario ir mangano, cinko, selenao ir jodo. Dėl šios kompozicijos guava efektyviai padidina bendrą mūsų kūno tonasą, padeda stiprinti kaulų masę ir limfinę sistemą. Lapuose yra biologiškai aktyvių komponentų, galinčių kovoti su patogenais, reguliuoti gliukozės kiekį kraujyje ir netgi reguliuoti kūno svorį. Gvajavos lapų eterinio aliejaus sudėtyje yra cineolo, taninų, triterpenų, flavonoidų, dervos, eugenolio, obuolių rūgšties, riebalų, celiuliozės, chlorofilo, mineralinių druskų ir daugelis kitų mineralinių medžiagų . Gvajavos pasėliai yra auginami Azijoje, Egipte, Havajuose, Floridoje Palestinoje ir kt. "Psidium" gentis apima maždaug 150 rūšių mažų medžių ir krūmų, kuriuose tik 20 rūšių veda valgomuosius vaisius, o likusieji yra laukiniai ir vaisių kokybė prastesnė. Gvajava yra fitoterapinis augalas, naudojamas liaudies medicinoje, kuris, kaip manoma, turi aktyvių komponentų, padedančių gydyti ir valdyti įvairias ligas. Daugelis augalo dalių tradicinėse medicinoje buvo naudojamos tokioms ligoms kaip maliarija, gastroenteritas, vėmimas, viduriavimas, dizenterija, žaizdos, opos, danties skausmas, kosulys, gerklės skausmas, uždegiminės dantenos ir daug kitų. Remiantis oficialiai atliktų antibakterinių tyrimų duomenimis, gvajavos lapų metanolio ir etanolio ekstraktai parodė savo slopinančią veiklą prieš gramteigiamas bakterijas (Escherichia coli ir Salmonella enteritidis).

Vėlyvojo Citrinmedžio (Kaffir Lime) moksliniai ir laboratoriniai tyrimai teigia, kad augalo lapuose yra alkaloidų, flavonoidų, terpenoidų, tanino ir saponino. Pavyzdžiui vieno tyrimo metu, kuris buvo skirtas citotoksiniam augalo lapų ekstrakto poveikiui gimdos kaklelio vėžio ir neuroblastomos ląstelių linijoms ištirti duomenys parodė, kad Kaffir lime lapų ekstraktas sumažina gimdos kaklelio ir neuroblastomos linijos ląstelių gyvybingumą ir gali turėti priešvėžinių junginių potencialą. Dėl intensyvaus citrusinio aromato Vėlyvojo citrinmedžio lapai naudojami gaminant maistą. Pusė skonio yra aromate, todėl tajų maistas yra toks skanus! Vėlyvojo citrinmedžio lapų aliejus naudojamas aromaterapijoje, siekiant sumažinti stresą, nerimą, nuovargį, įvairių ligų profilaktikai. Aliejaus inhaliavimas tai atgaiva jūsų kūnui ir protui, o augalą auginant namuose, energijos užtenka visai dienai. Prieš išrandant dantų pastą, Pietryčių Azijos gyventojai burnos higienai kramtydavo Kaffir lime lapus. Antihalitozės efektą lemia ir malonus aromatinių aliejų kvapas, ir natūralios antibakterinės lapų savybės. Augalo lapuose yra medžiagų, kurios turi antibakterinį poveikį prieš Staphylococcus aureus, kuris yra įprastas odos patogenas. Citrinmedžio ekstraktai neleidžia daugintis bakterijoms ant žaizdų gijimo vietoje, todėl jie yra veiksmingi vietiniai antiseptikai. Antibakterinės savybės ir malonus kvapas taip pat yra priežastis, kodėl augalo lapų aliejai naudojami kūno dezodorantuose. Eteriniai citrinmedžio lapų aliejai pasižymi stipriu priešuždegiminiu poveikiu ir gali sunaikinti Propionibacterium acnes – bakterijas, kurias matome odos paviršiuje sergant akne. Taip pat mažina spuogų susidarymą, o vėliau randų bei dėmių atsiradimą. Kaffir lime lapų aliejuje esantys terpenai, tokie kaip citronelalis ir limonenas, turi antioksidacinių ir priešgrybelinių savybių. Antioksidantai šiandien yra labai populiarūs odos priežiūros produktuose. Jie padeda panaikinti senėjimo poveikį odai ir išlaikyti sveiką spindesį. Vėlyvojo Citrinmedžio ir kitų citrusinių vaisių ekstraktų galima rasti šampūnuose ir kituose plaukų gaminiuose. Aliejus labai efektyviai išpainioja plaukų sruogas ir šalina nešvarumus bei normalizuoja odos riebalinių liaukų darbą. Be antibakterinių savybių jie taip pat kovoja su pleiskanomis ir utėlėmis.

Mentolis natūrali medžiaga, gaunama iš augalinio mėtų aliejaus garinės distiliacijos būdu. Kambario temperatūroje mentolis yra kristalinės struktūros, šviesus arba bespalvis, vaškinės konsistencijos. Mentolio skonis ir kvapas primena pipirmėtes, atpažįstamas iš būdingo mėtų kvapo. Mentolis tirpsta riebaluose, todėl lengvai įsigeria į odą. Ši saugi medžiaga naudojama įvairių kasdienio vartojimo produktų gamyboje, taip pat kaip priedas, kvapo ir skonio stipriklis. Mentolio dedama į saldumynus, dantų pastas, kosmetikos priemones, įvairius gyvūnams skirtus gaminius. Be būdingo skonio ir kvapo, mentolis turi ir vėsinamąjį poveikį. Dėl šios ypatybės jis naudojamas šaldomųjų gelių, kremų, pleistrų ir purškiklių gamyboje. Vėsinamasis mentolio poveikis taip pat padeda užtikrinti gaivų burnos kvapą. Ledinukai, sirupai, lašai į nosį ar kvėpavimas mentolio garais, vonelės dažnai vartojami nuo peršalimo ligų, įkyraus sauso kosulio (ypač šaltu oru ir rūkaliams), kaip pagalbinė priemonė sergant bronchų astma.

Natūralios citrinų sultys turi priešgrybelinių ir antiseptinių savybių, naikina bakterijas ir virusus, o jose esanti citrinos rūgštis gali padėti sustabdyti infekcijų plitimą. Remiantis 2014 m. atliktais tyrimais, citrusiniai vaisiai, tokie kaip citrinos ir laimai, turi daugiausiai natūralios citrinų rūgšties. Kiti natūralūs šaltiniai yra mandarinai, apelsinai, greipfrutai, ananasai, pomidorai, brokoliai, morkos ir uogos. Citrinos rūgšties vaistai, kuriuos valgote, gali sumažinti rūgšties kiekį šlapime. Tai gali padėti išvengti inkstų akmenų susidarymo. Taip pat galite vartoti citrinos rūgšties metabolinei acidozei – rūgšties kaupimuisi organizme – gydyti. Citrinų rūgštis yra natūralus antioksidantas. Žmonės jį naudoja kaip maisto kvapiąją medžiagą ir konservantą, kosmetikos ingredientą ir valymo priemonių komponentą. Kadangi citrinos rūgštis yra puikus gyvo organizmo papildas, todėl gaminama ir dirbtiniu būdu. Dirbtinė citrinos rūgštis dažnai naudojama perdirbtuose maisto produktuose ir namų apyvokos gaminiuose. Dėl šios priežasties mokslininkai sukūrė sintetinę jo formą, naudodami grybą Aspergillus niger arba juodąjį pelėsį. Kai kurie žmonės gali būti alergiški arba netoleruoti šios formos, o tai gali sukelti virškinimo problemų ir uždegiminių reakcijų. Citrinų rūgštis suteikia daug naudos, ypač kaip priedas odos priežiūros produktuose, šviesina odą, stiprina kapiliarus, sumažina smulkias raukšleles ir išlygina odos atspalvį. Produkto sudėtyje naudojama natūrali citrinų rūgštis.

Smulkinti Sepijos (Cuttle Bone) kaulai natūraliai randami Rytų ir Pietų Azijos, Vakarų Europos ir Viduržemio jūros pakrantėse, taip pat visose Afrikos ir Australijos krantuose.Sepia šeimos rūšiai priklauso apie 30 šiuolaikinių rūšių, gyvenančių daugiausia šiltose jūrose, netoli pakrantės. Medicinai naudojamos sepijos (Sepia officinalis Linnaeus) gyvena Atlanto vandenyne ir Viduržemio jūroje. Iš visų kitų šiuolaikinių galvakojų šie kalmarai išsiskiria viduje esančiu plačios plokštės pavidalo kalkakmeniu (kaulu) , kuris užima beveik visą nugaros pusėje esantį kūną. Būtent šis kaulas ir naudojamas gydomojoje tajų medicinoje nuo netmenamų laikų. Net ir Lietuvos senieji jūreiviai puikiai žino sepijos kaulų gydomąsiais savybes ir tarmiškai jį vadina "vandenynų streptocidu". Sepijos kaulą iki 90 proc. sudaro kalcio karbonatas, tačiau jis ypač vertingas dėl kaule esančio aragonito, β-chitino ir įvairių bioneorganinių elementų, tokių kaip magnio, stroncio, geležies; jame aptinkama netgi vario ir cinko pėdsakų. Visi šie elementai kaulo struktūroje yra gamtos suderinti optimaliais kiekiais, o jų egzistavimas padidina bet kokių biomedicininių produktų, kurių sudėtyje yra sepijos kaulo, biologinį aktyvumą. Sepijos kaulas kompozituose ar kapsulėse reikalingas osteoblastų (ląstelių, formuojančių kaulo audinį) dauginimuisi, t. y. tam kad kaulo ląstelės atpažintų, kad tai tinkama vieta auginti kaulą. Po to kai celiuliozė ir kalcio alginatas suyra, ertmės vietoje susiformuoja naujas kaulas. Kadangi visi komponentai natūralūs, jų biologinio skaidymo metu susidarantys produktai nekenksmingi žmogaus organizmui. Sutrynus išdžiovintus kaulus gaunami milteliai, kuriais gydomos ir dezinfekuojamos žaizdos. Kadangi jūroje, esant drėgmei žaizdos sunkiai gyja, sepijos kaulo milteliai tiesiog akimirksniu užtraukia ir gydo atviras žaizdas neleisdami susidaryti pūliniams.

Tradicinė augalinė priemonė pėdų ir nagų grybeliui gydyti 60 ml
5 Prekės
chat Komentarai (0)
Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.